Vyberte vozidla
Katalog dílů

MANN-FILTER Olejový filtr se zpětným ventilem

Recenze (0)
Olejový filtr W 79 (Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: LS 7/2 | Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar]: 2) kupovat levné preview

226,87

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: W 79
  • Výrobce: MANN-FILTER
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
MANN-FILTER Olejový filtr
Olejový filtr Podrobnosti o produktu
  • Výška ( v mm ):   64 
  • Velikost závitu:   M 20 X 1.5 
  • Vnitřní průměr 2 [mm]:   62 
  • Otevírací tlak obtokového ventilu [bar]:   2,0 
  • Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí:   LS 7/2 
  • Doplňující výrobek/info 2:   se zpětným ventilem 
  • Průměr v mm:   76 
  • Vnější průměr 2 [mm]:   71 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
FIAT 46337528
GENERAL MOTORS 93181255
GENERAL MOTORS 93198441
MERCEDES-BENZ 2811800310
MERCEDES-BENZ A2811800310
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 15208AW300
OPEL 4415442
OPEL 4434962
RENAULT 7702217250
RENAULT 8200274858
RENAULT 8200768927
RENAULT 8200867980
RENAULT 8671002274
RENAULT 8671017369
SUZUKI 1651067JG0
SUZUKI 1651067JG0000
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084A10000
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084A12
SUZUKI 1651084A12000
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
MANN-FILTER
W 79
BOSCH
F 026 407 022
PURFLUX
LS932
PURFLUX
LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315020
HENGST FILTER
H11W02
MAGNETI MARELLI
152071758768
FEBI BILSTEIN
27155
FEBI BILSTEIN
32398
MAPCO
61218
SWAG
60 92 7155
JAPANPARTS
FO-122S
JAPANPARTS
FO-595S
JAPANPARTS
FO-891S
JAPANPARTS
FO-990S
VAICO
V46-0083
VAICO
V46-0084
KRAFT
1704050
MAHLE ORIGINAL
OC 467
TOPRAN
207 027
BLUE PRINT
ADC42115
BLUE PRINT
ADN12121
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5902
VALEO
586001
VALEO
586003
JC PREMIUM
B15020PR
UFI
23.418.00
UFI
23.481.00
KNECHT
OC 467
KNECHT
OC 471
SOFIMA
S 3418 R
SOFIMA
S 3820 R
HENGST FILTER
H221W
KAMOKA
F106201
MAHLE ORIGINAL
OC 727
KNECHT
OC 727
ASHIKA
10-01-122
STARK
SKOF-0860002
ASHIKA
10-05-595
ASHIKA
10-09-990
RIDEX
7O0003
OPTIMAL
FO-00271
OPTIMAL
FO-00272
ASHIKA
10-08-891
MEAT & DORIA
15056
MEAT & DORIA
15243
MEAT & DORIA
15518/3
HOFFER
15056
HOFFER
15518/3
SWAG
60 93 2398
ALCO FILTER
SP-1321
PROFIT
1541-0187
MEYLE
16-14 322 0000
AUTOMEGA
180042110
AUTOMEGA
180043810
MAXGEAR
26-0102
DT
6.24210
DT
6.24213
MASTER-SPORT
79-OF-PCS-MS
DENCKERMANN
A210582
ACKOJA
A38-0507
FRIGAIR
CT09.704
CLEAN FILTER
DO1836
MECAFILTER
ELH4392
MULLER FILTER
FO385
FRAM
PH5796
FRAM
PH9739
WIX FILTERS
WL7427
BLUE PRINT
ADN12135
BLUE PRINT
ADN12137
BLUE PRINT
ADN12138
BLUE PRINT
ADN12139
KAVO PARTS
MO-441
FILTRON
OP 643/4
DJ PARTS
FL1192
DJ PARTS
FL1221
KAVO PARTS
KSK-6502
PURFLUX
LS1079
COOPERSFIAAM FILTERS
FT6847
CLEAN FILTER
DO5527
FEBI BILSTEIN
108865
DUSTERLODGYLOGANSANDERO500RENEGADECUBEINTERSTARJUKEMICRA NOTE NV200PRIMASTAR PRIMERA QASHQAIMOVANOVIVARO21 CLIO ESPACE FLUENCEGRAND SCÉNICKANGOO LAGUNALATITUDEMASTERMEGANE MODUS SANDERO / STEPWAYSCÉNIC TRAFIC TWINGOFORFOURFORTWO GRAND VITARA
Olejový filtr vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
DACIA DUSTER 1.5 dCi04.2010861461 ccm4K9K 830
DACIA DUSTER 1.5 dCi10.2010901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER 1.5 dCi06.20101071461 ccm4K9K 896
DACIA DUSTER 1.5 dCi08.20131091461 ccm4K9K 667
DACIA DUSTER 1.5 dCi08.20131101461 ccm4K9K 856
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.2010901461 ccm4K9K 894
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x408.20131091461 ccm4K9K 856
DACIA DUSTER 1.5 dCi 4x410.20101101461 ccm4K9K 856
DACIA DUSTER karoserie 1.5 dCi04.2011901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER karoserie 1.5 dCi04.20131091461 ccm4K9K 856
DACIA DUSTER karoserie 1.5 dCi 4x404.2011901461 ccm4K9K 892
DACIA DUSTER karoserie 1.5 dCi 4x404.20131091461 ccm4K9K 658
RENAULT Duster (HS_) 1.5 dCi02.2012851461 ccm4K9K 796
RENAULT Duster (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC)09.20141101461 ccm4K9K 896
DACIA Lodgy (JS_) 1.5 dCi01.20131071461 ccm4K9K 846
DACIA Lodgy (JS_) 1.5 dCi06.20151091461 ccm4K9K 666
DACIA Lodgy (JS_) 1.5 dCi03.20121101461 ccm4K9K 666
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y)09.2005651461 ccm4K9K 790
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K)01.2006681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W)09.2007861461 ccm4K9K 796
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K)03.2009681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W)03.2009861461 ccm4K9K 796
DACIA LOGAN II 1.0 SCe 7501.201773998 ccm3B4D 400
DACIA LOGAN II 1.5 dCi10.2012751461 ccm4K9K 872
DACIA LOGAN II 1.5 dCi01.2013841461 ccm4K9K 830
DACIA LOGAN II 1.5 dCi10.2012901461 ccm4K9K 612
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04)05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K)02.2007681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W)09.2007861461 ccm4K9K 796
DACIA LOGAN MCV II 1.0 SCe 7512.201673998 ccm3B4D 400
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi02.2013751461 ccm4K9K 612
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi09.201682 ccm
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi02.2013841461 ccm4K9K 830
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi02.2013901461 ccm4K9K 612
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K)03.2008681461 ccm4K9K 792
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0W)03.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT Logan Express (US_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi06.2011651461 ccm4K9K 790
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I kombík (KS_) 1.5 dCi04.2007681461 ccm4K9K 792
RENAULT LOGAN I kombík (KS_) 1.5 dCi02.2008861461 ccm4K9K 796
RENAULT LOGAN I kombík (KS_) 1.5 dCi06.201190 ccm
RENAULT Logan II Combi (K8_) 1.5 dCi12.2013841461 ccm4K9K 838
DACIA SANDERO 1.5 dCi11.2008651461 ccm4K9K 790
DACIA SANDERO 1.5 dCi11.2008681461 ccm4K9K 792
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010751461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO 1.5 dCi11.2008861461 ccm4K9K 796
DACIA SANDERO 1.5 dCi05.2010881461 ccm4K9K 892
DACIA SANDERO II 1.0 SCe 7512.201673998 ccm3B4D 400
FIAT 500X (334_) 1.0 (334AX)09.2018120999 ccm3552 82 151
FIAT 500X (334_) 1.3 (334.AXR11)09.20181501332 ccm4552 82 328
JEEP Renegade SUV (BU, B1) 1.0 T-GDi08.2018120999 ccm3552 82 151
JEEP Renegade SUV (BU, B1) 1.3 T-GDi08.20181501332 ccm4552 82 328
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi03.20101061461 ccm4K9K
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi03.20101101461 ccm4K9K
NISSAN INTERSTAR autobus (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN INTERSTAR karoserie (X70) dCi 8004.2002821870 ccm4F9Q 774
NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi06.20101101461 ccm4K9K 636
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi06.2005861461 ccm4K9K 276
NISSAN MICRA IV (K13) 1.5 D11.2010641461 ccm4K9K 704
NISSAN MICRA V (K14) 1.012.201671998 ccm3B4D 410
NISSAN MICRA V (K14) 1.012.201673998 ccm3B4D 410
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi03.2006681461 ccm4K9K 700
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi03.2006861461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi09.2010901461 ccm4K9K 276
NISSAN Note (E11, NE11) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 288
NISSAN NV200 / Evalia Mikrobus 1.5 dci (M20, M20M)07.2010861461 ccm4K9K 608
NISSAN NV200 / Evalia Mikrobus 1.5 dci (M20, M20M)04.2011901461 ccm4K9K 892
NISSAN NV200 / Evalia Mikrobus 1.5 dci (M20, M20M)04.20111101461 ccm4K9K 636
NISSAN NV200 Van / Combi 1.5 dci (M20, M20M)02.2010861461 ccm4K9K 608
NISSAN NV200 Van / Combi 1.5 dci (M20, M20M)04.2011901461 ccm4K9K 892
NISSAN NV200 Van / Combi 1.5 dci (M20, M20M)04.20111101461 ccm4K9K 636
NISSAN PRIMASTAR autobus (X83) dCi 10003.20011011870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR autobus (X83) dCi 8003.2001801870 ccm4F9Q 762
NISSAN PRIMASTAR karoserie (X83) 1.9 dCi 10009.20021001870 ccm4F9Q 760
NISSAN PRIMASTAR karoserie (X83) 1.9 dCi 8009.2002821870 ccm4F9Q 762
NISSAN Primastar Valník / Podvozek (X83) 1.9 dCi 8007.200282 ccm
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA kombík (WP12) 1.9 dCi08.20021161870 ccm4F9Q
NISSAN PRIMERA kombík (WP12) 1.9 dCi04.20031201870 ccm4F9Q
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi07.20081031461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi02.20071061461 ccm4K9K 282
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi01.20101101461 ccm4K9K 430
OPEL Movano Mikrobus (X70) 1.9 DTI (JD)09.2000801870 ccm4F9Q 770
OPEL Movano Mikrobus (X70) 1.9 DTI (JD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)09.2000801870 ccm4F9Q 770
OPEL Movano Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
VAUXHALL Movano Mk I (A) Van (X70) 1.9 DTI (FD)10.2001821870 ccm4F9Q 774
OPEL Vivaro A Combi (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07)08.2001801870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Combi (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07)08.20011011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Valník / Podvozek (X83) 1.9 Di08.2001821870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Valník / Podvozek (X83) 1.9 DTI08.20061011870 ccm4F9Q 760
OPEL Vivaro A Van (X83) 1.9 DI (F7)08.2001801870 ccm4F9Q 762
OPEL Vivaro A Van (X83) 1.9 DTI (F7)08.20011011870 ccm4F9Q 760
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DI08.2001801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI08.20011011870 ccm4F9Q 760
VAUXHALL Vivaro Valník / Podvozek (X83) 1.9 DI04.2003801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DI08.2001801870 ccm4F9Q 762
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DTI08.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I)09.1989641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 kombík (K48_) 1.9 D03.1986641870 ccm4F8Q 710
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.9 D (L48H, L48I)08.1989641870 ccm4F8Q 710
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi02.2010651461 ccm4K9K 752
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi08.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi08.2010881461 ccm4K9K 772
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F)02.2008861461 ccm4K9K 766
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G)02.2008681461 ccm4K9K 768
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S)02.20081061461 ccm4K9K 774
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N)02.20081031461 ccm4K9K 772
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N)02.2007841461 ccm4K9K 718
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U)12.1999801870 ccm4F9Q 782
RENAULT CLIO II karoserie (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi05.2005651461 ccm4K9K 752
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi08.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi11.2007821461 ccm4K9K 750
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi08.2010881461 ccm4K9K 770
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S)06.20051061461 ccm4K9K 774
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17)06.2005861461 ccm4K9K 766
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C)06.20051031461 ccm4K9K 772
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G)06.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi10.2005681461 ccm4K9K 768
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi08.201075 ccm
RENAULT Clio III Van (SB_, SR_) 1.5 dCi (SR1H)08.2010881461 ccm4K9K 770
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U)04.20031161870 ccm4F9Q 820
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G)11.20021201870 ccm4F9Q 820
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30A)02.2010861461 ccm4K9K 830
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30B)02.20101061461 ccm4K9K 832
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W)02.20101101461 ccm4K9K 657
RENAULT Fluence (L3_) 1.5 dCi (L30S)02.2010901461 ccm4K9K 834
RENAULT Fluence (L3_) 2.002.20111801998 ccm4F4R 872
RENAULT Fluence (L3_) 2.001.20131901998 ccm4F4R 872
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi06.20061031461 ccm4K9K 734
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi05.20051161870 ccm4F9Q 803
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)04.20041201870 ccm4F9Q 812
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)05.20051311870 ccm4F9Q J 803
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)05.20051101870 ccm4F9Q E 804
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F)02.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x410.2003841870 ccm4F9Q 790
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)10.2001801870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 Blue dCi 8003.2019801461 ccm4K9K 872
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi11.2012751461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi11.2012901461 ccm4K9K 628
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi02.20081061461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (K9K 647)08.2017911461 ccm4K9K 647
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0A)02.2008681461 ccm4K9K 714
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0B)02.2008861461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)02.20081031461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 11003.20131101461 ccm4K9K 647
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi06.20091101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)02.20091031461 ccm4K9K 806
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G)06.2009901461 ccm4K9K 808
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V)07.2003841870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)10.2001801870 ccm4F9Q 782
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)07.2003841870 ccm4F9Q 790
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U)02.2000801870 ccm4F9Q 780
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi02.2008681461 ccm4K9K 800
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi (FW0F)02.20081031461 ccm4K9K 806
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 11009.20101101461 ccm4K9K 804
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 11009.20131101461 ccm4K9K 647
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 7509.2010751461 ccm4K9K 628
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B)02.2008861461 ccm4K9K 802
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G)06.2009901461 ccm4K9K 628
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi09.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi09.20051251870 ccm4F9Q 750
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi08.2003901870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi09.20051251870 ccm4F9Q 750
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)03.2004921870 ccm4F9Q 664
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)03.20011201870 ccm4F9Q 674
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)08.20051161870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W)01.20051101870 ccm4F9Q 758
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)05.20051301870 ccm4F9Q 759
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A)10.20071101461 ccm4K9K 782
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT03.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LAGUNA kupé (DT0/1) 1.5 dCi03.20121101461 ccm4K9K 846
RENAULT LAGUNA kupé (DT0/1) 2.0 GT09.20082041998 ccm4F4R 800
RENAULT LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R)07.20101101461 ccm4K9K 782
RENAULT MASTER II autobus (JD) 1.9 dCi 8011.2001821870 ccm4F9Q 774
RENAULT MASTER II karoserie (FD) 1.9 dCi 8011.2001821870 ccm4F9Q 774
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V)06.20101311397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D)06.20101101461 ccm4K9K 837
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ0B, EZ07)11.20131061461 ccm4K9K 832
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)06.20101801998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F)02.20011021870 ccm4F9Q 733
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)03.1999981870 ccm4F9Q 736
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.2002901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi11.20021151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G)11.20021201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16)01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E)03.20061061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II karoserie/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E)08.20031061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II karoserie/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II karoserie/kombi (KM_) 1.9 dCi (KM14)02.20061311870 ccm4F9Q E 804
RENAULT Megane II Kasten / Hatchback (KM0/2_) 1.5 dCi04.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT Megane II Kasten / Hatchback (KM0/2_) 1.5 dCi01.20071031461 ccm4K9K 734
RENAULT Megane II Kasten / Hatchback (KM0/2_) 1.5 dCi05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.9 dCi04.2004901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051101870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051151870 ccm4F9Q 818
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.9 dCi08.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II kombík (KM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16)10.20031031461 ccm4K9K 734
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.9 dCi09.2003901870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.9 dCi03.2004921870 ccm4F9Q 808
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.9 dCi05.20051311870 ccm4F9Q 803
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)09.20031201870 ccm4F9Q 800
RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D)05.20051101870 ccm4F9Q 803
RENAULT Megane III Combi Van (KZ0/1) 1.5 dCi01.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Megane III Combi Van (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1A)03.2010901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V)05.20091301397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi03.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi11.2013951461 ccm4K9K 846
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A)05.2009901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)02.20091061461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe09.20121901998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe09.20122201998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T)11.20081801998 ccm4F4R 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi12.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi11.2013951461 ccm4K9K 846
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ09, BZ0D)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ0C)11.2008901461 ccm4K9K 834
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe06.20121901998 ccm4F4R 872
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe (BZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe 22011.20132201998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V)04.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi07.2014951461 ccm4K9K 846
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G)02.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0A)11.2008861461 ccm4K9K 830
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0B)02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A)11.2008901461 ccm4K9K 834
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 2.0 R.S.11.20082651998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 2.0 R.S.07.20142731998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe06.20121901998 ccm4F4R 872
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K)11.20081801998 ccm4F4R 870
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)05.20092501998 ccm4F4R 874
RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe 22011.20132201998 ccm4F4R 874
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D)09.2004821461 ccm4K9K 750
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E)12.2004651461 ccm4K9K 752
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F)12.2004861461 ccm4K9K 760
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G)12.2004681461 ccm4K9K 762
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02)05.20071031461 ccm4K9K 772
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H)05.20051061461 ccm4K9K 764
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 770
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 9010.2010881461 ccm4K9K 750
RENAULT Sandero / Stepway II (B8_) 1.0 Flex01.201782 ccm
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F)09.19991021870 ccm4F9Q 733
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX412.20021011870 ccm4F9Q 796
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX411.20001021870 ccm4F9Q 740
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N)09.1999981870 ccm4F9Q 734
RENAULT Scénic I (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16)01.20071031461 ccm4K9K 728
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E)05.20051061461 ccm4K9K 732
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F)05.2005861461 ccm4K9K 724
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D06.20061161870 ccm4F9Q J 803
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi06.20031251870 ccm4F9Q 804
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)06.20031201870 ccm4F9Q 812
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)05.20051311870 ccm4F9Q J 803
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)05.20051101870 ccm4F9Q 804
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi 13010.20051321870 ccm4F9Q 804
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V)02.20091311397 ccm4H4J 700
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.2009861461 ccm4K9K 830
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi02.20091061461 ccm4K9K 832
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi04.20091101461 ccm4K9K 836
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)11.2010951461 ccm4K9K 846
RENAULT TRAFIC II autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II autobus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II karoserie (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II karoserie (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TRAFIC II valník/podvozek (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)03.20011011870 ccm4F9Q 760
RENAULT TRAFIC II valník/podvozek (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)03.2001821870 ccm4F9Q 762
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E)03.2007641461 ccm4K9K 740
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U)04.2008841461 ccm4K9K 718
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 7510.2010751461 ccm4K9K 820
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 9010.2010861461 ccm4K9K 820
RENAULT Twingo III Hatchback (BCM_) 1.0 SCe 65 (BCMJ)03.201965999 ccm3B4D 403
RENAULT Twingo III Hatchback (BCM_) 1.0 SCe 7009.201569999 ccm3H4D 400
RENAULT Twingo III Hatchback (BCM_) 1.0 SCe 7009.201471999 ccm3H4D 400
RENAULT Twingo III Hatchback (BCM_) 1.0 SCe 7503.201973999 ccm3B4D 403
SMART FORFOUR Sikma zadni cast (453) 1.0 (453.041)11.201460999 ccm3M 281.920
SMART FORFOUR Sikma zadni cast (453) 1.0 (453.042)07.201471999 ccm3H4DA401
SMART FORTWO Kabriolet (453) 1.0 (453.442, 453.443)09.201571999 ccm3M 281.920
SMART FORTWO kupé (453) 1.0 (453.341)11.201460999 ccm3M 281.920
SMART FORTWO kupé (453) 1.0 (453.342, 453.343)07.201471999 ccm3M 281.920
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD)03.20061291870 ccm4F9QB
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 1.9 DDiS pohon na 4 kola (JT419, TD44, JB419WD, JB419XD)10.20051291870 ccm4F9QB
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

MANN-FILTER Olejový filtr se zpětným ventilem



Ohodnotit nyní

MANN-FILTER Olejový filtr se zpětným ventilem.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3100 CZK hodnota zboží
  • Olejový filtr (W 79 Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: se zpetnym ventilem) zdarma POSTNORD
  • Olejový filtr (vyska ( v mm ): 64 W 79) zdarma GLS
  • W 79 Olejový filtr (velikost závitu: M 20 X 1.5) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • W 79 Olejový filtr vnejsi prumer [mm]: 76 nákup se PayPal způsob platby
  • Olejový filtr (Číslo podvozku do: 00610000 W 79) MANN-FILTER nákup se VISA způsob platby
  • Olejový filtr (Vnitřní průměr 1 [mm]: 62 W 79) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě