Vyberte vozidla
Katalog dílů

KAMOKA Olejový filtr se zpětným ventilem

Recenze (0)
Olejový filtr F100301 (Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: se zpetnym ventilem | typ filtru: nasroubovany filtr) kupovat levné preview

93,94

CZK vč. 21% VAT., bez Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: F100301
  • Výrobce: KAMOKA
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
KAMOKA Olejový filtr
Olejový filtr Podrobnosti o produktu
  • typ filtru:   našroubovaný filtr 
  • Výška ( v mm ):   55 
  • Velikost závitu:   M 20X1,5 
  • Doplňující výrobek/info 2:   se zpětným ventilem 
  • Průměr v mm:   76 
  • Typ ventilu:   ventil omezující tlak 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
ALFA ROMEO 73500506
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS000602
DEUTZ-FAHR 1052175136
DEUTZ-FAHR 12850312
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
LIGIER 112397
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072175184
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
MAZDA AM1514302
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 15208BN700
NISSAN 8200033468
OPEL 4402718
OPEL 4403019
PEUGEOT 1109A4
PEUGEOT 1109A5
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700676302
RENAULT 7700695801
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
MANN-FILTER
W 75/3
BOSCH
0 451 103 235
BOSCH
0 451 103 336
PURFLUX
LS932
PURFLUX
LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315020
HENGST FILTER
H11W02
HENGST FILTER
H90W13
MAGNETI MARELLI
152071758726
MAGNETI MARELLI
152071760808
MAGNETI MARELLI
153071760122
MAGNETI MARELLI
153071760127
FEBI BILSTEIN
27155
MAPCO
61218
SWAG
60 92 7155
JAPANPARTS
FO-595S
JAPANPARTS
FO-891S
JAPANPARTS
FO-990S
VAICO
V46-0083
MAHLE ORIGINAL
OC 205
MAHLE ORIGINAL
OC 223
MAHLE ORIGINAL
OC 230
MAHLE ORIGINAL
OC 467
TOPRAN
207 027
BLUE PRINT
ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5447
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5902
VALEO
586001
JC PREMIUM
B15020PR
UFI
23.177.00
UFI
23.194.00
UFI
23.195.00
UFI
23.262.00
UFI
23.418.00
UFI
23.419.00
UFI
23.424.00
BOSCH
0 451 103 233
BOSCH
0 986 452 008
KNECHT
OC 205
KNECHT
OC 223
KNECHT
OC 230
KNECHT
OC 467
NIPPARTS
J1314010
NIPPARTS
J1315020
BOSCH
0 986 B00 006
CHAMPION
F136/606
CHAMPION
COF100136S
SOFIMA
S 3418 R
SOFIMA
S 3440 R
PURFLUX
LS223
SOFIMA
S 3424 R
KAMOKA
F100301
PURFLUX
LS280A
PURFLUX
LS489A
MAHLE ORIGINAL
OC 309
ASHIKA
10-05-595
ASHIKA
10-09-990
MANN-FILTER
W 920/25
OPTIMAL
FO-00271
ASHIKA
10-08-891
MEAT & DORIA
15056
MEAT & DORIA
15314/10
HOFFER
15056
RIDEX
7O0043
JP GROUP
1218505700
JP GROUP
3918500309
KOLBENSCHMIDT
50013504
ALCO FILTER
SP-952
ALCO FILTER
SP-1039
SOFIMA
S 0140 R
SOFIMA
S 3262 R
JAPKO
10891
JAPKO
10990
PROFIT
1540-0309
MEYLE
16-14 322 0000
KRAFT
1705161
AUTOMEGA
180042110
MAXGEAR
26-0102
MAXGEAR
26-0677
MEYLE
35-14 322 0002
DT
6.24210
MASTER-SPORT
75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT
75/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT
815/80-OF-PCS-MS
DENCKERMANN
A210009
ACKOJA
A38-0507
FRIGAIR
CT09.703
CLEAN FILTER
DO1800
MECAFILTER
ELH4276
MECAFILTER
ELH4391
BOSCH
F 026 407 124
MULLER FILTER
FO100
MULLER FILTER
FO272
FAST
FT38079
FRAM
PH3950
FRAM
PH4703
FRAM
PH5796
FRAM
PH6811
FRAM
PH9739
SCT Germany
SM 142
WIX FILTERS
WL7254
KAVO PARTS
MO-432
KAVO PARTS
MO-441
FILTRON
OP 643/3
DJ PARTS
FL1192
KAVO PARTS
KSK-6502
RMS
10 060 9140
DONALDSON
P502076
DONALDSON
P552849
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

KAMOKA Olejový filtr se zpětným ventilem



Ohodnotit nyní

KAMOKA Olejový filtr se zpětným ventilem.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • Olejový filtr (F100301 Typ ventilu: ventil omezující tlak) zdarma POSTNORD
  • Olejový filtr (vnejsi prumer [mm]: 76 F100301) zdarma GLS
  • F100301 Olejový filtr (velikost závitu: M 20X1,5) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě