Vyberte vozidla
Katalog dílů

MANN-FILTER Olejový filtr se zpětným ventilem

Recenze (0)
Olejový filtr W 67/1 (Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: LS 6/1 | Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar]: 1) kupovat levné preview

172,12

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: W 67/1
  • Výrobce: MANN-FILTER
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
MANN-FILTER Olejový filtr
Olejový filtr Podrobnosti o produktu
  • Výška ( v mm ):   65 
  • Velikost závitu:   M 20 X 1.5 
  • Vnitřní průměr 2 [mm]:   54 
  • Otevírací tlak obtokového ventilu [bar]:   1,0 
  • Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí:   LS 6/1 
  • Doplňující výrobek/info 2:   se zpětným ventilem 
  • Průměr v mm:   66 
  • Vnější průměr 2 [mm]:   62 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
AGCO 330148296
AMMANN 1954075
CATERPILLAR 1041426
CATERPILLAR 1041427
CATERPILLAR 1704472
CATERPILLAR 1992239
CATERPILLAR 2230294
CATERPILLAR 3769707
DITCH WITCH 159209
DITCH WITCH 194691
DITCH WITCH 194692
DITCH WITCH 451251
DITCH WITCH 452410
DITCH WITCH 456993
DITCH WITCH 460612
DONGFENG FENGDU 1520865F00
DONGFENG FENGDU 1520865F01
DONGFENG FENGDU 1520865F0A
DONGFENG FENGDU 1520865F0B
DONGFENG FENGDU 1520865F0E999
DONGFENG FENGDU 15208ED50A
DONGFENG FENGDU 15208ED50AC147
DOOSAN 47100077
DOOSAN A403646
FORD Z6Y114302A
FORD (CHANGAN) Z6Y114302A
GEHL 164079
GEHL 194315
GEHL P700113
HAIMA (ZHENGZHOU) B6Y114302A
HINO 156071920
HINO 156072060
HINO S156072060
HITACHI 4661289
HITACHI 948404
HITACHI LMD135737
HONDA 15400PFB004
HONDA 15400PFB014
HONDA 15400PJ7005
HONDA 15400PJ7015
HYUNDAI 2630002500
HYUNDAI 2630002501
HYUNDAI 263002Y500
HYUNDAI 2630035004
HYUNDAI 2630035014
HYUNDAI 263202
HYUNDAI MAM0117
HYUNDAI XJAU00153
INGERSOLL-RAND 22226351
INGERSOLL-RAND 54477096
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
KRAFT
1703610
VAICO
V26-0086
VAICO
V24-0018
MANN-FILTER
MW 64
MANN-FILTER
W 610/6
MANN-FILTER
W 67/1
MANN-FILTER
W 811/80
MANN-FILTER
W 87
BOSCH
0 986 452 061
BOSCH
F 026 407 001
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1310500
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1311018
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1314012
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1317003
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1317004
HENGST FILTER
H97W06
MAGNETI MARELLI
152071758743
MAGNETI MARELLI
152071758756
FEBI BILSTEIN
32099
MAPCO
61550
MAPCO
61556
MAPCO
61557
MAPCO
61560
MAPCO
62523
JAPANPARTS
FO-120S
JAPANPARTS
FO-313S
JAPANPARTS
FO-316S
JAPANPARTS
FO-406S
JAPANPARTS
FO-599S
VAICO
V32-0017
VAICO
V32-0018
SAKURA
S1703660
MAHLE ORIGINAL
OC 195
MAHLE ORIGINAL
OC 205
MAHLE ORIGINAL
OC 500
MAHLE ORIGINAL
OC 521
MAHLE ORIGINAL
OC 617
BLUE PRINT
ADG02109
BLUE PRINT
ADH22113
BLUE PRINT
ADM52121
BLUE PRINT
ADN12112
BLUE PRINT
ADS72101
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5368
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5406
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5407
COOPERSFIAAM FILTERS
FT5447
VALEO
586022
VALEO
586021
VALEO
586017
VALEO
586060
JC PREMIUM
B14010PR
UFI
23.258.00
UFI
23.265.00
UFI
23.452.00
UFI
23.484.00
MAHLE ORIGINAL
OC 1052
KNECHT
OC 195
KNECHT
OC 500
KNECHT
OC 521
KNECHT
OC 617
KNECHT
OC 1052
NIPPARTS
J1310303
NIPPARTS
J1310500
NIPPARTS
J1311026
NIPPARTS
J1314010
NIPPARTS
J1314013
NIPPARTS
J1314014
NIPPARTS
J1317003
NIPPARTS
J1317004
NIPPARTS
N1310510
PURFLUX
LS225
VAICO
V52-0131
SOFIMA
S 3258 R
SOFIMA
S 3265 R
SOFIMA
S 5120 R
DENCKERMANN
A210027
WIX FILTERS
WL7204
KAMOKA
F103301
PURFLUX
LS489A
PURFLUX
LS892
ASHIKA
10-01-120
STARK
SKOF-0860011
STARK
SKOF-0860024
STARK
SKOF-0860025
STARK
SKOF-0860129
ASHIKA
10-04-406
RIDEX
7O0026
RIDEX
7O0012
RIDEX
7O0025
OPTIMAL
FO-00230
MEAT & DORIA
15131
HOFFER
15069
RIDEX
7O0130
ASHIKA
10-03-313
ASHIKA
10-03-316
ASHIKA
10-05-599
ALCO FILTER
SP-1002
ALCO FILTER
SP-911
ALCO FILTER
SP-1079
ALCO FILTER
SP-934
SOFIMA
S 3484 R
PROFIT
1540-2622
KRAFT
1703660
AUTOMEGA
180043710
AUTOMEGA
180057510
MAXGEAR
26-0427
MAXGEAR
26-0578
MEYLE
28-14 322 0005
MEYLE
35-14 322 0000
MEYLE
37-14 322 0009
MASTER-SPORT
67/1-OF-PCS-MS
DENCKERMANN
A210116
DENCKERMANN
A210159
ACKOJA
A52-0502
ACKOJA
A53-0500
FRIGAIR
CT27.701
CLEAN FILTER
DO 925/A
MECAFILTER
ELH4243
BOSCH
F 026 407 124
BOSCH
F 026 407 209
BOSCH
F 026 407 210
DJ PARTS
FL1009
KNECHT
OC 1198
MAHLE ORIGINAL
OC 1198
KNECHT
OC 1254
MAHLE ORIGINAL
OC 1254
DONALDSON
P502007
FRAM
PH4998
FRAM
PH5317
FRAM
PH6811
SCT Germany
SM 134
WIX FILTERS
WL7200
HifloFiltro
HF204
HifloFiltro
HF204C
KAVO PARTS
FO-011A
KAVO PARTS
HO-821
KAVO PARTS
NO-2223
FILTRON
OP 595
FILTRON
OP 642/2
DJ PARTS
FL1037
DJ PARTS
FL1183
DJ PARTS
FL1224
KAVO PARTS
KSK-6501
RMS
10 060 9351
DONALDSON
P502067
DONALDSON
P550162
MAHLE ORIGINAL
OC 1566
ROCSTAECONOVANINSIGHT ATOSEXFXGI30MM35M37Q70QX4QX56QX60QX70CARENSCLARUS PICANTOPRIDERIO ROADSTERSEPHIA SHUMA1000121130023323626 B-sérieDEMIO E-sérieMPVMX-3MX-5MX-6PREMACY RX-7RX-8XEDOS PAJERO JUNIOR200 SX 350 Z 370 ZALMERAALTIMACUBEJUKEMAXIMA MICRA MURANO NOTE NAVARANV200PATHFINDER PATROL PRIMERA PULSARQASHQAISENTRASKYLINETEANATIIDA X-TRAIL CLIO ESPACE GRAND SCÉNICKOLEOSLAGUNAMEGANE SCÉNIC VEL SATIS FORESTER IMPREZA JUSTY LEGACY OUTBACK VANILLE Autobus REXSVXVIVIOWRXXV
Olejový filtr vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
ASIA MOTORS Rocsta SUV Cabrio 1.8 i 4x406.1993771789 ccm4F804
FORD Econovan (KBA, KCA) 1.403.1986651416 ccm4UC
FORD Econovan Van (KAA) 1.403.1986651416 ccm4UC
HONDA INSIGHT (ZE) 1.0 Hybrid (ZE1, ZE18)04.200076995 ccm3ECA1
HYUNDAI ATOS (MX) 1.009.200563999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i02.199854999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i03.200158999 ccm4G4HC
HYUNDAI ATOS (MX) 1.108.2003581086 ccm4G4HD
INFINITI EX Hatchback (J50) 2504.20102382495 ccm6VQ25HR
INFINITI EX Hatchback (J50) 3510.20083013498 ccm6VQ35HR
INFINITI EX Hatchback (J50) 3710.20083103696 ccm6VQ37VHR
INFINITI EX Hatchback (J50) 3709.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI FX 35 pohon na 4 kola01.20032803498 ccm6VQ35DE
INFINITI FX 37 AWD10.20083203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI FX 45 pohon na 4 kola01.20033164494 ccm8VK45DE
INFINITI FX 50 AWD10.20083905026 ccm8VK50VE
INFINITI FX 50 AWD06.20134205026 ccm8VK50VE
INFINITI G Kabriolet 3709.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G kupé 3.509.20022843498 ccm6VQ35DE
INFINITI G kupé 3709.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G kupé 3709.20073303696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G limuzína 3510.20022603498 ccm6VQ35DE
INFINITI G limuzína 3710.20083203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G limuzína 3710.20083303696 ccm6VQ37VHR
INFINITI G limuzína 37 X10.20083203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI I30 Sedan 3.001.19971932988 ccm6VQ30DE
INFINITI M (Y51) 3703.20103203696 ccm6VQ37VHR
INFINITI M35 III (Y50) 3.5 h01.20103643498 ccm6VQ35HR
INFINITI M37 IV Sedan (Y51) 3.701.20113303696 ccm6VQ37VHR
INFINITI Q70 (Y51) 3.5 Hybrid03.20133063498 ccm6VQ35HR
INFINITI QX4 I (JR50) 3.301.19971703275 ccm6VG33E
INFINITI QX56 5.609.20033245552 ccm8VK56DE
INFINITI QX60 SUV 3.511.20172993498 ccm6VQ35DD
INFINITI QX60 SUV 3.5 AWD11.20172993498 ccm6VQ35DD
INFINITI QX70 SUV 50 AWD08.20133905026 ccm8VK50VE
KIA CARENS I (FC) 1.8 i11.20001101793 ccm4T8
KIA CARENS II (FJ) 1.607.20021051594 ccm4GA6D
KIA CARENS II (FJ) 1.807.20021261793 ccm4TB
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V07.19961161793 ccm4T8
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V07.19961331998 ccm4FE (16V)
KIA CLARUS kombík (GC) 1.8 i 16V05.19981161793 ccm4T8
KIA CLARUS kombík (GC) 2.0 i 16V05.19981331998 ccm4FE (16V)
KIA Picanto (SA) 1.004.200461999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.009.200763999 ccm4G4HE
KIA Picanto (SA) 1.004.200472999 ccm4G4HC
KIA Picanto (SA) 1.0 LPG04.200472 ccm
KIA Picanto (SA) 1.104.2004651086 ccm4G4HG
KIA PICANTO (TA) 1.005.201169998 ccm3G3LA
KIA PICANTO (TA) 1.0 Bi-Fuel05.201182998 ccm3B3LA
KIA PRIDE (DA) 1.1 i01.1991521139 ccm4B1
KIA PRIDE (DA) 1.305.199473 ccm
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V10.1996641324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 i01.199069 ccm
KIA PRIDE kombík 1.308.1999641324 ccm4B3A5
KIA RIO kombík (DC) 1.308.2000751343 ccm4A3E
KIA RIO kombík (DC) 1.308.2000821343 ccm4A3E
KIA RIO kombík (DC) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO kombík (DC) 1.5 16V08.2000981493 ccm4A5D
KIA RIO limuzína (DC_) 1.309.2000751343 ccm4A3E
KIA RIO limuzína (DC_) 1.308.2002821343 ccm4A3E
KIA RIO limuzína (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA RIO limuzína (DC_) 1.5 16V09.2000981493 ccm4A5D
KIA ROADSTER 1.808.1999136 ccm
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SEPHIA limuzína (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA limuzína (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
KIA SEPHIA limuzína (FA) 1.8 i 16V01.19951121793 ccm4OK26Y
KIA SHUMA (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
KIA SHUMA (FB) 1.601.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V10.19971101793 ccm4TED
KIA SHUMA II (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA SHUMA II (FB) 1.805.20011101793 ccm4T8
KIA SHUMA II (FB) 1.804.20031141793 ccm4T8
KIA SHUMA II limuzína (FB) 1.605.20011011594 ccm4GA6D
KIA Shuma Sedan (FB) 1.503.1996801498 ccm4B5
KIA Shuma Sedan (FB) 1.5 i 16V10.1997881498 ccm4BFD
MAZDA 1000 1.001.197545985 ccm4PC
MAZDA 121 I (DA) 1.110.1987571139 ccm4B116
MAZDA 121 I (DA) 1.304.1989551324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.310.1987601324 ccm4B3
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V11.1990721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 1300 Sedan 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 1300 Sedan 1.301.1975671272 ccm4TC
MAZDA 2 (DY) 1.504.20031111498 ccm4ZY-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.310.2007751349 ccm4ZJ46
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.310.2007861349 ccm4ZJ46
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 BiFuel05.2011751349 ccm4ZJ-46
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 BiFuel05.2011841349 ccm4ZJ-46
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.3 MZR01.2010841349 ccm4ZJ-VE
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.510.20071031498 ccm4ZY66
MAZDA 2 Hatchback (DE_, DH_3) 1.5 MZR06.20111021498 ccm4ZY66
MAZDA 2 limuzína (DE) 1.305.201086 ccm
MAZDA 2 limuzína (DE) 1.5 i05.20101031498 ccm4ZY-DE
MAZDA 3 (BK) 1.410.2003841349 ccm4ZJ32
MAZDA 3 (BK) 1.610.20031051598 ccm4Z601
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR12.20081051598 ccm4Z683
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR01.20101071598 ccm4Z6
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 1.509.20131001496 ccm4P5Z3
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 1.510.20131201496 ccm4P5Z3
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 1.609.20131041598 ccm4Z6Y1
MAZDA 3 limuzína (BK) 1.602.20041051598 ccm4Z601
MAZDA 3 limuzína (BL) 1.6 MZR02.20091051598 ccm4Z683
MAZDA 3 Sedan (BM, BN) 1.510.20141001496 ccm4P5Z3
MAZDA 3 Sedan (BM, BN) 1.510.20131201496 ccm4P5Z3
MAZDA 3 Sedan (BM, BN) 1.609.20131041598 ccm4Z6Y1
MAZDA 3 Van / Hatchback (BM) 1.504.20151011496 ccm4P5Y1
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V09.1989731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V09.19891401840 ccm4BP22
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD11.19911031840 ccm4BP
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT09.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD09.19901631840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19931851840 ccm4BP Turbo
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B3 ME
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.601.2001951598 ccm4ZM
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.601.2001981598 ccm4ZM
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.001.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MAZDA 323 I (FA) 1.405.1978691415 ccm4U
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.405.1978691415 ccm4UC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.309.1981601296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.511.1980801490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.308.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III (BF) 1.404.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT11.1986851598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT01.19861051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.109.1985541071 ccm4E1
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985681296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.3 i09.1985671324 ccm4B3E
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.409.1987601324 ccm4B3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.5 i08.1985951490 ccm4E5E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.609.1987731597 ccm4B68
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT09.1987861598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT08.19851051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1)10.19851401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.19871401598 ccm4B6T
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.19871501597 ccm4B6F2
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.307.1986601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.301.1986681324 ccm4B335
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.301.1986711324 ccm4B335
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.505.1986751498 ccm4B53
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.609.1986861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x405.1990861598 ccm4B65M
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V10.1996731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V10.1996881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.3 16V04.1991731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.606.1989871597 ccm4B61V
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V08.1989881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.6 16V03.1991881598 ccm4B6
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V08.19891031840 ccm4BP
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V09.19891401840 ccm4BP31
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V 4WD09.19911031840 ccm4BP52
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT08.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V GT06.19891281840 ccm4BP (DOHC)
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD01.19911631840 ccm4BP Turbo
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.8 4WD01.19911031840 ccm4BPC
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.3 16V08.1994731324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V08.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.5 16V07.1994881489 ccm4Z5-DE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA V (BA) 1.8 16V08.19941141840 ccm4BP-ZE
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.401.2001721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.4 16V09.1998731324 ccm4B33G
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.5 16V09.1998881498 ccm4ZL05
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.601.2001951598 ccm4ZM
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.601.2001981598 ccm4ZM
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 1.9 16V09.19981141840 ccm4FP
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 2.001.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA 626 II (GC) 1.611.1982801587 ccm4F6
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupé (GC) 1.611.1982821587 ccm4F658
MAZDA 626 II kupé (GC) 2.011.19821021998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupé (GC) 2.001.19861101998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V07.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V 4WD01.19901152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987881789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987901789 ccm4F8 (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V11.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 4x408.19891501998 ccm4FEFL
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V 4WD11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.0 16V12.19871401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.0 16V06.19871481998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 16V01.19881401998 ccm4FE (16V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V11.19941501998 ccm4FECM
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD05.19911162184 ccm4F2L1
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i08.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i01.19921051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i01.19921151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.1994901840 ccm4FP01LP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.808.19911051840 ccm4FP
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i08.19911151991 ccm4FS
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD04.19921161991 ccm4FS
MAZDA 626 V (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V (GF) 1.812.19991001840 ccm4FP9A
MAZDA 626 V (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V (GF) 2.004.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.805.1997901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.812.19991001840 ccm4FP
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.005.19971151991 ccm4FS
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.802.1998901840 ccm4FPY3
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.801.20001001840 ccm4FP9A
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.002.19981161991 ccm4FS
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.02.19981361991 ccm4FS2C
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.208.1991922184 ccm4F2L8
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.6 12V 4WD01.19901222606 ccm4G6MPV
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V08.1998631324 ccm4B3 ME
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V08.1998721324 ccm4B3 (16V)
MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V04.2000751498 ccm4B5 E
MAZDA E-série III Valník / Podvozek (SD1) E200010.1989821998 ccm4FEBN
MAZDA E-série III Valník / Podvozek (SD1) E200001.1991971998 ccm4FEY9
MAZDA E-serie Mikrobus (SR1) E200010.1989821998 ccm4FE18
MAZDA E-serie Mikrobus (SR1) E2000 4WD10.1988821998 ccm4FE18
MAZDA E-série Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E-série Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MAZDA MPV II (LW) 2.008.20001201991 ccm4FS
MAZDA MPV II (LW) 2.009.19991221991 ccm4FS-DS
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i07.1991881598 ccm4B69
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i01.19941071598 ccm4B6D
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.1995901598 ccm48AN1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.605.19901151598 ccm4B64F
MAZDA MX-5 I (NA) 1.601.19901171598 ccm4B6ZE
MAZDA MX-5 I (NA) 1.802.19941301840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 I (NA) 1.809.19931311840 ccm4BPF1
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V05.19981101598 ccm4B6D
MAZDA MX-5 II (NB) 1.801.19981401839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.808.20021461839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001391839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V05.19981401839 ccm4BP6J
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V11.20001461839 ccm4BP6J
MAZDA MX-6 (GE) 2.002.19921151991 ccm4FS
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991001840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 1.907.19991141840 ccm4FP
MAZDA PREMACY (CP) 2.011.20011311991 ccm4FS7G
MAZDA RX 7 I (SA) 1.005.19791051146 ccm212AN2
MAZDA RX 7 I (SA) 1.103.19841131146 ccm212AN2
MAZDA RX 7 I (SA) 1.101.19811151146 ccm212AN2
MAZDA RX 7 III (FD) 1.3 Twin Turbo07.19922391308 ccm2RE13B
MAZDA RX-8 (SE, FE) 1.310.20031921308 ccm213B-MSP
MAZDA RX-8 (SE, FE) 1.310.20032311308 ccm213B-MSP
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V06.19941071598 ccm4B6EW
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V08.19921131598 ccm4B69N
MITSUBISHI PAJERO JUNIOR (H57A) 1.1 4WD10.1995751095 ccm44A31
NISSAN 200 SX (S13) 2.0 i 16V07.19881401998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V10.19931601998 ccm4SR20DE
NISSAN 200 SX (S14) 2.0 i 16V Turbo10.19932001998 ccm4SR20DET
NISSAN 350 Z (Z33) 3.510.20032803498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z (Z33) 3.509.20023013498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z (Z33) 3.509.20053053498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z (Z33) 3.509.20053133498 ccm6VQ35HR
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.503.20052803498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.511.20043013498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.509.20053053498 ccm6VQ35DE
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.509.20073103498 ccm6VQ35HR
NISSAN 350 Z Roadster (Z33) 3.509.20053133498 ccm6VQ35HR
NISSAN 370 Z (Z34) 3.706.20093283696 ccm6VQ37VHR
NISSAN 370 Z (Z34) 3.706.20093303696 ccm6VQ37HR
NISSAN 370 Z Roadster (Z34) 3.701.20103283696 ccm6VQ37VHR
NISSAN 370 Z Roadster (Z34) 3.712.20093303696 ccm6VQ37VHR
NISSAN ALMERA (N17) 1.2 i09.2011791198 ccm3HR12DE
NISSAN ALMERA (N17) 1.5 i01.2012991498 ccm4HR15DE
NISSAN ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 GTi07.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.503.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.510.2002981498 ccm4QG15DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.801.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.810.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.808.20021281769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.008.20021451998 ccm4SR20DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.507.2000901498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.510.2002981498 ccm4QG15DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.503.20011051498 ccm4GA15DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.807.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.810.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.801.20021281769 ccm4QG18DE
NISSAN Almera II Sedan (N16) 2.008.20021451998 ccm4SR20DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.808.20001141769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.812.20021161769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.812.19981201769 ccm4QG18DE
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.008.20001361998 ccm4SR20DE
NISSAN ALTIMA 2.510.20061742488 ccm4QR25DE
NISSAN ALTIMA 3.510.20062733498 ccm6VQ35DE
NISSAN ALTIMA 3.5 CVTC01.2010286 ccm
NISSAN ALTIMA (L33) 2.511.20131732488 ccm4QR25DE
NISSAN ALTIMA (L33) 2.501.20131802488 ccm4QR25DE
NISSAN ALTIMA (L33) 3.511.20132493498 ccm6VQ35DE
NISSAN ALTIMA (L33) 3.508.20122733498 ccm6VQ35DE
NISSAN Altima IV Kupé (CL32) 3.5 CVTC01.20102863498 ccm6VQ35DE
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 16V08.20091091498 ccm4HR15DE
NISSAN CUBE (Z12) 1.6 16V03.20101101598 ccm4HR16DE
NISSAN JUKE (F15) 1.601.2013941598 ccm4HR16DE
NISSAN JUKE (F15) 1.607.20181131598 ccm4HR16DE
NISSAN JUKE (F15) 1.603.20161161598 ccm4HR16DE
NISSAN JUKE (F15) 1.606.20101171598 ccm4HR16DE
NISSAN JUKE (F15) 1.6 CVTC08.201498 ccm
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T06.20101901618 ccm4MR16DDT
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x406.20101901618 ccm4MR16DDT
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO03.20132001618 ccm4MR16DDT
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x402.20132001618 ccm4MR16DDT
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS08.20142181618 ccm4MR16DDT
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 4x408.20142141618 ccm4MR16DDT
NISSAN JUKE (F15) 1.6 LPG09.20181091598 ccm4HR16DE
NISSAN JUKE (F15) 1.6 LPG01.20121161598 ccm4HR16DE
NISSAN MAXIMA QX (A32) 2.002.19951401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA QX (A32) 3.001.19951932988 ccm6VQ30DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 2.0 V6 24V03.20001401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA QX (A33) 3.0 V6 24V03.20002002988 ccm6VQ30DE
NISSAN MAXIMA Station Wagon 2.0 QX10.19971401995 ccm6VQ20DE
NISSAN MAXIMA Station Wagon 3.0 QX10.19971932988 ccm6VQ30DE
NISSAN Micra C+C III (K12) 1.6 160 SR08.20051101598 ccm4HR16DE
NISSAN MICRA III (K12) 160 SR05.20051101598 ccm4HR16DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010761198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010791198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.205.2010801198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 DIG-S04.2011981198 ccm3HR12DDR
NISSAN MICRA IV (K13) 1.2 LPG05.2010801198 ccm3HR12DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.512.2011991498 ccm4HR15DE
NISSAN MICRA IV (K13) 1.511.20101021498 ccm4HR15DE
NISSAN MURANO (Z50) 3.508.20032343498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO (Z50) 3.5 4x401.20062313498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO (Z50) 3.5 4x408.20032343498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO (Z51) 3.5 4x412.20102493498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO (Z51) 3.5 4x410.20082563498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO (Z51) 3.5 4x412.20092603498 ccm6VQ35
NISSAN MURANO III (Z52_) 2.5 HEV ALL MODE 4x4-i01.20162342488 ccm4QR25DER
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V601.20162493498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i10.20142563498 ccm6VQ35DE
NISSAN MURANO III (Z52_) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R)01.20162493498 ccm6VQ35DE
NISSAN Note (E11, NE11) 1.603.20061101598 ccm4HR16DE
NISSAN NOTE (E12) 1.206.2013791198 ccm3HR12DE
NISSAN NOTE (E12) 1.206.2013801198 ccm3HR12DE
NISSAN NOTE (E12) 1.2 4WD06.2013801198 ccm3HR12DE
NISSAN NOTE (E12) 1.2 DIG-S12.201388 ccm
NISSAN NOTE (E12) 1.2 DIG-S06.2013981198 ccm3HR12DDR
NISSAN NOTE (E12) 1.2 LPG03.2015761198 ccm3HR12DE
NISSAN NP300 Navara Pick-up (D23) 2.501.20151662488 ccm4QR25DE
NISSAN NV200 / Evalia Mikrobus 1.5 (M20, M20M)01.20121091498 ccm4HR15DE
NISSAN NV200 / Evalia Mikrobus 1.6 16V (M20, M20M)07.20101101598 ccm4HR16DE
NISSAN NV200 Van / Combi 1.6 16V (M20, M20M)02.20101101598 ccm4HR16DE
NISSAN Pathfinder II (R50) 2.7 TD 4WD09.19971312664 ccm4TD27ETi
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD03.19981503275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD09.19971703275 ccm6VG33E
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.5 V6 4WD11.20002203498 ccm6VQ35
NISSAN Pathfinder III (R51) 4.0 4WD09.20052693954 ccm6VQ40DE
NISSAN Pathfinder IV (R52) 3.510.20132583498 ccm6VQ35DE
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 (Y61)12.19971974479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 i06.19972004479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.803.20002454759 ccm6TB48DE
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.8 (Y61)10.20012524759 ccm6TB48DE
NISSAN PRIMERA (P10) 2.006.19901311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V06.19961061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.006.19961901998 ccm4SR20VE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V06.19961431998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.603.20021061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.601.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.803.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 LPG03.2002115 ccm
NISSAN PRIMERA (P12) 2.003.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V09.20001061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V LPG09.2000106 ccm
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 2.0 16V09.19961501998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.607.20021061597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.607.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.807.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.007.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA kombík (WP12) 1.6 Visia01.20021091597 ccm4QG16DE
NISSAN PRIMERA kombík (WP12) 1.803.20021151769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA kombík (WP12) 2.003.20021401998 ccm4QR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V08.19991141769 ccm4QG18DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V06.19961151998 ccm4SR20De
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V04.19981311998 ccm4SR20DE
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 2.0 16V08.19991401998 ccm4SR20DE
NISSAN PULSAR Sikma zadni cast (C13) 1.6 DIG-T02.20151901618 ccm4MR16DDT
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.602.20071101598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.602.20071141598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.611.20101171598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 1.6 LPG11.20101171598 ccm4HR16DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.002.20071391997 ccm4MR20DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.002.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 pohon na 4 kola02.20071391997 ccm4MR20DE
NISSAN Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10) 2.0 pohon na 4 kola02.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN Qashqai II (J11, J11_) 1.6 DIG-T10.20141631618 ccm4MR16DDT
NISSAN Qashqai II (J11, J11_) 2.001.20151401997 ccm4MR20DD
NISSAN Qashqai II (J11, J11_) 2.0 (J11E)06.20141441997 ccm4MR20DD
NISSAN Qashqai II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R)10.20151441997 ccm4MR20DD
NISSAN Sentra VII (B17) 1.605.20131161598 ccm4HR16DE
NISSAN Sentra VII (B17) 1.608.20141171598 ccm4HR16DE
NISSAN Sentra VII (B17) 1.801.20151291798 ccm4MRA8DE
NISSAN Sentra VII (B17) 1.808.20121311798 ccm4MRA8DE
NISSAN SKYLINE (V35) 3.502.20012723498 ccm6VQ35DE
NISSAN Skyline Kupé (V35) 2.501.20062152496 ccm6VQ25DD
NISSAN Skyline Kupé (V35) 3.5 4x408.20032803498 ccm6VQ35DE
NISSAN TEANA I (J31) 2.010.20031401998 ccm4QR20DE
NISSAN TEANA I (J31) 2.310.20031732349 ccm6VQ23DE
NISSAN TEANA I (J31) 3.510.20032313498 ccm6VQ35DE
NISSAN TEANA II (J32) 2.503.2010167 ccm
NISSAN TEANA II (J32) 2.507.20081822496 ccm6VQ25DE
NISSAN TEANA II (J32) 3.507.20082493498 ccm6VQ35DE
NISSAN TIIDA limuzína (SC11X) 1.5 (SC11)10.20041091498 ccm4HR15DE
NISSAN TIIDA limuzína (SC11X) 1.605.20061091598 ccm4HR16DE
NISSAN TIIDA limuzína (SC11X) 1.609.20071101598 ccm4HR16DE
NISSAN TIIDA limuzína (SC11X) 1.809.20071261798 ccm4MR18DE
NISSAN TIIDA Sikma zadni cast 1.609.20071101598 ccm4HR16DE
NISSAN TIIDA Sikma zadni cast 1.809.20071261798 ccm4MR18DE
NISSAN TIIDA Sikma zadni cast 1.8 Flex05.20091251798 ccm4MR18DE
NISSAN TIIDA Sikma zadni cast (C12) 1.6 CVTC08.20121171598 ccm4HR16DE
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.007.20011401998 ccm4QR20DE
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.0 4x407.20011401998 ccm4QR20DE
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.0 4x406.20012801998 ccm4SR20VET
NISSAN X-TRAIL (T30) 2.5 4x409.20021652488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.006.20071371997 ccm4MR20DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.006.20081391997 ccm4MR20DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.006.20081401997 ccm4MR20DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.006.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 FWD06.20081401997 ccm4MR20DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.0 FWD03.20071411997 ccm4MR20DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.509.20071692488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.509.2007170 ccm
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.509.20071802488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T31) 2.5 4x406.20071692488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T32) 1.6 DIG-T (T32)06.20151631618 ccm4MR16DDT
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.0 (T32)09.20141411997 ccm4MR20DD
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.0 (T32)09.20141441997 ccm4MR20DD
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.0 (T32)12.20131471997 ccm4MR20DD
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32)09.20141441997 ccm4MR20DD
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.0 Hybrid09.20141441997 ccm4MR20DD
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.0 Hybrid ALL MODE 4x4-i09.20141441997 ccm4MR20DD
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.5 (T32)12.20131712488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.5 ALL MODE 4x4-i (NT32)10.20141692488 ccm4QR25DE
NISSAN X-TRAIL (T32) 2.5 ALL MODE 4x4-i (NT32)12.20131712488 ccm4QR25DE
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K)09.20061391997 ccm4M4R 701
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W)11.20022413498 ccm6V4Y 715
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N)09.20081712488 ccm42TR 702
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N)09.20081712488 ccm42TR 702
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.5 V6 (BT0C, BT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.5 V6 (KT0C, KT0P)04.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT LAGUNA kupé (DT0/1) 3.5 V6 (DT0P)09.20082383498 ccm6V4Y 713
RENAULT Megane IV Hatchback (B9A/M/N_) 1.8 RS TCe 280 (B9M6)10.20172791798 ccm4M5P 404
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 16V12.20081371997 ccm4M4R 711
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P)02.20091401997 ccm4M4R 711
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U)06.20022413498 ccm6V4Y 701
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)08.19971221994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 AWD (SF5)06.19981251994 ccm4EJ202
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 S Turbo AWD (SF5)06.19981701994 ccm4EJ205
SUBARU FORESTER (SF) 2.0 S Turbo AWD (SF5)04.20011771994 ccm4EJ205
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 AWD06.20021251994 ccm4EJ201
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 S Turbo AWD09.20021771994 ccm4EJ205
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 X AWD06.20051581994 ccm4EJ204
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 AWD (SG9)06.20051652457 ccm4EJ25D
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 AWD (SG9)12.20032112457 ccm4EJ25
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 RX Nato AWD (SG9)11.20021562457 ccm4EJ25
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 XT AWD (SG9)06.20052302457 ccm4EJ255
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD01.20101501995 ccm4FB20
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD01.20081501994 ccm4EJ204
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD03.20111712498 ccm4FB25
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD (SH9)01.20091712457 ccm4EJ25
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD (SH9)06.20082302457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 1.6 i (GF3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 1.8 i (GF5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 1.8 i AWD (GF6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 2.009.19961161994 ccm4EJ20E
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 2.0 i09.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 2.0 i 16V AWD06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 2.0 i AWD (GF8)12.19951161994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 2.0 i Turbo AWD (GF8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA kombík (GF) 2.0 Turbo GT AWD (GF8)06.19982181994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 1.5 AWD05.20061051498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 1.5 AWD10.20051101498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 1.6 AWD12.2000951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 AWD12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 AWD10.20052501994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 i R AWD (GG9)09.20051601994 ccm4EJ204
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 Turbo AWD (GGA)12.20002181994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 WRX AWD09.20012301994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 WRX STi AWD10.20052801994 ccm4EJ207
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.0 WRX Turbo AWD12.20022251994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.5 AWD10.20053002457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.5 GB270 AWD07.20072692457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA kombík (GG) 2.5 WRX AWD (GGG)09.20052302457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 1.612.1996901597 ccm4EJ16E
SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 1.6 AWD12.1996901597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 2.0 AWD12.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 2.0 Turbo AWD12.19962111994 ccm4EJ20G
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 1.6 i (GC3)08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 1.6 i (GC3)06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 1.6 i AWD08.1992901597 ccm4EJ16
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 1.6 i AWD06.1998951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 1.8 i (GC5)11.19951031820 ccm4EJ18E
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 1.8 i AWD (GC6)08.19921031820 ccm4EJ18
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 2.0 AWD (GC8)09.19982801994 ccm4EJ205P
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 2.0 i09.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 2.0 i AWD (GC7)10.19951151994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 2.0 i AWD (GC8)06.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8)03.19942111994 ccm4EJ20 (Turbo)
SUBARU IMPREZA limuzína (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8)06.19982181994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 1.510.20051101498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 1.5 AWD05.20061051498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 1.5 AWD10.20051101498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 1.6 AWD12.2000951597 ccm4EJ161
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 AWD (GDB)10.20052801994 ccm4EJ207
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 i AWD (GD9)12.20001251994 ccm4EJ201
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 i R AWD (GD9)09.20051601994 ccm4EJ204
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 WRX STi AWD02.20043201994 ccm4EJ207
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 WRX STi AWD (GDB)11.20012651994 ccm4EJ207
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 WRX Turbo AWD12.20022251994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 WRX Turbo AWD (GDA)12.20002181994 ccm4EJ205
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.5 AWD10.20053002457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.5 i AWD (GDE)12.20021522457 ccm4EJ251
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.5 i WRX AWD (GDG)09.20052302457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.5 WRX STi AWD (GDF)09.20052802457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA limuzína (GR) 1.502.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA limuzína (GR) 1.5 AWD02.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA limuzína (GR) 2.0 i AWD01.20111501994 ccm4EJ204
SUBARU IMPREZA limuzína (GR) 2.5 AWD01.20102302457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA limuzína (GR) 2.5 AWD02.20073202457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA limuzína (GR) 2.5 WRX STI AWD01.20113012457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 1.5 AWD02.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 1.5 F02.20081071498 ccm4EL15
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.0 R AWD (GH7)01.20081501994 ccm4EJ204
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.5 AWD (GHE)01.20082302457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.5 STI CS400 AWD04.20104002457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.5 WRX S AWD02.20092552457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.5 WRX SE AWD09.20082652457 ccm4EJ255
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.5 WRX STI 330S AWD05.20093302457 ccm4EJ257
SUBARU IMPREZA Sikma zadni cast (GR, GH, G3) 2.5 WRX STI AWD (GRF)01.20083012457 ccm4EJ257
SUBARU JUSTY I (KAD) 100005.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 100011.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)05.198750998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A)11.198454998 ccm3EF10
SUBARU JUSTY I (KAD) 120005.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1986681189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1990751189 ccm3EF12E
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A)05.1987671189 ccm3EF12
SUBARU LEGACY I (BC) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2000 4WD08.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I (BC) 2000 Turbo 4WD (BC5)05.19922001994 ccm4EJ20-GN
SUBARU LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC6, BC7)01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 2.205.19891362212 ccm4EJ22
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 200009.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 2000 4WD09.19911161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 2000 Turbo Super 4WD05.19922001994 ccm4EJ20-GN
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 2200 Super 4WD01.19891362212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Combi (BG) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20 EMPI
SUBARU Legacy II Combi (BG) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Combi (BG) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Combi (BG) 2.2 i 4WD (BG7)02.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Combi (BG) 2.5 i 4WD06.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i09.19941161994 ccm4EJ20E
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 4WD09.19941161994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.2 (BD6)07.19941282212 ccm4EJ22
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.2 i 4WD06.19961312212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.2 i 4WD (BD7)09.19941282212 ccm4EJ22 EMPI
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.5 i 4WD06.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU Legacy III Combi (BH) 2.0 AWD (BH5)12.19981251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Combi (BH) 2.5 AWD (BH9)12.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 2.0 AWD (BE5)04.19991251994 ccm4EJ201
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 2.5 AWD (BE9)10.19981562457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Combi (BP) 2.0 AWD (BP5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Combi (BP) 2.0 AWD (BP5)06.20051651994 ccm4EJ204
SUBARU Legacy IV Combi (BP) 2.0 R AWD09.20071501994 ccm4EJ204
SUBARU Legacy IV Combi (BP) 2.5 AWD (BP9)09.20031652457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Combi (BP) 2.5 i AWD01.20081732457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.0 AWD06.20051651994 ccm4EJ204
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.0 AWD (BL5)09.20031381994 ccm4EJ202
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.0 R AWD09.20071501994 ccm4EJ204
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.5 AWD (BL9)09.20031652457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.5 i AWD (BL9)09.20071732457 ccm4EJ25
SUBARU Legacy V Combi (BR) 2.0 i AWD09.20091501994 ccm4EJ204
SUBARU Legacy V Combi (BR) 2.0 i AWD06.20121501995 ccm4FB20
SUBARU Legacy V Combi (BR) 2.5 i AWD (BR9)09.20091672457 ccm4EJ253
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.0 i AWD09.20091501994 ccm4EJ204
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.5 GT AWD (BM9)07.20102652457 ccm4EJ255
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.5 i AWD (BM9)09.20091672457 ccm4EJ253
SUBARU LEGACY OUTBACK (BG) 2.5 (BG9)01.19961502457 ccm4EJ25D
SUBARU OUTBACK (BE, BH) 2.5 AWD (BH9)10.20001562457 ccm4EJ25
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 AWD09.20081732457 ccm4EJ251
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 AWD (BP9)11.20031652457 ccm4EJ25D
SUBARU Outback (BR) 2.5 i AWD (BR9)09.20091672457 ccm4EJ253
SUBARU LIBERO autobus (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6)01.198350998 ccm3EF10
SUBARU LIBERO autobus (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO autobus (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU REX II 70008.198237665 ccm2EK42
SUBARU REX   0.806.198942758 ccm4EN08
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19942203319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD (CXW)09.19922303319 ccm6EG33 DOHC
SUBARU VIVIO 0.708.199244658 ccm4EN07E
SUBARU VIVIO 660 4WD03.199244658 ccm4EN07E
SUBARU WRX limuzína (GJ) STi 2.5 AWD06.20143012457 ccm4EJ257
SUBARU XV (_GP_) 2.0 i AWD03.20121501995 ccm4FB20B
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

MANN-FILTER Olejový filtr se zpětným ventilem



Ohodnotit nyní

MANN-FILTER Olejový filtr se zpětným ventilem.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3100 CZK hodnota zboží
  • Olejový filtr (W 67/1 Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: se zpetnym ventilem) zdarma POSTNORD
  • Olejový filtr (vyska ( v mm ): 65 W 67/1) zdarma GLS
  • W 67/1 Olejový filtr (velikost závitu: M 20 X 1.5) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • W 67/1 Olejový filtr vnejsi prumer [mm]: 66 nákup se PayPal způsob platby
  • Olejový filtr (Kód motoru: FE Kat. W 67/1) MANN-FILTER nákup se VISA způsob platby
  • Olejový filtr (Vnitřní průměr 1 [mm]: 54 W 67/1) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě