Vyberte vozidla
Katalog dílů

MANN-FILTER Vzduchový filtr

Recenze (0)
Vzduchový filtr C 16 134/1 (vyska ( v mm ): 206 | vnitřní průměr [mm]: 70) kupovat levné preview

398,76

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: C 16 134/1
  • Výrobce: MANN-FILTER
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
MANN-FILTER Vzduchový filtr
Vzduchový filtr Podrobnosti o produktu
  • Výška ( v mm ):   206 
  • vnitřní průměr [mm]:   70 
  • Průměr v mm:   154 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
FORD 1448616
FORD 1477153
FORD 1496204
FORD 1690582
FORD 1695529
FORD 1708877
FORD 1848220
FORD 72140332
FORD 76899132
FORD 7M519601AB
FORD 7M519601AC
FORD AV619601AB
FORD AV619601AD
FORD AV619601AE
FORD BED876731AB
FORD (CHANGAN) 7M519601AC
FORD (CHANGAN) 7M519601FA
FORD (CHANGAN) ED819601AA
MAZDA Y64213Z40
MAZDA Y64213Z40B
MAZDA Y64213Z40C
MAZDA Y64213Z40D
VOLVO 30792881
VOLVO 31338216
VOLVO 31370984
VOLVO (CHANGAN) 30792881
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
BOSCH
F 026 400 136
MANN-FILTER
C 16 134/1
COOPERSFIAAM FILTERS
PA7442
MAHLE ORIGINAL
LX 1780/3
KNECHT
LX 1780/3
STARK
SKAF-0060035
PURFLUX
A1189
BOSCH
F 026 400 492
RIDEX
8A0036
DENCKERMANN
A141130
FRAM
CA9694
MANN-FILTER
C 16 134/2
C-MAX FOCUSKUGATOURNEO CONNECTTRANSIT CONNECT35C30C70 S40 V40 Kombík V50
Vzduchový filtr vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
FORD C-MAX (DM2) 1.602.20071001596 ccm4SHDA
FORD C-MAX (DM2) 1.604.20071161596 ccm4HXDA
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.2007901560 ccm4HHDB
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.20071011560 ccm4MTDA
FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi02.20071091560 ccm4G8DD
FORD C-MAX (DM2) 1.802.20071221798 ccm4QQDC
FORD C-MAX (DM2) 1.802.20071251798 ccm4QQDA
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel02.20071251798 ccm4Q7DA
FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi02.20071151753 ccm4KKDB
FORD C-MAX (DM2) 2.002.20071451999 ccm4AODE
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG04.20091451999 ccm4SYDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20071331997 ccm4G6DF
FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi02.20071361997 ccm4G6DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151821498 ccm4M9DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.2015951499 ccm4XXDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic03.20151051499 ccm4AEDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 CNG01.20131171596 ccm4MUDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel02.20111201596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG02.20121171596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.2010851596 ccm4XTDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti02.20121201596 ccm4MUDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111361997 ccm4UKDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi04.20101401997 ccm4UFDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DD
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DD
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost03.20151821498 ccm4M9DB
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi ECOnetic03.20151051499 ccm4AEDA
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi02.20111401997 ccm4UFDB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DC
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost03.20151821498 ccm4M9DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.2015951499 ccm4XXDC
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101051596 ccm4IQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti12.20101251596 ccm4PNDD
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111151997 ccm4TYDA
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111361997 ccm4UKDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi02.20111401997 ccm4UFDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DC
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost10.2012100998 ccm3M2DA
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost10.2012125998 ccm3M1DD
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost03.20151501498 ccm4M8DB
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 TDCi03.20151201499 ccm4XWDD
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi12.2010951560 ccm4T3DB
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi12.20101151560 ccm4T1DB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCI02.20111151997 ccm4TYDA
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi12.20101401997 ccm4UFDB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi03.20151501997 ccm4T7DC
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi12.20101631997 ccm4TXDB
FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi03.20151701997 ccm4T8DE
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.407.2004801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.607.20041001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG10.20091151596 ccm4SIDA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.2004901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.20041001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi12.20071101560 ccm4G8DA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti07.20041151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel12.2005132 ccm
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi07.20041151753 ccm4KKDB
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 2.007.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi07.20041331997 ccm4G6DF
FORD Focus II Combi (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi07.20041361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.407.2004801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.607.20041001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG10.20091151596 ccm4SIDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi01.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi07.20041001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti07.20041151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel01.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel12.20051311798 ccm4QQDD
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi01.20051151753 ccm4KKDB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.004.20101431999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.007.20041451999 ccm4AODE
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG04.20091451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex10.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex04.2010148 ccm
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG06.20081451999 ccm4SYDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi07.20041331997 ccm4G6DF
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi07.20041361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.5 RS01.20093052521 ccm5JZDA
FORD Focus II Hatchback (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 50005.20103502521 ccm5JZDA
FORD FOCUS II Kabriolet 1.610.20061001596 ccm4SHDA
FORD FOCUS II Kabriolet 2.010.20061451999 ccm4AODE
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 TDCi10.20061361997 ccm4G6DB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.404.2005801388 ccm4ASDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.604.20051001596 ccm4SHDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.2005901560 ccm4HHDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.20051001560 ccm4MTDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi04.20051091560 ccm4G8DF
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti04.20051151596 ccm4HXDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.803.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel06.20061251798 ccm4Q7DA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel12.2005131 ccm
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi04.20051151753 ccm4KKDB
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.004.20051451999 ccm4AODE
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 Flex04.2010148 ccm
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi02.20081101997 ccm4IXDA
FORD Focus II Sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi04.20051361997 ccm4G6DB
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost (M1DH)10.2017140998 ccm3M1DH
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDD
FORD FOCUS III 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4AEDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel07.20131501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic05.20121051560 ccm4NGDB
FORD FOCUS III 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III 1.6 Ti02.20121201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III 2.010.20131501999 ccm4XQDA
FORD FOCUS III 2.009.2011162 ccm
FORD FOCUS III 2.0 ST07.20122501999 ccm4R9DA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III 2.0 TDCi ST11.20141851997 ccm4T8DA
FORD FOCUS III 2.3 RS AWD07.20153502261 ccm4YVDA
FORD FOCUS III limuzína 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III limuzína 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III limuzína 1.0 EcoBoost10.2017140998 ccm3M1DH
FORD FOCUS III limuzína 1.5 EcoBoost11.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III limuzína 1.5 EcoBoost11.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III limuzína 1.5 TDCi11.2014951499 ccm4XXDD
FORD FOCUS III limuzína 1.5 TDCi11.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III limuzína 1.5 TDCi ECOnetic11.20141051499 ccm4AEDA
FORD FOCUS III limuzína 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III limuzína 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III limuzína 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III limuzína 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III limuzína 1.6 TDCi05.20121051560 ccm4NGDB
FORD FOCUS III limuzína 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III limuzína 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III limuzína 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDC
FORD FOCUS III limuzína 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III limuzína 2.010.20131501999 ccm4XQDA
FORD FOCUS III limuzína 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III limuzína 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III limuzína 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III limuzína 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III limuzína 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDD
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4AEDA
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.6 EcoBoost11.20111501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.6 EcoBoost11.20111821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.6 TDCi02.20121151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 1.6 Ti01.20111051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 2.0 TDCi01.20111151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Schránky/żikmá záď 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost (M1DH)10.2017140998 ccm3M1DH
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20101201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel07.20131501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG02.20121201596 ccm4MUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.2010951560 ccm4T3DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi07.20101151560 ccm4T1DB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic05.20121051560 ccm4NGDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti08.2011851596 ccm4XTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101051596 ccm4IQDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti02.20121201596 ccm4MUDD
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti07.20101251596 ccm4PNDD
FORD FOCUS III Turnier 2.010.20131501999 ccm4XQDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST07.20122501999 ccm4R9DA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101151997 ccm4TYDA
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101361997 ccm4UKDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101401997 ccm4UFDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi07.20101631997 ccm4TXDB
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST11.20141851997 ccm4T8DA
FORD Focus Mk2 Kasten / Combi 1.6 TDCi09.2005901560 ccm4HHDA
FORD Focus Mk2 Kasten / Combi 1.6 TDCi07.20041091560 ccm4G8DA
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.0 EcoBoost02.2012100998 ccm3M2DA
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.0 EcoBoost02.2012125998 ccm3M1DD
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.5 EcoBoost09.20141501498 ccm4M8DB
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.5 EcoBoost09.20141821498 ccm4M9DB
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.5 TDCi09.2014951499 ccm4XXDC
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.5 TDCi09.20141201499 ccm4XWDD
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 1.5 TDCi ECOnetic09.20141051499 ccm4XXDB
FORD Focus Mk3 Van / Combi (DYB) 2.0 TDCi11.20141501997 ccm4T7DB
FORD KUGA I 2.0 TDCi03.20081361997 ccm4UKDA
FORD KUGA I 2.0 TDCi03.20101401997 ccm4UFDA
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x403.20081361997 ccm4UKDA
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x403.20101401997 ccm4UFDA
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x403.20101631997 ccm4TXDA
FORD KUGA II Van 1.5 EcoBoost06.20191201499 ccm4BNMA
FORD KUGA II Van 1.5 EcoBoost09.20141501499 ccm4M8MA
FORD KUGA II Van 1.5 EcoBoost 4x406.2019176 ccm
FORD KUGA II Van 1.5 EcoBoost 4x409.20141821499 ccm4M9MA
FORD KUGA II Van 1.5 TDCi01.20191201499 ccm4XWMC
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi06.20191201997 ccm4XRMB
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi09.20141501997 ccm4T7MB
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi 4x409.20141501997 ccm4T7MB
FORD KUGA II Van 2.0 TDCi 4x409.20141801997 ccm4T8MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost01.20161201499 ccm4BNMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost09.20141501499 ccm4M8MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost06.20161821499 ccm4M9MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost 4x407.20161501499 ccm4M8MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost 4x408.2018176 ccm
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 EcoBoost 4x409.20141821499 ccm4M9MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.5 TDCi07.20161201499 ccm4XWMC
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost03.20131501596 ccm4JQMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x403.20131501596 ccm4JQMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x410.20121791596 ccm4JTMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x403.20131821596 ccm4JTMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 EcoBoost 4x403.2019230 ccm
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 EcoBoost 4x408.20172421999 ccm4R9MA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi03.20131151997 ccm4TYMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi09.20141201997 ccm4XRMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi03.20131361997 ccm4UKMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi03.20131401997 ccm4UFMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi09.20141501997 ccm4T7MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x403.20131361997 ccm4UKMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x403.20131401997 ccm4UFMA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x409.20141501997 ccm4T7MB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x403.20131631997 ccm4TXDA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 2.0 TDCi 4x409.20141801997 ccm4T8MB
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.0 EcoBoost11.2013100998 ccm3B3GA
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.5 TDCi05.2015751499 ccm4XUGA
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.6 EcoBoost11.20131501596 ccm4JQGA
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.6 TDCi09.2013751560 ccm4UBGA
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.6 TDCi09.2013951560 ccm4TZGB
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.6 TDCi09.20131151560 ccm4T1GA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 EcoBlue05.20151201499 ccm4ZTGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi08.2015751499 ccm4XUGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XXGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.6 TDCi02.2013751560 ccm4UBGA
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.6 TDCi02.2013951560 ccm4TZGB
FORD TRANSIT CONNECT Kombi 1.6 TDCi02.20131151560 ccm4T1GA
FORD Transit Connect V408 Van 1.0 EcoBoost02.2013100998 ccm3B3GA
FORD Transit Connect V408 Van 1.5 EcoBlue05.20181011499 ccm4Z2GA
FORD Transit Connect V408 Van 1.5 TDCi08.2015751499 ccm4XUGA
FORD Transit Connect V408 Van 1.5 TDCi05.20151011499 ccm4XVGA
FORD Transit Connect V408 Van 1.5 TDCi05.20151201499 ccm4XWGC
FORD Transit Connect V408 Van 1.6 EcoBoost11.20131501596 ccm4JQGA
FORD Transit Connect V408 Van 1.6 TDCi02.2013751560 ccm4UBGA
FORD Transit Connect V408 Van 1.6 TDCi02.2013951560 ccm4TZGB
FORD Transit Connect V408 Van 1.6 TDCi02.20131151560 ccm4T1GA
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD12.20081091560 ccm4Y642
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 3 limuzína (BL) 1.6 MZR CD12.20081091560 ccm4Y642
MAZDA 3 limuzína (BL) 1.6 MZR CD09.20101161560 ccm4Y655
MAZDA 5 (CW) 1.6 CD09.20101161560 ccm4Y6Y1
VOLVO C30 (533) 1.610.20061001596 ccm4B 4164 S3
VOLVO C30 (533) 1.6 D10.20061091560 ccm4D 4164 T
VOLVO C30 (533) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO C30 (533) 1.810.20061251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel01.20071251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO C30 (533) 2.010.20061451999 ccm4B 4204 S3
VOLVO C30 (533) 2.0 D10.20061361997 ccm4D 4204 T
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel01.20101461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO C70 II Cabrio (542) 2.0 D01.20081361997 ccm4D 4204 T
VOLVO S40 II (544) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO S40 II (544) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO S40 II (544) 1.6 D210.20101151560 ccm4D 4162 T
VOLVO S40 II (544) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel01.20061251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO S40 II (544) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO S40 II (544) 2.0 D01.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO S40 II (544) 2.0 F10.20091461999 ccm4B 4204 S4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) D203.20121141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T2 GTDi03.20131201596 ccm4B 4164 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T3 GTDi03.20121501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 GTDi03.20121801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.601.20051011596 ccm4B 4164 S3
VOLVO V50 (545) 1.6 D03.20051091560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.6 D01.20051101560 ccm4D 4164 T
VOLVO V50 (545) 1.6 D201.20101141560 ccm4D 4162 T
VOLVO V50 (545) 1.804.20041251798 ccm4B 4184 S11
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel01.20051251798 ccm4B 4184 S8
VOLVO V50 (545) 2.010.20061461999 ccm4B 4204 S3
VOLVO V50 (545) 2.0 D04.20041361997 ccm4D 4204 T
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel01.20101461999 ccm4B 4204 S4
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

MANN-FILTER Vzduchový filtr



Ohodnotit nyní

MANN-FILTER Vzduchový filtr.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3100 CZK hodnota zboží
  • Vzduchový filtr (C 16 134/1 vnejsi prumer [mm]: 154) zdarma POSTNORD
  • Vzduchový filtr ( C 16 134/1) zdarma GLS
  • C 16 134/1 Vzduchový filtr () zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • C 16 134/1 Vzduchový filtr nákup se PayPal způsob platby
  • Vzduchový filtr ( C 16 134/1) MANN-FILTER nákup se VISA způsob platby
  • Vzduchový filtr ( C 16 134/1) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě