Vyberte vozidla
Katalog dílů

MAGNETI MARELLI Klínový řemen

Recenze (0)
Klínový řemen 10AT875 (montazni pohon: 1 | Číslo podvozku od: 8BN015001) kupovat levné thumb?id=13475012&lng=cz&ccf=94077797

232,40

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Momentálně vyprodáno
  • Číslo produktu: 341200002044
  • Výrobce: MAGNETI MARELLI
  • Druh:
- +
Položka není skladem. Vyberte si prosím jinou položku.
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
MAGNETI MARELLI Klínový řemen
Klínový řemen Podrobnosti o produktu
  • montážní pohon:   Generátor 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
ALFA ROMEO 119001020700
ALFA ROMEO 188017
ALFA ROMEO 60517424
AUDI 059903137
AUDI 068903137B
AUDI 6121708601
AUSTIN AAU8072
BMW 12311268675
BMW 12318602025
BMW 1268676
BMW 12686764
BMW 12686784
BMW 9990155
BUESSING 720500110
DAIHATSU 9004831024
DAIHATSU 9004832010
DAIHATSU 9004832022
DAIHATSU 9004832024
DAIHATSU 9932100870
DAIHATSU 9933110870
DAIHATSU 9952100870
FIAT 7056788
FORD 6146161
FORD 72HF8620BA
FORD 83HF6C301AA
FORD 84HF6C301BA
HONDA 31110673003
HONDA 31110679004
HONDA 31110679014
HONDA 31110680004
HONDA 31110PE9921
HYUNDAI 2521121000
ISUZU 9136712020
JAGUAR C36122
KÄSSBOHRER 4765663100
KHD 2235373
KHD 2235376
MAN 06580731161
MAN 06580731162
MAN 06580790022
MAN 6580430116
MAN 6580432116
MAN 6580721161
MAN 6580721162
MERCEDES-BENZ 0009975992
MERCEDES-BENZ 0019974592
MERCEDES-BENZ 0059978392
MERCEDES-BENZ 007753009505
MERCEDES-BENZ 59978392
MERCEDES-BENZ A0009975992
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
SKF
VKMV 10AVx875
MAPCO
100875
MAPCO
100888
MAPCO
100900
MAPCO
240763
CONTITECH
11,9X876Ld
CONTITECH
2XAVX10X875
CONTITECH
AVX10X875
DAYCO
4PK763
DAYCO
10A0875C
DAYCO
10A0888C
OPTIBELT
AVX 10 x 875
OPTIBELT
4 PK 763
FLENNOR
4PK0765
FLENNOR
A5104
FLENNOR
A5204
BOSCH
1 987 947 626
BOSCH
1 987 947 671
GATES
4PK765
GATES
6215ESC
GATES
6215MC
GATES
6315MC
BOSCH
1 987 947 607
METZGER
4PK763
MEYLE
052 010 0875
MEYLE
052 119 0876
JAPANPARTS
DT-10X900LA
TOPRAN
101 503
LEMFÖRDER
18262 01
TRISCAN
8640 100875
TRISCAN
8640 110876
TRISCAN
8640 400765
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1010900
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1010875
GATES
6264ESC
SNR
CA10AV870
NIPPARTS
J1100875
BLUE PRINT
ADD69602
ROULUNDS RUBBER
1A0875
ROULUNDS RUBBER
2A0876
BLUE PRINT
ADN19603
JP GROUP
1118001600
JP GROUP
1118001609
JP GROUP
3918100109
MAGNETI MARELLI
340101000875
MASTER-SPORT
AVX-10X875-ST-PCS-MS
KAVO PARTS
DMV-5514
INA
FB 10X875
DAYCO
10A0875HD
JP GROUP
3918100100
GATES
AVX10x875HD
GATES
AVX10x888HD
MASTER-SPORT
AVX-10X870-PCS-MS
MASTER-SPORT
AVX-10X895-PCS-MS
33 6 ALFASUD 100KUPÉAMBASSADORPRINCESS021500-20001600 GTE9Řada 3Řada 5CHARMANT2.8 - 5.3135DUCATOREGATACAPRICONSULTRANSITPONYDailyXJ HECKFLOSSEHENSCHELPAGODEPONTONDATSUN PRAIRIE STANZA ADMIRALASCONACOMMODORE CORSADIPLOMAT FRONTERAKADETTMONZAREKORD SENATORVECTRA404504505J5928RONDA SIMCACOROLLA CRESSIDA HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACESTARLETASTRACARLTONCAVALIERNOVA164240740 CADDYGOLFJETTAPASSATTAROTRANSPORTER
Klínový řemen vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
ALFA ROMEO 33 (905) 1.2 (905.A)06.1983681186 ccm4AR 30585
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H)10.1984861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983751351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.505.1983951490 ccm4AR 30182
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2)07.19861021490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2A)05.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2G)06.1983901490 ccm4AR 30520
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2)11.1983841490 ccm4AR 30504
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.19861051490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.509.1984901490 ccm4AR 30520
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.512.19861021490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.512.19861051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.5 4x4 (905.A2U)12.19861051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991881351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e.06.1991901351 ccm4AR 30755
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e.04.19791582492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO 6 (119) 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB)10.19831502492 ccm6AR 01928
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1)01.1979831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902C)03.19821051490 ccm4AR 30146
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 kupé (C1) 1.908.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 kupé (C1) 1.907.19701151871 ccm4ZP
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V01.19921371984 ccm46A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V08.19891702309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro11.19881702309 ccm57A
AUDI COUPE (89, 8B) S2 quattro09.19902202226 ccm53B
AUSTIN Ambassador Hatchback 2.003.1982941994 ccm420 H
AUSTIN PRINCESS 2 170010.1978881698 ccm417 HL
AUSTIN PRINCESS 2 200010.1978941994 ccm420 H
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 Kabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Kabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti (TISA)10.19631311773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1600 GT kupé 1.610.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520 i03.19721251990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520 i08.19721311990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811051766 ccm4M10 B18 (184EB)
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35)11.1981651290 ccm44K
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45)12.1981751588 ccm42T
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Double Six 5.307.19812685344 ccm12V 12 (90-93)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Double Six 5.305.19752875344 ccm12V 12 (75-79)
FIAT 135 Dino Kupé (135_) 2.4 (BC)10.1972180 ccm
FIAT 135 Dino Spider (135_) 2.010.1967160 ccm
FIAT DUCATO karoserie (280) 1.9 D01.1988711929 ccm4149 B1.000
FIAT REGATA (138) 65 Diesel 1.904.1984651929 ccm4149 A1.000
FIAT REGATA Weekend (138) 65 Diesel 1.904.1984651929 ccm4149 A1.000
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1974981993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.197887 ccm
FORD Consul Kupé (GGCL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD TRANSIT autobus (T_ _) 2.0 L10.1985761993 ccm4NAX
FORD TRANSIT karoserie (T_ _) 2.010.1985761993 ccm4NAX
HYUNDAI PONY (X-1) 1.310.1985681299 ccm4G13B
HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1)10.1985721468 ccm4G4DJ
HYUNDAI PONY limuzína (X-1) 1.510.1985721468 ccm4G4DJ
IVECO DAILY I valník/podvozek 40-1001.1985922445 ccm48140.27 S
IVECO DAILY II valník/podvozek 35-10 (12971112, 12971212, 12971312, 12971317, 12976112,...01.19891032499 ccm48140.97
IVECO DAILY II valník/podvozek 35-12 (13110131, 13110211, 13110231, 13110311, 13110312,...01.19901162499 ccm48140.47
JAGUAR XJ 12 5.309.19732535343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.305.19752875343 ccm12V 12 (75-79)
JAGUAR XJ 12 H.E.05.19812955343 ccm127P
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 C (110.010)04.1961801884 ccm4M 121.924
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W110) 190 DC (110.110)06.1961541988 ccm4OM 621.912
MERCEDES-BENZ Henschel 2-t 206 D 2.202.1973602197 ccm4OM 615.939
MERCEDES-BENZ Pagode Cabrio (W113) 230 SL (113.042)01.19631502306 ccm6M 127.981
MERCEDES-BENZ Ponton (W120) 180 (120.010)07.1953651884 ccm4M 136.925
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 b (121.010)06.1959801884 ccm4M 121.920
MERCEDES-BENZ Ponton (W121) 190 Db (121.100, 121.102, 121.110, 121.111)01.1959501898 ccm4OM 621.910
NISSAN DATSUN 240 kupé (C210) KGT 2.409.19781312393 ccm6L24
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)07.1983881809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.1985901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA (T11) 1.8 SGL03.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.608.1981821598 ccm4CA16S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.808.1981881809 ccm4CA18
OPEL ADMIRAL A 2.8 HL10.19671402784 ccm628 HL
OPEL ADMIRAL A 2.8 S10.19651252784 ccm628 S
OPEL ADMIRAL B 2.803.19751402784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.803.19691462784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19751602784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19751292784 ccm628 S
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19691322784 ccm628 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL COMMODORE B 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B 2.5 GS01.19721302490 ccm625 H
OPEL COMMODORE B 2.8 GS03.19751402784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS01.19721412784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E03.19751552784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B 2.8 GS/E07.19721602784 ccm628 EC
OPEL COMMODORE B kupé 2.501.19721152490 ccm625 S
OPEL COMMODORE B kupé 2.5 GS01.19721302490 ccm625 H
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS03.19751402784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS12.19721412784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS/E03.19751552784 ccm628 HC
OPEL COMMODORE B kupé 2.8 GS/E07.19721602784 ccm628 EC
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Combi (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Combi (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)09.1989451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)09.1986601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1985541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)01.1990721389 ccm414 NV
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)09.1991821389 ccm4C 14 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)09.1989981598 ccm4C 16 SEI
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)05.19881001598 ccm4E 16 SE
OPEL Corsa A CC (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)02.19921011598 ccm4C 16 SE
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL DIPLOMAT B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i (53MWL4)03.19921252410 ccm4C 24 NE
VAUXHALL Frontera Mk I (A) SUV (U92) 2.4 i03.19921252410 ccm4C 24 NE
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.4 i01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.4 S08.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 i (C15, C35, D15, D35)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.4 S (C15, C35, D15, D35)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 i (C08, C48, D08, D48)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.4 S (C08, C48, D08, D48)09.1989821389 ccm4C 14 SE
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 S (C25, D25)01.1986751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.4 S (C25, D25)07.1989751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 i Cat (C19, D19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 i (C19, D19)01.1990601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.4 S (C19, D19)01.1990751389 ccm414 NV
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E06.19841402490 ccm625 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE02.19781802969 ccm630 E
OPEL REKORD C 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.502.1968601492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C kombík 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C kombík 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C kombík 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C kombík 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C kombík 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C kupé 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C kupé 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C kupé 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 1.703.1975601698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.701.1972661698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D 2.0 D08.1974541998 ccm420 D
OPEL REKORD D 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD D kombík 1.701.1972671698 ccm417 N
OPEL REKORD D kombík 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D kombík 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D kombík 2.0 S09.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D kombík 2.1 D09.1972602068 ccm421 D
OPEL REKORD D kupé 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D kupé 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D kupé 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D kupé 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D kupé 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 D09.1977581998 ccm420 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.0 E09.19771101979 ccm420 E
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.1 D09.1977602068 ccm421 D
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.2 D08.1978652260 ccm423 D
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.2 TD06.1984862260 ccm423 TD
OPEL REKORD E kombík (61_, 66_, 67_) 2.3 D11.1982712260 ccm423 D
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD11.1984862260 ccm423 TD
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E01.19831362490 ccm6H 25 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E09.19841402490 ccm625 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E02.19781802969 ccm630 E
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68)07.1992601700 ccm417 DR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19)07.1992601700 ccm417 DR
PEUGEOT 404 1.604.1963651618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.611.1967731618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.6 GT07.1971681618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 Kabriolet 1.604.1963801618 ccm4XC6
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01)04.1971731796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel10.1981692498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel06.1981752498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel01.1986702498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel08.1983752498 ccm4155 (XD3)
PEUGEOT J5 autobus (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 autobus (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 autobus (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 valník/podvozek (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 valník/podvozek (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PORSCHE 928 Kupé 4.509.19772414474 ccm8M 28.09
PORSCHE 928 Kupé 4.7 S09.19793014664 ccm8M 28.12
SEAT Ronda (022A) 1.608.1983921592 ccm4022 A 000
TALBOT Simca 1301 1.3 LS,GL,GLS08.196654 ccm
TALBOT Simca 1500 1.510.196367 ccm
TALBOT Simca 1500 Combi 1.511.196467 ccm
TALBOT Simca 1501 1.510.196669 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Autom.10.196672 ccm
TALBOT Simca 1501 1.5 Spezial10.197082 ccm
TALBOT Simca 1501 Combi / Tourisme 1.510.196669 ccm
TALBOT Simca 1501 Combi / Tourisme 1.5 Spezial10.197082 ccm
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA Corolla Combi (_E7_) 1.3 (KE70)12.1979601290 ccm44K-C
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA CRESSIDA limuzína (_X6_) 2.0 (RX60)05.19811051972 ccm421R-C
TOYOTA HILUX V pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LITEACE autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)07.1989711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE karoserie (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE karoserie (KM2_) 1.3 (KM20)10.1979571290 ccm44K-C
TOYOTA LITEACE Wagon (YM2_, CM2_, KM2_) 1.3 (KM20_)10.1979581290 ccm44K
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.2 S (KP62)10.1978531166 ccm43K-H
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.3 S (KP61)08.1982651290 ccm44K
TOYOTA Starlet Combi (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont 1.309.1985751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk II CC (T85) 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL ASTRA Mk II kombi 1.309.1984751297 ccm413 S
VAUXHALL Astra Mk III (F) CC (T92) 1.7 D09.1991601699 ccm417 DR
VAUXHALL ASTRA Sikma zadni cast 1.2 S02.1982601196 ccm412 S
VAUXHALL ASTRA Sikma zadni cast 1.3 S09.1979751297 ccm413 S
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.2 i11.19841152197 ccm422 E
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.7 D07.1992601699 ccm417 DR
VAUXHALL Cavalier Mk III Sedan (J89) 1.4 S09.1988751389 ccm414 NV
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.3 S09.1981751297 ccm413 S
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.2 N01.1990521196 ccm412 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.3 S05.1983701297 ccm413 SB
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.4 S01.1990751389 ccm414 NV
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.6 GSI05.19881001598 ccm4E 16 SE
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S09.1982551196 ccm412 ST
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.3 S09.1982701297 ccm413 SB
VOLVO 164 Sedan 2.908.19721602978 ccm6B 30 E
VOLVO 164 Sedan 2.9 E08.19681312978 ccm6B 30 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19751002127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801092127 ccm4B 21 F
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 740 (744) 2.309.19851132316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841142316 ccm4B 230 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.309.19851142316 ccm4B 230 K
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VW Caddy I Pick-up (14) 1.6 D08.1982551588 ccm4JK
VW GOLF I (17) 1.5 D08.1976501471 ccm4CK
VW GOLF I (17) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW GOLF I (17) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW Jetta Mk1 (16) 1.5 D08.1978501471 ccm4CK
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 D08.1980541588 ccm4JK
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 TD03.1982701588 ccm4CY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32) 1.6 GLi08.19771101588 ccm4YS
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT Variant (33) 1.6 i06.19781101588 ccm4YS
VW TARO 2.4 i 4x406.19891142366 ccm422R
VW TRANSPORTER III autobus 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III autobus 1.6 TD08.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III autobus 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III autobus 1.7 D10.1986571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III karoserie 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III karoserie 1.6 TD10.1984691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III karoserie 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III karoserie 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.6 D01.1981501588 ccm4CS
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.6 TD10.1984701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.7 D07.1989571715 ccm4KY
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

MAGNETI MARELLI Klínový řemen



Ohodnotit nyní

MAGNETI MARELLI Klínový řemen.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3200 CZK hodnota zboží
  • Klínový řemen (10AT875 Číslo podvozku do: 115349) zdarma POSTNORD
  • Klínový řemen (Číslo motoru od: 079846 10AT875) zdarma GLS
  • 10AT875 Klínový řemen (Číslo motoru do: 0889988) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • 10AT875 Klínový řemen Příprava paliva: Karburátor nákup se PayPal způsob platby
  • Klínový řemen ( 10AT875) MAGNETI MARELLI nákup se VISA způsob platby
  • Klínový řemen (Omezení výrobce: BOSCH 10AT875) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě