Vyberte vozidla
Katalog dílů

INA Ozubený klínový řemen počet žeber: 6, 1555mm

Recenze (0)
Ozubený klínový řemen 6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555 (pocet zeber: 6 | délka (v mm): 1555) kupovat levné preview

400,24

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: FB 6PK1555
  • Výrobce: INA
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
INA Ozubený klínový řemen
Ozubený klínový řemen Podrobnosti o produktu
  • Délka (v mm):   1555 
  • počet žeber:  
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
BMW 11281427250
BMW 11281437368
BMW 11281437929
BMW 11281703561
BMW 11281726689
BMW 11287512970
BMW 11287516181
BMW 11287529738
BMW 11287544786
BMW 1703561
BMW 1738990
BMW 7516181
CHEVROLET 55580052
FORD 1011691
FORD 1686231
FORD 1700744
FORD 1760373
FORD 7008652
FORD 88WX6C301C1B
FORD 948FC301DA
FORD BM5Q6C301AA
FORD BM5Q6C301AB
FORD BM5Q6C301DA
GENERAL MOTORS 55563925
INA 6PK1555
OPEL 1340275
OPEL 55563925
PORSCHE 99919236550
VAUXHALL 1340275
VAUXHALL 55563925
VOLVO 3434934
VOLVO 3454405
VOLVO 3473198
VOLVO 454405
VOLVO 454465
VOLVO 9180701
VW 03L903137AC
VW 03L903137H
VW 03L903137L
VW 044903137G
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
MAPCO
261540
MAPCO
261555
MAPCO
261560
CONTITECH
6PK1538
CONTITECH
6PK1555
CONTITECH
6PK1560
DAYCO
6PK1545
DAYCO
6PK1555
OPTIBELT
6 PK 1555
OPTIBELT
6 PK 1560
FLENNOR
6PK1555
BOSCH
1 987 947 949
GATES
6PK1555
SKF
VKMA 38202
SKF
VKMA 38241
SKF
VKMA 38242
SKF
VKMA 38260
SKF
VKMA 38261
SKF
VKMA 38264
SKF
VKMA 38265
SKF
VKMA 38266
SKF
VKMV 6PK1555
METZGER
6PK1545
METZGER
6PK1555
FEBI BILSTEIN
28951
FEBI BILSTEIN
28952
FEBI BILSTEIN
28953
BUDWEG CALIPER
343977
MEYLE
050 006 1540
MEYLE
050 006 1555
MEYLE
050 006 1560
TRW
BHN986E
SKF
VKMA 31148
TOPRAN
300 923
LEMFÖRDER
17191 01
GATES
6PK1550XS
BLUE PRINT
AD06R1555
TRISCAN
8170 343977
TRISCAN
8640 601555
AUTOFREN SEINSA
D4846C
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1061555
SKF
VKMV 6SK842
SNR
CA6PK1555
ERT
400945
A.B.S.
523702
ROULUNDS RUBBER
6K1555
BREMBO
F 24 153
MOTIP
945715
DRI
4289410
HUTCHINSON
1555 K 6
INA
529 0053 30
JAPANPARTS
DV-6PK1555
STARK
SKBC-0460182
ELSTOCK
87-1849
BOSCH
0 986 135 430
RIDEX
305P0073
RIDEX
305P0072
RIDEX
78B0183
ERA Benelux
BC53977
RUVILLE
55093802
JP GROUP
1118101400
JP GROUP
1118101409
BANDO
6PK1070
BANDO
6PK1555
MAGNETI MARELLI
340611001538
MAGNETI MARELLI
340611001555
MAGNETI MARELLI
340611001560
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
08.19.066
INA
529 0198 10
INA
529 0199 10
INA
529 0240 10
MAXGEAR
82-0148
HELLA
8AC 355 394-441
HELLA
8AC 355 396-561
INA
FB 6PK1540
INA
FB 6PK1555
INA
FB 6PK1560
FERODO
FCL695104
KAMOKA
JBC0354
MAXGEAR
27-0450
ESEN SKV
23SKV284
STARK
SKRK-0730096
RIDEX
405R0095
INA
529 0327 10
AUTOFREN SEINSA
D4846K
ERT
400945K
KRAFT
6036894
INA
529 0372 10
STARK
SKRBS-1200056
RIDEX
542R0057
STARK
SKRBS-1200256
STARK
SKRBS-1200387
RIDEX
542R0388
DENCKERMANN
6PK1538
DENCKERMANN
6PK1555
MASTER-SPORT
6PK1545-PCS-MS
Řada 3Řada 5Řada 7Z3AVEOCRUZEORLANDOC-MAX ESCORTFIESTAFOCUSGALAXY KUGAMONDEO S-MAX TOURNEO CONNECTTRANSIT CONNECTASTRAINSIGNIA91119 9-52000440 K 460 L480 E S60S80 V40 Kombík V60V70 AMAROKMULTIVAN TRANSPORTER
Ozubený klínový řemen vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
BMW 3 Cabrio (E36) 320 i12.19931501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 323 i06.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Cabrio (E36) 325 i03.19931922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Cabrio (E36) 328 i03.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti08.19971702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Kupé (E36) 320 i03.19921501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Kupé (E36) 323 i03.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Kupé (E36) 325 i03.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Kupé (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Sedan (E36) 320 i09.19901501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Sedan (E36) 323 i 2.503.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Sedan (E36) 325 i09.19901922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 3 Sedan (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 3 Touring (E36) 320 i01.19951501991 ccm6M52 B20 (206S3)
BMW 3 Touring (E36) 323 i09.19951702494 ccm6M52 B25 (256S3)
BMW 3 Touring (E36) 328 i01.19951932793 ccm6M52 B28 (286S1)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i 24V09.19891501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i 24V09.19891922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedan (E34) 525 iX 24V10.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Sedan (E39) 520 i01.19961501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Sedan (E39) 523 i11.19951702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Sedan (E39) 528 i11.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 5 Touring (E34) 520 i11.19911501991 ccm6M50 B20 (206S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 i11.19911922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix02.19921922494 ccm6M50 B25 (256S2)
BMW 5 Touring (E39) 520 i01.19971501991 ccm6M52 B20 (206S4)
BMW 5 Touring (E39) 523 i09.19961702494 ccm6M52 B25 (256S4)
BMW 5 Touring (E39) 528 i01.19971932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E38) 728 i, iL08.19951932793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li11.20012723600 ccm8N62 B36 A
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li11.20013334398 ccm8N62 B44 A
BMW Z3 kupé (E36) 2.8 i07.19971922793 ccm6M52 B28 (286S2)
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i04.19971922793 ccm6M52 B28 (286S1)
CHEVROLET AVEO limuzína (T300) 1.603.20111161598 ccm4LDE
CHEVROLET AVEO Sikma zadni cast (T300) 1.603.20111161598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091131598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.605.20091241598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.805.20091411796 ccm42H0
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 LPG06.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET CRUZE Sikma zadni cast (J305) 1.612.20121171598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE Sikma zadni cast (J305) 1.606.20111241598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE Sikma zadni cast (J305) 1.810.20111401796 ccm42H0
CHEVROLET CRUZE Sikma zadni cast (J305) 1.806.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET CRUZE Sikma zadni cast (J305) 1.8 LPG06.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.612.20121171598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.608.20121241598 ccm4LDE
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.808.20121411796 ccm42H0
CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.802.20111411796 ccm42H0
CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.8 LPG06.20111411796 ccm42H0
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101501596 ccm4JQDB
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost12.20101821596 ccm4JTDB
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V10.1998901597 ccm4L1K
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V02.1999901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i12.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Cabrio (ALL) 1.6 i 16V02.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Combi (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Combi (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.6 i 16V09.1992901597 ccm4L1E
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort V Hatchback (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x408.19931301796 ccm4RQB
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1H
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.6 i 16V08.1993901597 ccm4L1K
FORD Escort V Sedan (AFL) 1.8 i 16V08.19931051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.6 16V XR3i02.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i10.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Cabrio (ALL) 1.8 16V XR3i02.19951301796 ccm4RQB
FORD Escort VI Combi (GAL, ANL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Combi (GAL, ANL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Combi (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Combi (GAL, ANL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V01.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x401.1995901597 ccm4L1E
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995881597 ccm4L1H
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V01.1995901597 ccm4L1K
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951051796 ccm4RDA
FORD Escort VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V01.19951151796 ccm4RKC
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V01.1994881597 ccm4L1G
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V02.19921051796 ccm4RDB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V02.19921301796 ccm4RQC
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 ST03.20131821596 ccm4JTJA
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 ST20004.20161971596 ccm4JTJC
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V10.19981151796 ccm4EYDC
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III limuzína 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III limuzína 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101501596 ccm4YUDA
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost07.20101821596 ccm4JTDB
FORD GALAXY (WA6) 1.6 EcoBoost11.20101601596 ccm4JTWA
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost03.20131501596 ccm4JQMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost01.2013177 ccm
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x403.20131501596 ccm4JQMB
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 4x403.20131821596 ccm4JTMA
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTBA
FORD MONDEO IV limuzína (BA7) 1.6 EcoBoost11.20101601596 ccm4JTBA
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTBA
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost02.20111601596 ccm4JTWB
FORD Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect V408 Combi 1.6 EcoBoost11.20131501596 ccm4JQGA
FORD Transit Connect V408 Van 1.6 EcoBoost11.20131501596 ccm4JQGA
OPEL ASTRA J 1.6 (68)12.20091151598 ccm4B 16 XER
OPEL ASTRA J 1.6 Turbo (68)12.20091801598 ccm4A 16 LET
OPEL ASTRA J 1.6 Turbo 4x4 (68)12.20091801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra J GTC (P10) 1.6 (08)10.20111801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra J GTC (P10) 1.8 (08)10.20111401796 ccm4A 18 XER
OPEL ASTRA J limuzína 1.6 (69)06.20121161598 ccm4B 16 XER
OPEL ASTRA J limuzína 1.6 Turbo (69)06.20121801598 ccm4A 16 LET
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)10.20101161598 ccm4B 16 XER
OPEL Astra J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)10.20101801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.612.20091151598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) (P10) Hatchback 1.6 Turbo12.20091801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Combi (P10) 1.610.20101161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Combi (P10) 1.6 Turbo10.20101801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) GTC (P10) 1.610.20111801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Sedan (P10) 1.606.20121161598 ccm4A 16 XER
VAUXHALL Astra Mk VI (J) Sedan (P10) 1.6 Turbo06.20121801598 ccm4A 16 LET
OPEL INSIGNIA 1.6 (68)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA 1.6 Turbo (68)07.20081801598 ccm4A 16 LET
OPEL INSIGNIA 1.8 (68)07.20081401796 ccm4A 18 XER
OPEL INSIGNIA kombík 1.6 (35)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA kombík 1.6 Turbo (35)01.20091801598 ccm4A 16 LET
OPEL INSIGNIA kombík 1.8 (35)07.20081401796 ccm4A 18 XER
OPEL INSIGNIA limuzína 1.6 (69)07.20081161598 ccm4A 16 XER
OPEL INSIGNIA limuzína 1.6 Turbo (69)01.20091801598 ccm4A 16 LET
OPEL INSIGNIA limuzína 1.8 (69)07.20081401796 ccm4A 18 XER
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 1.6 Turbo (68)01.20091801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Hatchback (G09) 1.8 (68)07.20081401796 ccm4B 18 XER
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) kombi 1.6 Turbo (35)01.20091801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) kombi 1.8 (35)07.20081401796 ccm4B 18 XER
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedan (G09) 1.6 Turbo (69)01.20091801598 ccm4A 16 LET
VAUXHALL Insignia Mk I (A) Sedan (G09) 1.8 (69)07.20081401796 ccm4B 18 XER
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo08.19903203299 ccm6M 30.69
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo S06.19913553299 ccm6M 30.69S
PORSCHE 911 (964) 3.6 Turbo01.19933603600 ccm6M 64.50
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
SAAB 9-5 (YS3G) 1.6 Turbo05.20101801598 ccm4A 16 LET
TRIUMPH 2000 Mk2 2.003.1972881998 ccm620TC
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.704.19861061721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.708.19861091721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO S60 II (134) T304.20101501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO S60 II (134) T404.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO S60 II (134) T4F04.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO S80 II (124) T410.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO S80 II (124) T4F05.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T2 GTDi03.20131201596 ccm4B 4164 T4
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T3 GTDi03.20121501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T404.20142001596 ccm4B 4164 T
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) T4 GTDi03.20121801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V60 (155, 157) T309.20101501596 ccm4B 4164 T3
VOLVO V60 (155, 157) T409.20101801596 ccm4B 4164 T
VOLVO V60 (155, 157) T4F04.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI11.19991402461 ccm5D 5252 T
VOLVO V70 III (135) 1.6 T4F01.20111801596 ccm4B 4164 T2
VOLVO V70 III (135) T410.20101801596 ccm4B 4164 T
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI09.20101631968 ccm4CDCA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI11.20111801968 ccm4CSHA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion09.20101631968 ccm4CDCA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BiTDI 4motion11.20111801968 ccm4CSHA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI09.20101221968 ccm4CNFA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI07.20121401968 ccm4CNFB
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion09.20101221968 ccm4CNFA
VW Amarok Pick-up (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 TDI 4motion06.20121401968 ccm4CNFB
VW Amarok Valník / Podvozek (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI09.20111401968 ccm4CNFB
VW Amarok Valník / Podvozek (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion09.20111401968 ccm4CNFB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI09.20091801968 ccm4CFCA
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion09.20091801968 ccm4CFCA
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Multivan V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI05.20161141968 ccm4CXHB
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.20151501968 ccm4CXFA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI04.20151801968 ccm4CFCA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI11.20181991968 ccm4CXEC
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI06.20152041968 ccm4CXEB
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI 4motion08.20151501968 ccm4CXFA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI 4motion06.20151801968 ccm4CFCA
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI 4motion12.20181991968 ccm4CXEC
VW Multivan VI (SGF, SGM, SGN) 2.0 TDI 4motion06.20152041968 ccm4CXEB
VW Transporter IV Mikrobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Valník / Podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 BiTDI09.20091801968 ccm4CFCA
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 BiTDI 4motion09.20091801968 ccm4CFCA
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion05.20101361968 ccm4CCHB
VW Transporter V Mikrobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 BiTDI09.20091801968 ccm4CFCA
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 BiTDI 4motion09.20091801968 ccm4CFCA
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Valník / Podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI09.20091801968 ccm4CFCA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion09.20091801968 ccm4CFCA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.2009841968 ccm4CAAA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.20091021968 ccm4CAAB
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI05.20111141968 ccm4CAAD
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter V Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion09.20091401968 ccm4CCHA
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI05.20161141968 ccm4CXHB
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.20151501968 ccm4CXFA
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI04.20151801968 ccm4CFCA
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI11.20181991968 ccm4CXEC
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI06.20152041968 ccm4CXEB
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI 4motion08.20151501968 ccm4CXFA
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI 4motion06.20151801968 ccm4CFCA
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI 4motion08.20181991968 ccm4CXEC
VW Transporter VI Mikrobus (SGB, SGG, SGJ) 2.0 TDI 4motion06.20152041968 ccm4CXEB
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI05.20161141968 ccm4CXHB
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI08.20151501968 ccm4CXFA
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI04.20151801968 ccm4CFCA
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI05.20162041968 ccm4CXEB
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI 4motion05.20161501968 ccm4CXFA
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI 4motion06.20151801968 ccm4CFCA
VW Transporter VI Valník / Podvozek (SFD, SFE, SFL, SFZ) 2.0 TDI 4motion05.20162041968 ccm4CXEB
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.2015841968 ccm4CXGA
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.20151021968 ccm4CAAB
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI05.20161141968 ccm4CXHB
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.20151501968 ccm4CXFA
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI04.20151801968 ccm4CFCA
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI06.20152041968 ccm4CXEB
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI 4motion06.20151401968 ccm4CAAC
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI 4motion08.20151501968 ccm4CXFA
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI 4motion06.20151801968 ccm4CFCA
VW Transporter VI Van (SGA, SGH) 2.0 TDI 4motion06.20152041968 ccm4CXEB
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

INA Ozubený klínový řemen počet žeber: 6, 1555mm



Ohodnotit nyní

INA Ozubený klínový řemen počet žeber: 6, 1555mm.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • Ozubený klínový řemen (6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555 Číslo podvozku od: 60001) zdarma POSTNORD
  • Ozubený klínový řemen (Číslo podvozku do: B3999999 6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555) zdarma GLS
  • 6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555 Ozubený klínový řemen (Kód motoru: CDBA) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • 6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555 Ozubený klínový řemen Modelový rok do: 2011 nákup se PayPal způsob platby
  • Ozubený klínový řemen ( 6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555) INA nákup se VISA způsob platby
  • Ozubený klínový řemen (Ovládání napínací kladky: hydraulický 6PK1553, 6PK1557, 6PK1556, 6PK1554, 6PK1555) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě