Vyberte vozidla
Katalog dílů

GATES Ozubený klínový řemen počet žeber: 6, 1153mm, Micro-V®

Recenze (0)
Ozubený klínový řemen 865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151 (Materiál: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) | Číslo podvozku od: 31-P-200001) kupovat levné thumb?id=784089&lng=cz&ccf=94077795

339,13

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: 6PK1153
  • Výrobce: GATES
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
GATES Ozubený klínový řemen
Ozubený klínový řemen Podrobnosti o produktu
  • doplnkove info:   Micro-V® 
  • Délka (v mm):   1153 
  • počet žeber:  
  • Materiál:   Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) 
  • Šířka v mm:   21,36 
  • Barva:   černá 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
BMW 11288581682
BMW 11288613707
CITROËN 5750GX
CITROËN 5750L4
CITROËN 5750WJ
CUMMINS 3100141
CUMMINS 3805088
DACIA 117207520R
FIAT 71749458
FIAT 9623436980
GATES 6PK1152
GATES 6PK1155
GATES 6PK1156
MERCEDES-BENZ 0019938896
MERCEDES-BENZ A0019938896
MITSUBISHI MD813600
PEUGEOT 5750FP
PEUGEOT 5750GX
PEUGEOT 5750L3
PEUGEOT 5750WJ
PEUGEOT 96403794
PEUGEOT 9640379480
PEUGEOT 96527469
PEUGEOT 9652746980
PEUGEOT 96527470
PEUGEOT 9652747080
RENAULT 7700864813
RENAULT 8933001828
SEAT 037260849
SEAT 037260849C
SUZUKI 4918065G20
TATA 278923116302
TOYOTA 9091602730
VOLVO 3411617
VOLVO 3473195
VOLVO 3485927
VW 036145933AC
VW 037260849
VW 037260849C
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
MAPCO
261145
MAPCO
261155
CONTITECH
6PK1145
CONTITECH
6PK1153
DAYCO
6PK1152
DAYCO
6PK1155
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1065000
OPTIBELT
6 PK 1153
FLENNOR
6PK1153
BOSCH
1 987 947 944
GATES
6PK1153
SKF
VKMA 31210
SKF
VKMA 33002
SKF
VKMA 33069
SKF
VKMV 6PK1151
SKF
VKMV 6PK1153
SKF
VKMV 6PK1155
SKF
VKMV 6PK1156
METZGER
6PK1152
METZGER
6PK1155
FEBI BILSTEIN
28929
SNR
KA859.00
MEYLE
050 006 1145
MEYLE
050 006 1150
MEYLE
050 006 1155
MEYLE
050 006 1163
JAPANPARTS
DV-6PK1145
TOPRAN
100 739
LEMFÖRDER
17179 01
LEMFÖRDER
17178 01
BLUE PRINT
AD06R1153
TRISCAN
8640 601153
INA
529 0019 10
SNR
CA6PK1153
ROULUNDS RUBBER
6K1153
HUTCHINSON
1148 K 6
HUTCHINSON
1153 K 6
SNR
KA859.34
RUVILLE
5594280
STARK
SKPB-0090009
RIDEX
305P0061
RIDEX
305P0118
BUGIAD
BSP21855
JP GROUP
1118103200
JP GROUP
1118103209
JP GROUP
1118112719
HUTCHINSON
1155 K 6
BANDO
6PK1145
BANDO
6PK1150
BANDO
6PK1155
MAGNETI MARELLI
340611001145
MAGNETI MARELLI
340611001153
DT
12.15410
KAVO PARTS
DMV-6528
INA
FB 6PK1148
INA
FB 6PK1153
SKF
VKMV 6PK1154
JP GROUP
1118112710
DENCKERMANN
6PK1145
DENCKERMANN
6PK1153
Řada 1Řada 2Řada 3Řada 4Řada 5Řada 6Řada 7Řada 8X3X4X5X6X7RELAYDUSTERDUCATOTřída G307BOXERMEGANE ALHAMBRA CORDOBA IBIZA INCATOLEDOBALENO ARIASAFARIXENONAURISC-HR440 K 460 L480 E CADDYCORRADOGOLFLUPONEW BEETLEPASSATPOLOSHARANVENTO
Ozubený klínový řemen vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
BMW 1 Hatchback (F20) 114 d06.2015951496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F20) 116 d03.20151161496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F20) M 140 i09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 1 Hatchback (F20) M 140 i xDrive09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 1 Hatchback (F21) 114 d06.2015951496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F21) 116 d03.20151161496 ccm3B37 D15 A
BMW 1 Hatchback (F21) M 140 i10.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 1 Hatchback (F21) M 140 i xDrive09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Cabrio (F23) M 240 i09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Cabrio (F23) M 240 i xDrive09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Kupé (F22, F87) M 240 i09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 2 Kupé (F22, F87) M 240 i xDrive09.20153402998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 GT (F34) 340 i10.20153262998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 GT (F34) 340 i09.20153602998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 GT (F34) 340 i xDrive10.20153262998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 GT (F34) 340 i xDrive09.20153602998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 340 i10.20143262998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 340 i10.20143602998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 340 i xDrive10.20143262998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Sedan (F30, F80) 340 i xDrive10.20143602998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Sedan (G20) 320 i 1.603.20191701597 ccm4B48 B16 A
BMW 3 Sedan (G20) 330 d03.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW 3 Sedan (G20) 330 d xDrive07.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i10.20143262998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i10.20143602998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i xDrive10.20143262998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Touring (F31) 340 i xDrive10.20143602998 ccm6B58 B30 A
BMW 3 Touring (G21) 330 d11.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW 3 Touring (G21) 330 d xDrive07.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i xDrive03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Cabrio (F33, F83) 440 i xDrive03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Gran Coupe (F36) 440 i xDrive03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Kupé (F32, F82) 440 i03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Kupé (F32, F82) 440 i03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Kupé (F32, F82) 440 i xDrive03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 4 Kupé (F32, F82) 440 i xDrive03.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 520 i07.20171631998 ccm4B48 B20 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 520 i07.20171701597 ccm4B48 B16 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 520 i07.20171841998 ccm4B48 B20 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 520 i07.20172111998 ccm4B48 B20 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 530 d09.20162652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 530 d xDrive09.20162492993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 530 d xDrive09.20162652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 530 i09.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 5 Sedan (G30, F90) 530 i xDrive09.20162521998 ccm4B48 B20 B
BMW 5 Sedan (G30, F90) 540 d xDrive07.20173202993 ccm6B57 D30 B
BMW 5 Sedan (G30, F90) 540 i09.20163402998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 540 i09.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 540 i xDrive09.20163402998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Sedan (G30, F90) 540 i xDrive09.20163602998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Touring (G31) 520 i07.20171631998 ccm4B48 B20 A
BMW 5 Touring (G31) 520 i07.20171841998 ccm4B48 B20 A
BMW 5 Touring (G31) 520 i07.20172111998 ccm4B48 B20 A
BMW 5 Touring (G31) 530 d03.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Touring (G31) 530 d xDrive03.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 5 Touring (G31) 530 i03.20172521998 ccm4B48 B20 B
BMW 5 Touring (G31) 530 i xDrive07.20172521998 ccm4B48 B20 B
BMW 5 Touring (G31) 540 d xDrive07.20173202993 ccm6B57 D30 B
BMW 5 Touring (G31) 540 i xDrive03.20173402998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Touring (G31) 540 i xDrive03.20173602998 ccm6B58 B30 A
BMW 5 Touring Van (G31) 540 i xDrive03.20173402998 ccm6B58 B30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d06.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d 3.006.20172112993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d 3.0 xDrive06.20172112993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 d xDrive06.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i06.20172581998 ccm4B48 B20 B
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630d xDrive 3.006.20172492993 ccm6B57 D30 A
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 d xDrive11.20173202993 ccm6B57 D30 B
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i06.20173402998 ccm6B58 B30 C
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i06.20173602998 ccm6B58 B30 C
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i 3.0 xDrive06.20173602998 ccm6B58 B30 C
BMW 6 Gran Turismo (G32) 640 i xDrive06.20173402998 ccm6B58 B30 C
BMW 7 (G11, G12) 730 d09.20152112993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d09.20152652993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d xDrive09.20152112993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 d, Ld xDrive09.20152652993 ccm6B57 D30 A
BMW 7 (G11, G12) 730 i, Li02.20162581998 ccm4B48 B20 B
BMW 7 (G11, G12) 740 d, Ld xDrive11.20153202993 ccm6B57 D30 B
BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li09.20153262998 ccm6B58 B30 A
BMW 7 (G11, G12) 740 i, Li xDrive03.20163262998 ccm6B58 B30 A
BMW 8 Cabrio (G14, F91) 840 d xDrive11.20183202993 ccm6B57 D30 B
BMW 8 Gran Kupé (G16, F93) 840 d xDrive07.20193202993 ccm6B57 D30 B
BMW 8 Kupé (G15, F92) 840 d xDrive07.20183202993 ccm6B57 D30 B
BMW X3 (G01, F97) M40 i xDrive10.20173602998 ccm6B58 B30 A
BMW X3 (G01, F97) sDrive 20 i12.20171841998 ccm4B48 B20 A
BMW X3 (G01, F97) sDrive 20 i 1.612.20171701597 ccm4B48 B16 A
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 i03.20181841998 ccm4B48 B20 A
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30 i12.20172521998 ccm4B48 B20 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30d08.20172652993 ccm6B57 D30 A
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30d 3.007.20172492993 ccm6B57 D30 A
BMW X3 (G01, F97) xDrive M40 d08.20183262993 ccm6B57 D30 B
BMW X3 (G01, F97) xDrive M40 i09.20183542998 ccm6B58 B30 A
BMW X4 (G02, F98) M40 d xDrive04.20183262993 ccm6B57 D30 B
BMW X4 (G02, F98) M40 i xDrive04.20183542998 ccm6B58 B30 A
BMW X4 (G02, F98) M40 i xDrive04.20183602998 ccm6B58 B30 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 i04.20181841998 ccm4B48 B20 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 d09.20182492993 ccm6B57 D30 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 d04.20182652993 ccm6B57 D30 A
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 i04.20182521998 ccm4B48 B20 B
BMW X5 (G05) xDrive 30 d08.20182492993 ccm6B57 D30 A
BMW X5 (G05) xDrive 30 d08.20182652993 ccm6B57 D30 A
BMW X6 (G06, F96) xDrive 30 d08.20192652993 ccm6B57 D30 A
BMW X7 (G07) xDrive 30 d03.20192112993 ccm6B57 D30 A
BMW X7 (G07) xDrive 30 d03.20192492993 ccm6B57 D30 A
BMW X7 (G07) xDrive 30 d03.20192652993 ccm6B57 D30 A
CITROËN JUMPER autobus (230P) 1.9 D01.1999691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER autobus (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER autobus (230P) 1.9 TD02.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER autobus (230P) 1.9 TD 4x408.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER karoserie (230L) 1.9 D07.1999681905 ccm4DJY (XUD9A)
CITROËN JUMPER karoserie (230L) 1.9 D02.1994691905 ccm4D9B (XUD9A/U)
CITROËN JUMPER karoserie (230L) 1.9 TD03.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPER karoserie (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
CITROËN JUMPER valník/podvozek (230) 1.9 TD03.1994901905 ccm4DHX (XUD9TF/BTF)
CITROËN JUMPER valník/podvozek (230) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
DACIA Duster II 1.5 dCi 11510.20171161461 ccm4K9K 872
DACIA Duster II 1.5 dCi 115 4x410.20171161461 ccm4K9K 872
DACIA Duster II 1.5 dCi 95 (HMAF)10.201795 ccm
FIAT DUCATO autobus (230) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO autobus (230) 1.9 D05.1998801905 ccm4DHX
FIAT DUCATO autobus (230) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX
FIAT DUCATO karoserie (230L) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO karoserie (230L) 1.9 TD05.1998801905 ccm4DHX
FIAT DUCATO karoserie (230L) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX
FIAT DUCATO valník/podvozek (230) 1.9 D04.1998681905 ccm4DJY
FIAT DUCATO valník/podvozek (230) 1.9 TD05.1998801905 ccm4DHX
FIAT DUCATO valník/podvozek (230) 1.9 TD04.1998901905 ccm4DHX
MERCEDES-BENZ Třída G SUV (W461) G 280 CDI (461.304, 461.346, 461.370, 461.334, 461.339,...04.20091842987 ccm6OM 642.975
MERCEDES-BENZ Třída G SUV (W461) G 300 CDI04.20101842987 ccm6OM 642.884
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 11008.20001071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 9008.2000901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 11003.20021071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 9003.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 11003.20021071997 ccm4RHS (DW10ATED)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 9003.2002901997 ccm4RHY (DW10TD)
PEUGEOT BOXER autobus (230P) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER autobus (230P) 1.9 TD08.1994901905 ccm4DHY (XUD9TE)
PEUGEOT BOXER autobus (230P) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER autobus (230P) 1.9 TD 4x407.1996921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER karoserie (230L) 1.9 D07.1999681905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT BOXER karoserie (230L) 1.9 D03.1994691905 ccm4D9B (XUD9AU)
PEUGEOT BOXER karoserie (230L) 1.9 DT 4x403.1996901905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT BOXER karoserie (230L) 1.9 TD07.1999901905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT BOXER karoserie (230L) 1.9 TD03.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
PEUGEOT BOXER valník/podvozek (ZCT_) 1.9 TD06.1994901905 ccm4XUD9TE
PEUGEOT BOXER valník/podvozek (ZCT_) 1.9 TD07.1994921905 ccm4D8C (XUD9UTF)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT10.1996152 ccm
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
SEAT Alhambra (7V8, 7V9) 2.0 i04.19961151984 ccm4ATM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i07.19961011595 ccm4AKL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i 16V10.19931291781 ccm4ADL
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i05.1997751595 ccm41F
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i09.1994751595 ccm41F
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i04.19961011595 ccm4AKL
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V11.19931291781 ccm4ADL
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i 16V08.19961501984 ccm4ABF
SEAT Inca (6K9) 1.6 i11.1995751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i11.19961011595 ccm4AFT
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V11.19931501984 ccm4ABF
SUZUKI BALENO (EG) 1.9 TD (SY419)04.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
SUZUKI BALENO kombík (EG) 1.9 TD (SY419)04.1998751905 ccm4DHV (XUD9BSD)
SUZUKI BALENO Sikma zadni cast (EG) 1.9 TD (SY419)04.1998751905 ccm4DHW (XUD9SD)
TATA (TELCO) Aria SUV 2.2 Di AWD10.20101502179 ccm4DW12DD
TATA (TELCO) Safari (42_FD) 2.2 TDiC07.20061402179 ccm4DW12DD
TATA (TELCO) Xenon Pick-up 2.2 DiCOR01.20091402179 ccm4DW12DD
TATA (TELCO) Xenon Pick-up 2.2 DiCOR10.2013150 ccm
TATA (TELCO) Xenon Pick-up 2.2 DiCOR 4x401.20091402179 ccm4DW12DD
TOYOTA AURIS (NZE18_, ZRE18_) 1.2 (NRE185_)03.20151161197 ccm48NR-FTS
TOYOTA Auris Combi (_E18_) 1.2 (NRE185_)03.20151161197 ccm48NR-FTS
TOYOTA C-HR (AX10) 1.2 (NGX10_)10.20161161197 ccm48NR-FTS
TOYOTA C-HR (AX10) 1.2 4WD (NGX50_)10.20161161197 ccm48NR-FTS
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988781721 ccm4B 18 KD
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988811721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881091721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo08.19881201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1989781721 ccm4B 18 KD
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891091721 ccm4B 18 E
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo08.19891201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 1.9 Turbo-Diesel07.1994901870 ccm4D 19 T
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.704.19861061721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.708.19861091721 ccm4B 18 E
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo08.19871201721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 1.7 Turbo01.19911221721 ccm4B 18 FT
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VW Caddy II Combi (9K9B) 1.611.1995751595 ccm41F
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.607.19951011595 ccm4AFT
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GL08.19951071984 ccm4AEP
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V08.19921501984 ccm4ABF
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabrio (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Van (1H1) 1.808.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993551390 ccm4ABD
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.008.19951071984 ccm4AEP
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.606.19981001595 ccm4AFT
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabrio (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.6 GTI09.20001251598 ccm4AVY
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 1.401.2003751390 ccm4BCA
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 1.411.2001751390 ccm4BCA
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.607.19941011595 ccm4AFT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.010.19931161984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V01.19941501984 ccm4ABF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW Polo Classic (6V2) 100 1.612.19951001595 ccm4AEH
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751595 ccm41F
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Variant (6V5) 1.605.19971011595 ccm4AFT
VW Polo Variant (6V5) 1.805.1997901781 ccm4ADZ
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.009.19951151984 ccm4ADY
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.610.19941011595 ccm4AFT
VW Vento (1H2) 1.811.1991751781 ccm4AAM
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.0 GL05.19961071984 ccm4AEP
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

GATES Ozubený klínový řemen počet žeber: 6, 1153mm, Micro-V®



Ohodnotit nyní

GATES Ozubený klínový řemen počet žeber: 6, 1153mm, Micro-V®.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3100 CZK hodnota zboží
  • Ozubený klínový řemen (865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151 Kód motoru: F3R750) zdarma POSTNORD
  • Ozubený klínový řemen (Konstrukční typ: Vento 865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151) zdarma GLS
  • 865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151 Ozubený klínový řemen (montážní pohon: Generátor) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • 865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151 Ozubený klínový řemen nákup se PayPal způsob platby
  • Ozubený klínový řemen ( 865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151) GATES nákup se VISA způsob platby
  • Ozubený klínový řemen (pro číslo motoru: 11002455325 865310220, 6PK1156, 6PK1155, 6PK1152, 6PK1151) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě