Vyberte vozidla
Katalog dílů

DENSO Zapalovací svíčka Rozměr klíče: 20.6 Nickel TT

Recenze (0)
Zapalovací svíčka 4601, T01 (Rozměr závitu 1: 19 | Zapalovací svíčka: Vnejsi elektroda) kupovat levné thumb?id=1667065&lng=cz&ccf=94077794

97,27

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: W16TT
  • Výrobce: DENSO
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
DENSO Zapalovací svíčka
Zapalovací svíčka Podrobnosti o produktu
  • Produktová řada:   Nickel TT 
  • Rozměr klíče:   20.6 
  • Zapalovací svíčka:   Vnější elektroda 
  • Rozměr závitu 1:   19 
  • Utahovací moment [Nm]:   22 
  • Průměr v mm:   14 
  • váha [g]:   58 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
BMW 12121262360
BMW 12121276283
BMW 12121279526
BMW 12121288234
BMW 12121710731
BMW 12121714751
BMW 12121721895
BMW 12129056446
BMW 12129056447
BMW 12129061383
BMW 12129061445
BMW 12129061869
BMW 1262360
BMW 1276283
BMW 1279526
BMW 1288234
BMW 1710731
BMW 1714751
BMW 1721895
BMW 9056446
BMW 9056447
BMW 9061383
BMW 9061445
BMW 9061869
CHEVROLET 94535748
CHEVROLET 96353255
CHRYSLER 4318131
CHRYSLER 4686083
CHRYSLER 5213693
CHRYSLER 5235010
CHRYSLER SP00RN12YC
DAEWOO 90359815
DAEWOO ZWR8DC
DAIHATSU 9004851036
DAIHATSU 9004851044
DAIHATSU 9004851047
DAIHATSU 9004851048
DAIHATSU 9004851053
DAIHATSU 9004851054
DAIHATSU 9004851072
DAIHATSU 9004851082
DAIHATSU 9004851091
DAIHATSU 9004851093
DAIHATSU 9004851114
DAIHATSU 9091901059
DAIHATSU 9091901059000
DAIHATSU 9091901064
DAIHATSU 9091901064000
DAIHATSU 9091951072
DAIHATSU 99906850P9011
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
BERU
Z1
BERU
Z3
BERU
Z8
NGK
2828
NGK
3153
NGK
4424
NGK
5823
NGK
7327
NGK
7422
BOSCH
0 242 225 610
BOSCH
0 242 229 555
BOSCH
0 242 229 557
BOSCH
0 242 229 656
BOSCH
0 242 229 687
BOSCH
0 242 229 779
BOSCH
0 242 235 541
BOSCH
0 242 235 663
BOSCH
0 242 236 561
DENSO
J16CR-U
DENSO
W16EPR-U
DENSO
W16EPR-U11
DENSO
W16EX-U
DENSO
W16EXR-U
DENSO
W16EXR-U11
DENSO
W16EXR-U13
DENSO
W16TT
MAGNETI MARELLI
062110350312
MAGNETI MARELLI
062110610312
FEBI BILSTEIN
13449
FEBI BILSTEIN
13450
FEBI BILSTEIN
13456
VEMO
V99-75-0001
VEMO
V99-75-0004
VEMO
V99-75-0018
NGK
5623
CHAMPION
OE004/T10
BOSCH
0 241 229 715
CHAMPION
OE051/T10
CHAMPION
OE060/T10
CHAMPION
OE111/T10
CHAMPION
OE015/T10
DENSO
W16ETR-S
DENSO
IW16TT
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990010
RIDEX
686S0010
GSP
GK3966
HELLA
8EH 188 704-001
HELLA
8EH 188 704-041
MASTER-SPORT
U-SERIE-MS-6
STARK
SKSP-1990068
RIDEX
686S0069
STARK
SKSP-1990069
RIDEX
686S0070
BOSCH
0 242 235 529
RIDEX
686S0011
B10B3B6B7B910SPARTANAROCSTA1008090A6 KABRIOLETKUPÉMETROCONTINENTALTURBO RFREECLIMBER021500-20001600 GTE9E3Řada 3Řada 5Řada 6Řada 7Z1AVEOSPARKLE BARONVOYAGERKALOS MATIZ TICOCHARADECHARMANTCUOREROCKY HIJETMOVE SPARCAR2.8 - 5.3CARAVANDUCATOACCORD CIVICJAZZPRELUDEQUINTETGALLOPERSTAREXSANTA FESANTAMO SONATA MINICAMPOMIDI TROOPERE-TYPEXJ CHEROKEE AVELLAPRIDERIO SEPHIA SORENTO 110/127DEFENDER RANGE ROVER 800121323616626 929 B-sérieE-sériePULLMANNTřída SMIDGET COLTGALANT L300 / DELICALANCERSHOGUN BLUEBIRD CHERRY LAUREL MICRA NAVARAPATROL PICK UP PRAIRIE STANZA SUNNYTERRANOURVANVANETTEASCONACALIBRA A COMBO COMMODORE CORSAOMEGAVECTRA928JUMBUCKPERSONA111619 CLIO ESPACE MEGANE RAPID Kasten TRAFIC TWINGO200 MINI-MOKESAMURAIALTO CARRY Kasten LJ 80 SJ 410 SJ 413SUPER CARRY Bus SWIFT VITARA4 RUNNERCAMRYCARINA CELICACOROLLA CORONACRESSIDA CROWN DYNA HIACE HILUX Pick-up LAND CRUISER LITEACEMODELL F AutobusSTARLETTERCELSPITFIRESTAGPATRIOTCALIBRACARLTONCAVALIER340-360 440 K 460 L480 E CADDYGOLFLUPOPASSATSANTANASCIROCCOTAROTRANSPORTERVENTOYUGO
Zapalovací svíčka vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
ALPINA B10 (E34) 3.404.19882543430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B10 (E34) 3.4 Biturbo01.19893603430 ccm6M30 B34 (34T36)
ALPINA B3 (E30) 2.709.19872042693 ccm6M20 B27 (27EH2)
ALPINA B3 (E30) 2.7 pohon na 4 kola09.19872042693 ccm6M20 B27 (27EH2)
ALPINA B3 kombi (E30) 2.709.19872042693 ccm6M20 B27 (27EH2)
ALPINA B6 (E30) 3.408.19842613430 ccm6M30 B34 (34C20)
ALPINA B6 (E36) Sedan 2.803.19922412753 ccm6M30 B28 (28C40)
ALPINA B7 kupé (E24) 3.405.19823303430 ccm6M30 B34 (34EP4)
ALPINA B9 (E28) 3.411.19812453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ALPINA B9 Kupé (E24) 3.407.19822453430 ccm6M30 B30 (306EA2)
ARO 10 SUV 1,306.1980541289 ccm4810-02
ARO 10 SUV 1,406.1984631397 ccm4IAP 810-R-99
ARO Spartana SUV Cabrio 1.201.1999541239 ccm4C3G 702
ASIA MOTORS Rocsta SUV Cabrio 1.8 i 4x406.1993771789 ccm4F804
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (4A5, C4) 2.3 E quattro09.19911342309 ccm5AAR
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) 2.3 E quattro12.19901342309 ccm5AAR
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.408.1986651400 ccm4SE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E07.19921332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E09.19911332309 ccm5NG
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.3 E quattro09.19911332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E04.19871362309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.306.19941332309 ccm5AAR
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.3 quattro06.19941332309 ccm5AAR
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.3 E05.19911332309 ccm5NG
AUDI COUPE (81, 85) 2.301.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 quattro05.19901342309 ccm5NG
AUSTIN Metro Hatchback 1.010.198041998 ccm499 H
BENTLEY Continental Kupé 6.7 Turbo R10.19913206750 ccm8L 410 IT
BENTLEY Turbo R Sedan 6.703.19853206750 ccm8L 410 IT
BERTONE Freeclimber SUV 2.012.19901291991 ccm6BMW M20 B20
BERTONE Freeclimber SUV 2.0 Cat12.19901291991 ccm6BMW M20 B20 Kat
BERTONE Freeclimber SUV 2.706.19891292693 ccm6BMW M20 B27
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23E A)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 Kabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16
BMW 02 Kabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 1600 GT kupé 1.610.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2.5 CS09.19741502494 ccm6M30 B25
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2800 CS01.19691702788 ccm6M30 B28
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 3.0 CS05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 3.0 Csi07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 3.0 CSL01.19742063153 ccm6M30 B32 (L-Jetronic)
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 2.8 L02.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 250010.19681502494 ccm6M30 B25
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 280010.19681702788 ccm6M30 B28
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 L02.19751802986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 S05.19711802986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 Si10.19751942986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.0 Si07.19712002986 ccm6M30 B30
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.2 Li10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 2500-3300 (E3) Sedan 3.3 L01.19741903295 ccm6M30 B33 (35/40 INAT)
BMW 3 Cabrio (E30) 320 i04.19861261990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabrio (E30) 320 i04.19861291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i09.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Cabrio (E30) 325 i12.19851712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 318 i11.19791051766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedan (E21) 323 i01.19781432316 ccm6M20 B23 (236EA)
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i12.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19821392316 ccm6M20 B23 (236EC)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19831502316 ccm6M20 B23 (236EW)
BMW 3 Sedan (E30) 325 e 2.710.19831222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 e 2.701.19851292693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i09.19831712494 ccm6M20 B25 (256E2)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 325 i07.19871702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X06.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 518 i06.19791021766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520 i03.19721251990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520 i08.19721311990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52506.19731462494 ccm6M30 B25 A
BMW 5 Sedan (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751652788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 528 i04.19771772788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 528 i04.19771842788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) M535 i06.19802183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811021766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811051766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i06.19811251990 ccm6M20 B20 (206EZ)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i08.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i12.19861501990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E28) 525 e09.19811222693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 5 Sedan (E28) 525 e05.19831252693 ccm6M20 B27 (276EA)
BMW 5 Sedan (E28) 525 e12.19841292693 ccm6M20 B27 (276KB)
BMW 5 Sedan (E28) 525 i06.19811502494 ccm6M30 B25 (256EA)
BMW 5 Sedan (E28) 528 i06.19811842788 ccm6M30 B28 (286EA)
BMW 5 Sedan (E28) 535 i, M 535 i01.19851853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 5 Sedan (E28) 535 i, M 535 i01.19851923430 ccm6M30 B35 (Motronic)
BMW 5 Sedan (E28) 535 i, M 535 i01.19852183430 ccm6M30 B34 (346EC)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E34) 520 i01.19881501990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E34) 525 i01.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedan (E34) 530 i01.19881882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 5 Sedan (E34) 535 i01.19882113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 6 Kupé (E24) 628 CSi09.19791842788 ccm6M30 B28
BMW 6 Kupé (E24) 630 CS04.19761842986 ccm6M30 B30
BMW 6 Kupé (E24) 630 CS04.19761852986 ccm6M30 B30
BMW 6 Kupé (E24) 633 CSi09.19781973210 ccm6M30 B32
BMW 6 Kupé (E24) 633 CSi10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 6 Kupé (E24) 635 CSi12.19771853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 6 Kupé (E24) 635 CSi12.19771923430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 6 Kupé (E24) 635 CSi08.19872113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 6 Kupé (E24) 635 CSi06.19782183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 6 Kupé (E24) 635 CSi11.19812203430 ccm6M30 B34 (346EC)
BMW 7 (E23) 725 i07.19771502494 ccm6M30 B25
BMW 7 (E23) 72805.19771702788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 728 i07.19781842788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 73005.19771842986 ccm6M30 B30
BMW 7 (E23) 732 i09.19791973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 733 i05.19771973210 ccm6M30 B32
BMW 7 (E23) 735 i01.19851853430 ccm6M30 B34 (346KA)
BMW 7 (E23) 735 i04.19851923430 ccm6M30 B35 (Motronic)
BMW 7 (E23) 735 i09.19792183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 735 i06.19822183453 ccm6M30 B35 (346EC)
BMW 7 (E23) 745 i04.19802523210 ccm6M30 B32 (326TA)
BMW 7 (E23) 745 i05.19832523430 ccm6M30 B35
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861882986 ccm6M30 B30 (306KA)
BMW 7 (E32) 730 i,iL12.19861972986 ccm6M30 B30 (306EA)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862113430 ccm6M30 B34 (346KB)
BMW 7 (E32) 735 i,iL09.19862203430 ccm6M30 B35 (Motronic,9.2:1)
BMW Z1 Roadster 2.506.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255) 1.206.2006721150 ccm4LY4
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.203.2005721150 ccm4B12S1
CHEVROLET SPARK 0.805.200550796 ccm3LQ2(49CUL3)
CHEVROLET SPARK 0.809.200052796 ccm3F8CV
CHEVROLET SPARK 1.0 SX05.200563995 ccm4B10S
CHEVROLET SPARK 1.0 SX05.200567995 ccm4LQ4(61CUL4)
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.2 i Turbo09.19861482213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.2 i Turbo09.19861772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.5 i09.19861012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON Kabriolet 3.0 i V601.19901432972 ccm66G72
CHRYSLER LE BARON kupé 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER LE BARON limuzína 2.2 i Turbo09.19891772213 ccm4EDR
CHRYSLER LE BARON limuzína 2.5 i01.19891012501 ccm4EDM
CHRYSLER LE BARON limuzína 2.5 i Turbo01.19891522501 ccm4EDT
CHRYSLER LE BARON limuzína 3.0 i V601.19901432972 ccm6EFA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.001.19951522972 ccm6EFA
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.3 i01.19951583301 ccm6R00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 i AWD01.19951663778 ccm6L00
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 3.8 i AWD01.19951783778 ccm6EGH
CHRYSLER VOYAGER I (AS) 3.010.19871362972 ccm6EFA
CHRYSLER VOYAGER I (AS) 3.010.19871372972 ccm6EFA
CHRYSLER VOYAGER I (AS) 3.310.19891523301 ccm6EGA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i01.1991982501 ccm4K00
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i08.19901012501 ccm4K
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.010.19901412972 ccm6EFA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 i01.19911472972 ccm66G72
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i08.19901503301 ccm6EGA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i08.19901633301 ccm6EGA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD08.19901503301 ccm6EGA
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD08.19901633301 ccm6R00
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.802.20002183778 ccm6EGH
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD02.20002183778 ccm6EGH
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER 3.001.19951522972 ccm6EFA
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.204.2003721150 ccm4B12S1
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 0.809.199852796 ccm3F8CV
DAEWOO Matiz Hatchback (M100, M150) 1.001.200364995 ccm4B10S
DAEWOO TICO (KLY3) 0.802.199548796 ccm3F8C
DAEWOO TICO (KLY3) 0.801.199652796 ccm3F8CV
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.010.197750993 ccm3CB 20
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.002.198152993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 (G11)10.198352993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)03.198752993 ccm3CB 23
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)11.199054993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100)04.198956993 ccm3CB 90
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.009.199452993 ccm3CB 22
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.3 (A35)11.1981651290 ccm44K
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45)12.1981751588 ccm42T
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)09.1985781587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)05.1986821587 ccm44A
DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A60)08.1983831587 ccm44A
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.801.199543847 ccm3ED 20
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.0 4x4 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU FOURTRAK (F7, F8) 2.2 4x409.1991912237 ccm44Y
DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.0 (F70, F75, F80, F85)02.1985881998 ccm43Y
DAIHATSU HIJET autobus 1.0 (S85)06.198645993 ccm3CB
DAIHATSU HIJET autobus (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET karoserie (S85) 1.012.199245993 ccm3CB41
DAIHATSU HIJET karoserie (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET pick-up (_U20) 0.807.198639843 ccm3CD
DAIHATSU HIJET pick-up (_U20) 1.0 Touring 4x407.198645993 ccm3CB 10
DAIHATSU Hijet Van (S8_) 0.806.198639843 ccm3CD
DAIHATSU Hijet Van (S8_) 1.0 (S85)06.198645993 ccm3CB
DAIHATSU Hijet Van (S8_) 1.0 4x407.198645993 ccm3CB 10
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)01.199742847 ccm3ED 20
DAIHATSU SPARCAR autobus (S7_) 1.0 (S75)09.198345993 ccm3CB
DAIHATSU SPARCAR karoserie (S7_) 1.0 (S75)09.198345993 ccm3CB
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan 3.610.1986212 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Double Six / Vanden 5.309.1973253 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Double Six / Vanden 5.307.1972269 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Double Six 5.305.19752875344 ccm12V 12 (75-79)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 2.810.1969149 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 3.405.19751633442 ccm6XK
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 4.206.19761694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 4.209.1973173 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 4.210.1969186 ccm
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan Sovereign 4.203.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
DODGE CARAVAN 3.001.19951522972 ccm6EFA
DODGE CARAVAN 3.3 i01.19951583301 ccm6EGP
DODGE CARAVAN 3.8 i01.19951663778 ccm6EGH
DODGE CARAVAN 3.8 i01.19951783778 ccm6EGH
DODGE CARAVAN 3.8 i AWD01.19951783778 ccm6EGH
DODGE CARAVAN (RG_) 3.802.20002183778 ccm6EGH
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD02.20002183778 ccm6EGH
FIAT DUCATO karoserie (280) 2.003.1989841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO karoserie (290) 2.006.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.007.1990841971 ccm4170 D
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
HONDA ACCORD I (SJ, SY) 1.6 L/EX (SY)01.1978801602 ccm4EG
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX (SJ, SY)01.1979801602 ccm4EL
HONDA ACCORD II (AC, AD) 1.8 EX (AD)09.19831011829 ccm4ET1
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD) 1.8 EX (AD)09.19831011829 ccm4ET1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)01.19861161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.001.19861371955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX10.19871021955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)10.19871031955 ccm4A20A1
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EX (CA5)11.19851061955 ccm4A20A2
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)10.19871161955 ccm4A20A3
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA) 2.0 EXi (CA5)11.19851221955 ccm4A20A4
HONDA ACCORD III kupé 2.0 EXi01.19881221955 ccm4A20A3
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 (AN)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC I Shuttle (AN, AR) 1.5 4WD (AR)01.1985861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.3 (AG)10.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.501.1984941488 ccm4EW4
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GL (AH)10.1983861488 ccm4EW2
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH) 1.5 GTI (AH)03.1986901488 ccm4EW4
HONDA CIVIC III limuzína (AM, AK, AU) 1.310.1983711342 ccm4EV2
HONDA CIVIC III limuzína (AM, AK, AU) 1.5 GL10.1983861488 ccm4EW2
HONDA JAZZ I (AA) 45 1.202.1984451231 ccm4ER2
HONDA JAZZ I (AA) 55 1.209.1984541231 ccm4ER4
HONDA JAZZ I (AA) 56 1.210.1983561231 ccm4ER1
HONDA PRELUDE I kupé (SN) 1.611.1978801602 ccm4EL14
HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX02.1980801602 ccm4EL
HYUNDAI GALLOPER I 3.0 V608.19911412972 ccm66G72
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 3.0 V608.19981412972 ccm6G6AT
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.402.20031372351 ccm4G4JS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD06.20011352351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V02.20011362351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V02.20011462351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x402.20011362351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x402.20011462351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V05.19991391997 ccm4G4JP
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V 4x405.19991391997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 3.0 i V601.19911452972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 3.0 i V605.19931462972 ccm6G6AT
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.4 16V03.19981432351 ccm4G4BS
INNOCENTI Mini Hatchback 0.6501.199031659 ccm3EF-CL
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197444998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197448998 ccm499 H
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197453998 ccm499 H
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB21, KB27)04.1977651994 ccm4G200N
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB28)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB43, KB48)01.1983711994 ccm44ZC1
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU MIDI autobus (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI autobus (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI karoserie (98000N) 2.006.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU TROOPER (UBS) 2.6 4WD11.19861162559 ccm44ZE1
ISUZU TROOPER otevřený terenní vůz (UBS) 2.0 (UBS13)01.1983791950 ccm4G200Z
ISUZU TROOPER otevřený terenní vůz (UBS) 2.6 i (UBS17)10.19871162559 ccm44ZE1
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series 1)06.1966265 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series2)05.1968173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 4.2 (Series3)03.1971173 ccm
JAGUAR E-TYPE 2+2 V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series 1)05.19642654235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series2)07.19682694235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible 4.2 (Series3)03.19711734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR E-TYPE Convertible V12 5.3 (Series3)03.1971276 ccm
JAGUAR XJ 12 5.309.19732535343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.306.19722695343 ccm127P
JAGUAR XJ 12 5.305.19752875343 ccm12V 12 (75-79)
JAGUAR XJ 6 4.211.19731694235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.201.19751734235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851774235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.209.19851814235 ccm68L (85-87)
JAGUAR XJ 6 4.210.19691864235 ccm6XK 4.2 ( -79)
JAGUAR XJ 6 4.209.19792054235 ccm6XK 4.2 (82-87)
JEEP CHEROKEE 5.9 4x410.1980174 ccm
KIA AVELLA 1.311.1995751324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.1 i01.1991521139 ccm4B1
KIA PRIDE (DA) 1.305.199473 ccm
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990601324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V10.1996641324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V01.1990721324 ccm4B3
KIA PRIDE (DA) 1.3 i01.199069 ccm
KIA PRIDE kombík 1.308.1999641324 ccm4B3A5
KIA PRIDE Van (DA) 1.3 16V04.1992601324 ccm4B3
KIA RIO kombík (DC) 1.308.2000751343 ccm4A3E
KIA RIO kombík (DC) 1.308.2000821343 ccm4A3E
KIA RIO kombík (DC) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO kombík (DC) 1.5 16V08.2000981493 ccm4A5D
KIA RIO limuzína (DC_) 1.309.2000751343 ccm4A3E
KIA RIO limuzína (DC_) 1.308.2002821343 ccm4A3E
KIA RIO limuzína (DC_) 1.509.2002951493 ccm4A5D
KIA RIO limuzína (DC_) 1.5 16V09.2002971493 ccm4A5D
KIA RIO limuzína (DC_) 1.5 16V09.2000981493 ccm4A5D
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i01.1995801598 ccm4B6
KIA SEPHIA limuzína (FA) 1.5 i02.1996801498 ccm4B5
KIA SEPHIA limuzína (FA) 1.6 i09.1993801598 ccm4B6
KIA SORENTO I (JC) 2.408.20021392351 ccm4G4JS
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x410.1985832495 ccm417 J
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 4x409.1985842495 ccm417 H
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.5 4x409.19901173528 ccm811 D
LAND ROVER Defender SUV (L316) 3.9 V8 4x4 (L316)11.19981853947 ccm837 L
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x410.19691313528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 4x407.19701323528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 3.5 Vogue 4x408.19811263528 ccm811 D
LAND ROVER Range Rover I 4.3 Vogue LSE 4x409.19922034275 ccm840 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 3.9 4x407.19941903947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.0 4x401.19951853947 ccm842 D
LAND ROVER Range Rover II (P38A) 4.6 4x407.19942244553 ccm846 D
MARUTI 800 Hatchback 0.801.199135796 ccm3F8B
MAZDA 121 I (DA) 1.110.1987571139 ccm4B116
MAZDA 121 I (DA) 1.304.1989551324 ccm4B3
MAZDA 121 I (DA) 1.310.1987601324 ccm4B3
MAZDA 121 II (DB) 1.111.1990541139 ccm4B1
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V11.1990531324 ccm4B3 (16V)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B3E
MAZDA 323 I (FA) 1.405.1978691415 ccm4U
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.511.1980801490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.508.1982801490 ccm4D5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.503.1982881490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.308.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III (BF) 1.304.1987681324 ccm4B315
MAZDA 323 III (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT11.1986851598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT01.19861051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.109.1985541071 ccm4E1
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.309.1985681296 ccm4E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.3 i09.1985671324 ccm4B3E
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.509.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.508.1985751490 ccm4E5
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.5 i08.1985951490 ccm4E5E3
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.609.1987731597 ccm4B68
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT09.1987861598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT08.19851051598 ccm4B6 (SOHC)
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.307.1986601296 ccm4E3
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.301.1986681324 ccm4B335
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.301.1986711324 ccm4B335
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.505.1986751498 ccm4B53
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.609.1986861598 ccm4B65M
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x405.1990861598 ccm4B65M
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.309.1989671324 ccm4B383
MAZDA FAMILIA IV (BG) 1.609.1989841598 ccm4B6E
MAZDA 616 Sedan 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 II (GC) 2.011.1986931998 ccm4FE-3L
MAZDA 626 II (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983751587 ccm4F658
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.603.1983801587 ccm4F6
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.1985931998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.003.19831011998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.001.19861201998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupé (GC) 1.611.1982821587 ccm4F658
MAZDA 626 II kupé (GC) 2.002.1983951998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupé (GC) 2.001.19861101998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 II kupé (GC) 2.0 i Turbo01.19861181998 ccm4FET
MAZDA 626 III (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.606.1987821587 ccm4F6
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.811.1987941789 ccm4F8 (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 12V11.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 4x408.19891501998 ccm4FEFL
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V06.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V 4WD11.19871152184 ccm4F2
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.009.1987901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.0 12V09.19871071998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III kupé (GD) 2.2 12V04.19881152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V09.19871101998 ccm4FE (12V)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V03.19891152184 ccm4F2
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD05.19911162184 ccm4F2L1
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i05.19871362184 ccm4F2-EGI
MAZDA B-série Pick-up (PE) 1.602.1977751586 ccm4NA
MAZDA B-série Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA B-série Pick-up (UF) 1.601.1985821587 ccm4F6
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.001.1985841998 ccm4FE (8V)
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.001.1985881998 ccm4FE (8V)
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.6 4WD01.1987992555 ccm44G54
MAZDA E-série III Valník / Podvozek (SD1) E200010.1989821998 ccm4FEBN
MAZDA E-série III Valník / Podvozek (SD1) E200001.1983881998 ccm4FECK
MAZDA E-serie Mikrobus (SR1) E200011.1984861998 ccm4FEV4
MAZDA E-serie Mikrobus (SR1) E2000 4WD10.1988821998 ccm4FE18
MAZDA E-série Van E160008.1980691586 ccm4NA
MAZDA E-série Van (SR2) E200003.1991821998 ccm4FE61
MAZDA E-série Van (SR2) E200005.1985861998 ccm4FE58
MAZDA E-série Van (SR2) E200001.1984881998 ccm4FE (8V)
MAZDA E-série Van (SR2) E200006.1994951998 ccm4FE (8V)
MERCEDES-BENZ Pullmann (W100) 60009.19642506332 ccm8M 100.982
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W108, W109) 300 SEL 6.3 (109.018)03.19682506330 ccm8M 100.981
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W116) 450 SEL 6.9 (116.036)07.19752866834 ccm8M 100.985
MG MIDGET 1.101.1964561098 ccm410CG
MG MIDGET 1.301.1967651273 ccm412 H
MG MIDGET 1.509.1974661493 ccm415CE
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.2 GL (A151A)12.1978551244 ccm44G11
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT (A152A)05.1979701410 ccm44G12
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)04.1988601299 ccm44G13 (8V)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)07.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)04.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)06.2000821299 ccm44G13 (16V)
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)05.1996751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI GALANT II (A16_) 1.6 GLX (A161A)09.1980751597 ccm44G32
MITSUBISHI Galant V Sedan (E10) 1.6 GLX (E11A)06.1984751597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 / Delica II Mikrobus (LO3_P/G, L0_2P) 1.6 (L032P, L062P)11.1984701597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Mikrobus (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 (P02W, P12W)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 1.6 (P12V, P02V)11.1986691597 ccm44G32
MITSUBISHI Lancer Combi (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)09.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer F Sedan (A15_) 1.4 GLX (A172)03.1983701410 ccm44G12
MITSUBISHI Lancer II Sedan (A17_) 1.2 (A171)01.1980541244 ccm44G11
MITSUBISHI Lancer II Sedan (A17_) 1.4 GLX (A172)09.1979681410 ccm44G12
MITSUBISHI Lancer II Sedan (A17_) 1.6 (A174)01.1981841597 ccm44G32 GS
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)11.1983751468 ccm44G15 (8V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)05.1989901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)04.1988841468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)06.1990901468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.509.1992881468 ccm44G15 (12V)
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A)12.1995751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.6 4WD (L042G)10.19861072555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 i 4WD05.19881432972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)01.19831032555 ccm44G54
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.19901502972 ccm66G72 (SOHC 12V)
NISSAN BLUEBIRD (U11) 1.811.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN Bluebird Sedan (T72 , T12, U12) 2.0 (T12)12.19851021974 ccm4CA20S
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.308.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.4 i.e.08.1980801397 ccm4A14S
NISSAN CHERRY II Hatchback (N10) 1.508.1981691488 ccm4E15
NISSAN CHERRY II kupé (N10) 1.308.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY II kupé (N10) 1.408.1980801397 ccm4A14S
NISSAN CHERRY II kupé (N10) 1.508.1981691488 ccm4E15
NISSAN CHERRY II Traveller (VN10) 1.309.1981601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.005.198250988 ccm4E10
NISSAN CHERRY III (N12) 1.305.1982601269 ccm4E13
NISSAN CHERRY III (N12) 1.511.1983751488 ccm4E15S
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.003.1977971998 ccm6L20A
NISSAN LAUREL (JC31) 2.001.1981971998 ccm6L20A
NISSAN LAUREL (JC32) 2.401.19851282393 ccm6L24S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198250988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.012.198254988 ccm4MA10S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986541235 ccm4MA12S
NISSAN MICRA I (K10) 1.207.1986601235 ccm4MA12S
NISSAN NAVARA pick-up (D21) 2.001.1986901952 ccm4Z20
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 Cat11.19881654169 ccm6TB42E
NISSAN PATROL Hardtop (K260) 2.805.19861202753 ccm6L28
NISSAN PICK UP (720) 1,612.1980691567 ccm4J16
NISSAN PICK UP (720) 1.801.1983801770 ccm4L18
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1985871952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.009.1988901952 ccm4Z20
NISSAN PICK UP (D21) 2.4 4WD03.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.5 S (M10)01.1984751488 ccm4E15S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)07.1983881809 ccm4CA18S
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10) 1.8 SGL (M10)05.1985901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA (T11) 1.8 SGL03.1983901809 ccm4CA18S
NISSAN STANZA Hatchback (T11) 1.808.1981881809 ccm4CA18
NISSAN SUNNY I (B11) 1.303.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I kupé (B11) 1.304.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I kupé (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.308.1982601269 ccm4E13
NISSAN SUNNY I Traveller (B11) 1.503.1982751488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.307.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II (N13) 1.6 i 4x4 (A)06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.007.198650988 ccm4E10S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.306.1986601269 ccm4E13S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Hatchback (N13) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II kupé (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II kupé (B12) 1.6 i06.1986731597 ccm4E16i
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.506.1986711488 ccm4E15S
NISSAN SUNNY II Traveller (B12) 1.6 i08.1986731597 ccm4E16i
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.4 i 4WD10.19871032389 ccm4Z24i
NISSAN URVAN autobus (E23) 2.0 (E23B)12.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN karoserie (E23) 2.012.1982871952 ccm4Z20
NISSAN URVAN Kasten (E24) 2.005.1987871952 ccm4Z20
NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.007.1987901952 ccm4Z20S
NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861012389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.4 i (SLC22)10.19861052389 ccm4Z24i
NISSAN VANETTE autobus (KC120) 1.501.1983691488 ccm4A15
NISSAN VANETTE karoserie (C22) 1.510.1986691488 ccm4A15S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 i (F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i 4x4 (M07)06.19901151998 ccm4C 20 NE
OPEL COMBO (71_) 1.207.1994451196 ccm4C 12 NZ
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E05.19811302490 ccm625 E
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S08.19781152490 ccm625 S
OPEL Commodore C Combi (61) 2.5 E12.19801302490 ccm625 E
OPEL Commodore C Combi (61) 2.5 S12.19801152490 ccm625 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)01.1990521196 ccm412 NV
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451196 ccm4C 12 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)03.1993451195 ccm412 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993541389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)03.1993821389 ccm4C 14 SE
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.2 i03.1993451195 ccm4C 12 NZ
VAUXHALL Corsa Mk I (B) Hatchback (S93) 1.4 i03.1993601389 ccm4C 14 NZ
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19)09.1988751598 ccm4C 16 NZ2
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990901796 ccm4C 18 NZ
PORSCHE 928 Kupé 4.509.19772414474 ccm8M 28.09
PROTON Jumbuck Pick-up 1.5 (C97PN)05.2002861468 ccm44 G 15
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 413 GLSi01.1994751299 ccm44G13
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 41301.1994751299 ccm44G13- P
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 karoserie (S37_) 1.4 (S372)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 16 (115_) 1.509.1965551469 ccm4697.01
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P)01.1989581397 ccm4C2J 772
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I karoserie (S53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II karoserie (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I karoserie (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I karoserie (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A)11.19961141998 ccm4F3R 769
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.109.1985461108 ccm4C1E 750
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064)03.1993551239 ccm4C3G 702
RENAULT TWINGO I karoserie (S06_) 1.2 (S063, S064)03.1993551239 ccm4C3G 702
ROVER 200 Sedan (XH) 213 S09.1985731342 ccm4EV 2
ROVER Mini-moke Cabrio 1.009.198640998 ccm499 H
SANTANA Samurai SUV 1.009.198945970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.0 pohon na 4 kola (SJ 410)11.198845970 ccm4F10A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon na 4 kola (SJ 413)11.1988601324 ccm4G13A
SUZUKI Samurai SUV (SJ_) 1.3 pohon na 4 kola (SJ 413)11.1988641324 ccm4G13A
SUZUKI ALTO 0.8 (SB308/CA)01.198639796 ccm3F8B
SUZUKI Alto (EF) 1.0 (SH410)09.199453993 ccm4G10BB
SUZUKI ALTO (SS80) 0.8 (SS80)06.198239796 ccm3F8B
SUZUKI CARRY karoserie 1.011.199639970 ccm4F10A
SUZUKI CARRY karoserie (ST90V) 0.8 (ST90)11.198037797 ccm4F8A
SUZUKI CARRY pick-up 1.0 (DA21T)07.198545970 ccm4F10A
SUZUKI LJ 80 (OL) 0.8 (LJ 80)01.198039797 ccm4F8A
SUZUKI SJ 410 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 410 SUV Cabrio (OS) 1.0 (SJ410)09.198145970 ccm4F10A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413)08.1986601324 ccm4G13A
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ413)09.1984641324 ccm4G13A
SUZUKI SUPER CARRY autobus (ED) 1.0 (SK410)09.199441970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY autobus (ED) 1.0 (SK410)10.199242970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY autobus (ED) 1.0 (SK410)10.198545970 ccm4F10A
SUZUKI SUPER CARRY karoserie (ED) 1.0 (SK410)09.198741970 ccm4F10A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)10.1984731324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)03.198950993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (SE 416)01.1990751590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 pohon na 4 kola (SE 416)10.1988731590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 pohon na 4 kola (SE 416)07.1988821590 ccm4G16A (8V)
SUZUKI Vitara SUV (ET, TA, TD) 1.6 pohon na 4 kola (TA, TA01, SE416)07.1988801590 ccm4G16A (8V)
TOYOTA 4 Runner (_N1_) 2.004.1989881998 ccm43Y-C
TOYOTA 4 Runner (_N5_, _N6_, _N7_) 2.4 4WD08.19871122367 ccm422REC
TOYOTA Camry Combi (_V2_) 1.8 (SV20_)11.1986901832 ccm41S
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 2.0 (SV11_)01.1983991995 ccm42S-ELC
TOYOTA CAMRY Liftback (_V1_) 2.0 (SV11_)01.19831061995 ccm42S-EL
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 1.8 (SV10_)02.1983901832 ccm41S-L
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_)02.1983991995 ccm42S-ELC
TOYOTA Camry Sedan (_V1_) 2.0 (SV11_)02.19831071995 ccm42S-EL
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA12_, TA14_)12.1970791588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA14_)02.1976751588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA1_) 1.6 (TA14_)10.1975861588 ccm42TB
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.6 (TA40_)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.6 (TA4L, TA60L)01.1978751588 ccm42T
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.8 (TA62_)01.1978781770 ccm43T
TOYOTA CARINA (TA4L, TA6_L) 1.8 (TA62_)01.1982861770 ccm43T
TOYOTA Carina Combi (_A6_) 1.6 (TA60_)03.1981731588 ccm42T
TOYOTA Carina Combi (_A6_) 1.6 (TA60_)04.1978751588 ccm42T
TOYOTA Carina Combi (_A6_) 1.8 (TA62_)08.1982781770 ccm43T-C
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983751587 ccm44A-LC
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA CARINA II (_T15_) 1.8 GLI (ST150)10.19831011832 ccm41S-L
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983751587 ccm44A-LC
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 1.6 (AT151_)10.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA Carina II Sedan (_T15_) 1.8 GLI (ST150)10.19831011832 ccm41S-EL
TOYOTA CELICA (AT16_, ST16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 1.6 ST (TA40_)02.1979901588 ccm42T
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 XT (RA40)01.1980881968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_A4_) 2.0 XT (RA40)02.1979901968 ccm418R
TOYOTA Celica Hatchback (_T16_) 1.6 (AT160_)04.1986861588 ccm44A-L
TOYOTA Celica III Hatchback (A60) 2.0 XT (RA61)02.19821051972 ccm421R-C
TOYOTA CELICA kupé (RA4_, TA4_) 1.6 LT (TA4C)02.1979751588 ccm42TB
TOYOTA CELICA kupé (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA4C, TA60)08.1977861588 ccm42TB
TOYOTA CELICA kupé (RA4_, TA4_) 1.6 ST (TA60)02.1979901588 ccm42T
TOYOTA Celica Kupé (_A2_) 1.6 LT (TA2)02.1976751588 ccm42T
TOYOTA Celica Kupé (_A2_) 1.6 LT (TA22)05.1973791588 ccm42TJ
TOYOTA Celica Kupé (_A2_) 1.6 ST (TA2, TA22)05.1973861588 ccm42TB
TOYOTA Celica Kupé (_A2_) 2.0 (RA23_, RA28_)10.1975861968 ccm418R
TOYOTA CELICA kupé (_A6_) 2.0 (RA61_)01.19821051972 ccm421R-U
TOYOTA CELICA kupé (_A6_) 2.8 Supra (MA61_)08.19811702759 ccm65M-GE
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.305.1997751296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA COROLLA (_E7_) 1.6 (TE71)10.1982751588 ccm42T
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.308.1983821296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80)09.1985651296 ccm42A
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80)06.1983691296 ccm42A-L
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80/EE80)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)08.1985721587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82)06.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.6 (AE82_)12.1985731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.305.1987811296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA Corolla Combi (TE72_) 1.2 (KE36, KE25, KE30)07.1975541166 ccm43K
TOYOTA Corolla Combi (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA Corolla Combi (_E7_) 1.3 (KE70)12.1979601290 ccm44K-C
TOYOTA Corolla Combi (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.305.1987821296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Compact (_E9_) 1.3 (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80_)08.1985751296 ccm42E-L
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.601.1987731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.608.1984751587 ccm44A-C
TOYOTA Corolla Hatchback (KE, TE) 1.2 (KE36_)09.1976541166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Hatchback (KE, TE) 1.6 (TE51_)09.1976731588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)09.1979601290 ccm44K
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.3 (KE70)02.1982651290 ccm44K
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979731588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979751588 ccm42T
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.6 (TE71)09.1979861588 ccm42TB
TOYOTA Corolla Hatchback (_E7_) 1.8 (TE72)09.1979781770 ccm43T-C
TOYOTA COROLLA kupé (AE86) 1.6 SR 16V05.1983781587 ccm44A-C
TOYOTA COROLLA kupé (KE) 1.2 (KE35)07.1975541166 ccm43K-C
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_)07.1992721296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (AE80)06.1983691296 ccm42A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (EE80)01.1985751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)08.1985731587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)04.1985791587 ccm44A-LC
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82)06.1983841588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.6 (AE82_)07.1985861588 ccm44A-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.307.1987811296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E9_) 1.3 i (EE90)08.1987751296 ccm42E-E
TOYOTA Corolla Sedan (KE_) 1.2 (KE20, KE25, KE30)08.1974541166 ccm43K-C
TOYOTA Corolla Sedan (KE_) 1.2 (KE30_, KE20, KE25)10.1972581166 ccm43K-C
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90)12.1987751296 ccm42E
TOYOTA COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.3 (EE90_)05.1987811296 ccm42E
TOYOTA CORONA (RT1_) 2.0 (RT104)01.1976881968 ccm418R
TOYOTA CORONA (RT1_) 2.0 Mark II (RX22)12.1975881968 ccm418R
TOYOTA CORONA (XT1_, TT1_, RT1_) 1.8 (TT1)10.1979861770 ccm43T
TOYOTA Corona Combi (RT118) 2.0 (RT118)09.1975881968 ccm418R
TOYOTA Corona Hatchback (_T13_) 1.8 (TT132_)06.1979861770 ccm43T
TOYOTA CRESSIDA limuzína (RX3_) 2.0 (RX30)07.1977901968 ccm418R
TOYOTA CRESSIDA limuzína (_X6_) 2.0 (RX60)05.19811051972 ccm421R-C
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (RX3_) 2.0 (RX35)12.1977901968 ccm418R
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (RX3_) 2.0 (RX35_)12.1977881968 ccm418R-C
TOYOTA Crown Sedan (_S1_) 2.8 SI (MS112)04.19801462759 ccm65M-E
TOYOTA CROWN Station Wagon (_S1_) 2.8 (MS1K)09.19801462759 ccm65M-E
TOYOTA DYNA 100 valník/podvozek (YH_) 1.8 (YH81_)08.1985791812 ccm42Y
TOYOTA DYNA 100 valník/podvozek (YH_) 1.8 (YH81_)08.1987831812 ccm42Y
TOYOTA Dyna Valník / Podvozek (_U_, _Y_) 2.0 (RU20_, RU25_, RU30_)08.1977981997 ccm45R
TOYOTA Dyna Valník / Podvozek (_U_, _Y_) 2.0 (YU60_)09.19841071998 ccm43Y
TOYOTA HIACE I karoserie (RH1_, LH3_, RH3_, RH2_, LH2_, LH1_) 1.6 (RH20-30)02.1977671588 ccm412R
TOYOTA HIACE I karoserie (RH1_, LH3_, RH3_, RH2_, LH2_, LH1_) 2.0 (RH25-32)07.1977881968 ccm418R
TOYOTA HIACE I Wagon (LH1_, RH1_, LH3_, RH3_, LH2_, RH2_) 1.6 (RH20_, RH30_)02.1977671588 ccm412R
TOYOTA HIACE II karoserie (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 1.8 (YN5_)03.1983791812 ccm42Y
TOYOTA HIACE II karoserie (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.0 (YH6_, YN5)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HIACE II karoserie (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) 2.2 4WD09.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 1.8 (H5G)03.1983791812 ccm42Y
TOYOTA HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) 2.0 (YH51_, YH61_)01.1985881998 ccm43Y
TOYOTA HIACE III karoserie (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) 2.0 (RCH102_, RCH112_)02.19901011998 ccm41RZ
TOYOTA Hiace III Mikrobus (_H1_) 2.0 (RZH102)08.19891011998 ccm41RZ
TOYOTA Hilux III Pick-up (_N3_, _N4_) 1.6 (RN4_, RN3_)08.1978671588 ccm412R
TOYOTA Hilux III Pick-up (_N3_, _N4_) 2.0 4WD (RN4_, RN3_)01.1979881968 ccm418R
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 1.8 (YN5_)08.1983791812 ccm42Y-C
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57)01.1984881998 ccm43Y
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.0 4WD (YN65_, YN61_, YN60_)01.1985881998 ccm43Y-C
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 (YN58)08.1983942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX IV pick-up (_N5_, _N6_) 2.2 4WD (YN6_)01.1987942237 ccm44Y
TOYOTA HILUX V pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 1.8 (YN5_, YN8_, YN85)09.1988831812 ccm42Y
TOYOTA HILUX V pick-up (LN_, KZN1_, VZN1_) 2.4 i 4WD08.19891142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841052367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)11.19841102367 ccm422R
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)12.19881142367 ccm422RE
TOYOTA LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.0 4x410.19891563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G)08.19871563956 ccm63F-E
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.0 (FJ80_)01.19901563956 ccm63F-E
TOYOTA LITEACE autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)10.1985691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobus (CM30_G, KM30_G) 1.5 (KM30LG)07.1989711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE autobus (_R2_LG) 1.5 (KR21LG)01.1992711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE karoserie (CM3_V, KM3_V) 1.5 (KM31_V, KM36_V)05.1986691486 ccm45K
TOYOTA LITEACE karoserie (KM2_) 1.3 (KM20)10.1979571290 ccm44K-C
TOYOTA LITEACE karoserie (_R2__V) 1.5 (KR27_V)01.1992711486 ccm45K
TOYOTA LITEACE Wagon (YM2_, CM2_, KM2_) 1.3 (KM20_)10.1979581290 ccm44K
TOYOTA MODELL F autobus (_R2_, 31) 1.8 De Luxe (YR20_)11.1982791812 ccm42Y-C
TOYOTA MODELL F autobus (_R2_, 31) 2.0 (YR21_G)08.1988901998 ccm43Y
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.2 S (KP62)10.1978531166 ccm43K-H
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.302.1978561290 ccm44K
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.309.1980581290 ccm44K-C
TOYOTA STARLET (KP6_) 1.3 S (KP61)08.1982651290 ccm44K
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.3 (EP71L)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V (EP81_)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V Cat (EP81)12.1989751296 ccm42E-E
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 XL12.1989711296 ccm42E
TOYOTA Starlet Combi (KP6_) 1.0 (KP60)02.197845993 ccm42K
TOYOTA Starlet Combi (KP6_) 1.2 (KP61_)02.1978561166 ccm43K-H
TOYOTA Starlet Combi (KP6_) 1.3 (KP61_)02.1978561290 ccm44K
TOYOTA Starlet Combi (KP6_) 1.3 (KP61_)08.1981631290 ccm44K
TOYOTA Starlet Hatchback 1000 (KP_) 1.0 (KP30_)11.197445993 ccm42K
TOYOTA TERCEL (_L1_, _L2_) 1.3 (AL20, AL11)03.1979651296 ccm42A
TRIUMPH Spitfire Cabrio 150001.1975691493 ccm4FM11
TRIUMPH Stag Targa 3.001.1970145 ccm
UAZ Patriot (3163) 2.707.20041122693 ccm4ZMZ- 409210
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i06.19901151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Carlton Mk III Sedan (V87) 2.009.19901001998 ccm4C 20 NEF
VAUXHALL Cavalier Mk II CC (J82) 2.0 i Cat09.19861151998 ccm4C 20 NE
VAUXHALL Cavalier Mk III CC (J89) 1.8 i Cat03.1990901796 ccm4C 18 NZ
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1979641397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980881986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.401.1983631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzína (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 limuzína (344) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 limuzína (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 limuzína (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 1.708.19861091721 ccm4B 18 E
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993751781 ccm4AAM
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993751781 ccm4ANN
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998751781 ccm4ANN
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.4 16V08.19991001390 ccm4ANM
VW PASSAT (32) 1.609.1979751588 ccm4WY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.808.1990751781 ccm4AAM
VW PASSAT limuzína (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT limuzína (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT limuzína (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW TARO 1.804.1989831812 ccm42Y
VW TARO 2.206.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.2 4x406.1989942237 ccm44Y
VW TARO 2.4 i 4x406.19891142366 ccm422R
VW Transporter IV Mikrobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.009.1990841968 ccm4AAC
VW Transporter IV Valník / Podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 2.007.1990841968 ccm4AAC
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
ZASTAVA Yugo Hatchback 0.904.198045903 ccm49A
ZASTAVA Yugo Hatchback 60 EFI (145 A)08.1991601116 ccm411 E 1.064
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

DENSO Zapalovací svíčka Rozměr klíče: 20.6 Nickel TT



Ohodnotit nyní

DENSO Zapalovací svíčka Rozměr klíče: 20.6 Nickel TT.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3100 CZK hodnota zboží
  • Zapalovací svíčka (4601, T01 váha [g]: 43) zdarma POSTNORD
  • Zapalovací svíčka (Utahovaci moment [Nm]: 22 4601, T01) zdarma GLS
  • 4601, T01 Zapalovací svíčka (Rozměr klíče: 20.6) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • 4601, T01 Zapalovací svíčka Číslo podvozku do: K100614 nákup se PayPal způsob platby
  • Zapalovací svíčka (Číslo motoru od: 01/1976 4601, T01) DENSO nákup se VISA způsob platby
  • Zapalovací svíčka (Číslo podvozku od: G-000 001 4601, T01) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě