Vyberte vozidla
Katalog dílů

BOSCH Zapalovací svíčka Rozměr klíče: 20,8 Nikl

Recenze (0)
Zapalovací svíčka 7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC (pocet polu: 1 | Umisteni jiskry [mm]: 3) kupovat levné thumb?id=1148252&lng=cz&ccf=94077794

84,38

CZK vč. 21% VAT., Doprava
Na skladě
Doručení v rámci 2-3 pracovních dnů
  • Číslo produktu: 0 242 240 592
  • Výrobce: BOSCH
  • Druh:
- +
Tento článek byla přidána do váš nákupní košík
BOSCH Zapalovací svíčka
Zapalovací svíčka Podrobnosti o produktu
  • Rozměr klíče:   20,8 
  • Produktová řada:   Nikl 
  • Vnější závit [mm]:   14 
  • průměr vlákna [mm]:   19 
  • Umístění jiskry [mm]:  
  • rozteč [mm]:   1,25 
  • Vzdálenost elektrod:   0,8 
  • Utahovací moment [Nm]:   28 
  • počet pólů:  
  • Utahovací úhel [Stupeň]:   90 
  • Stav: Nové
OEM referenční číslo/a:
Značka auta OEM ČÍSLO
ALFA ROMEO 60754994
AUDI 101000005AA
AUSTIN GSP4352
BMW 12121338145
BMW 12121353286
BMW 12128636166
BMW 12128636168
BOSCH 12
BOSCH 7995
BOSCH BlisterN15WR6DC
BOSCH Set40242240849
BOSCH WR6D
BOSCH WR6DC
CITROËN 5406176H
CITROËN 596127
CITROËN 596143
CITROËN 596224
CITROËN 596245
CITROËN 59625X
CITROËN 59625Y
CITROËN 596265
CITROËN 596282
CITROËN 5962F9
CITROËN 5962G1
CITROËN 5962G6
CITROËN 5962G8
CITROËN 5962N4
CITROËN 75491694
CITROËN 75491695
CITROËN 75491697
CITROËN 95618378
CITROËN CP8
CITROËN GX0618808A
CITROËN MDW000006R
CITROËN XP4
CITROËN ZA3406176
CITROËN ZA4233922
DAIHATSU 9004851040000
DAIHATSU 9004851077000
DAIHATSU 99906910P9013
FIAT 1L45J
FIAT 1L45JR
FIAT 2284662
FIAT 2301711
FIAT 4233922
FIAT 4249164
FIAT 4345041
FIAT 4346797
FIAT 4347776
FIAT 4401552
Další vhodné produkty pro vložené OEM ČÍSLO:
NGK
3355
NGK
2412
BERU
Z22
BERU
Z51
BERU
Z27
NGK
1128
NGK
2115
NGK
2876
NGK
3172
NGK
5637
NGK
6248
NGK
7811
VALEO
246194
BOSCH
0 242 240 521
BOSCH
0 242 240 592
VAN WEZEL
3000K097
DENSO
DCP17005
DENSO
W16TT
DENSO
W20EP-U
DENSO
W20EPB
DENSO
W20EPR-U
DENSO
W20TT
DENSO
W22EPR-U
DENSO
W22TT
MAGNETI MARELLI
062000739304
MAGNETI MARELLI
062000740304
MAGNETI MARELLI
062110390312
MAGNETI MARELLI
062110410312
FEBI BILSTEIN
13465
FEBI BILSTEIN
13509
DUPLI COLOR
537448
DUPLI COLOR
537455
DUPLI COLOR
538902
DUPLI COLOR
539626
DUPLI COLOR
577666
DUPLI COLOR
598456
DUPLI COLOR
598463
DUPLI COLOR
598753
DUPLI COLOR
598821
DUPLI COLOR
599569
DUPLI COLOR
609800
DUPLI COLOR
611148
DUPLI COLOR
612213
DUPLI COLOR
612404
DUPLI COLOR
630040
DUPLI COLOR
716058
DUPLI COLOR
805219
DUPLI COLOR
805660
DUPLI COLOR
806841
DUPLI COLOR
807442
DUPLI COLOR
807459
DUPLI COLOR
835513
DUPLI COLOR
835520
DUPLI COLOR
840197
DUPLI COLOR
840210
VEMO
V99-75-0032
BERU
Z44
VALEO
246859
NGK
7726
NGK
5521
VALEO
246857
VALEO
246862
NGK
3628
SCHLIECKMANN
6030K097
MAGNETI MARELLI
062110430312
MAGNETI MARELLI
062111280312
CHAMPION
OE001/T10
CHAMPION
OE010/T10
CHAMPION
OE012/T10
CHAMPION
OE018/T10
FEBI BILSTEIN
13508
DENSO
W16ETR-S
MOTIP
45360
MOTIP
45450
MOTIP
45658
MOTIP
45800
MOTIP
46830
MOTIP
54608
MOTIP
55240
MOTIP
55270
MOTIP
55310
MOTIP
945360
MOTIP
945450
MOTIP
945658
MOTIP
945800
MOTIP
946830
MOTIP
946860
MOTIP
954608
MOTIP
955240
MOTIP
955250
MOTIP
955270
MOTIP
955300
MOTIP
955310
STARK
SKSP-1990009
STARK
SKSP-1990034
JP GROUP
1191701100
DUPLI COLOR
609817
DUPLI COLOR
834912
RIDEX
686S0010
MAGNETI MARELLI
062000773304
RIDEX
686S0035
RITMO 145146155 16433 75 ALFASUD GIULIAGT100200508090A6 KABRIOLETCOUPEQUATTROMAESTROMETROMONTEGOA 112021500-2000E9AVEOKALOSNIVAAMIGSNEXIACHARADECUOREHIJETMOVE 208/308MONDIAL124125126127131132850CINQUECENTO CROMA FIORINOPANDA REGATASEICENTO TEMPRATIPOUNOX 1/9CAPRICONSULESCORTGRANADATAUNUS125PPOLONEZCAMIRASTAREXH-1 KaroserieH100HIGHWAYSANTA FESANTAMOSONATA TRAJETELBACJ5 - CJ8 JOICEMAGENTIS SPORTAGE1101111121200-15001200-1600GRANTAKALINANOVASAMARATOSCANABETADEDRADELTA KAPPAPRISMATHEMA TREVI Y ECLATELITEESPRIT EXCEL BITURBO INDYSPYDER 626 B-série/8SLTřída GTřída SMGR CORDIA ECLIPSEGALANT L 200L300 / DELICALANCERSAPPORO SPACE WAGON STARION PLUS2141PATROL PICK UP 1000PRINZKADETTVECTRA204304 505G-MODELL1115161718 19 20 21 9CLIO FUEGOSUPER 5800 MINI MK I900 99 AROSACORDOBA IBIZA INCATOLEDOFELICIA OCTAVIAJUSTY LEGACY LEONE VANILLE Autobus 1800 XT COUPÉSWIFT WAGON R+ 180SIMCACELICACOROLLA CRESSIDA MODELL F Autobus240340-360 440 K 460 L480 E 740 760 940960 CADDYGOLFCORRADOJETTAK70LTLUPOPASSATPOLOSANTANASCIROCCOTRANSPORTERVENTO
Zapalovací svíčka vhodné pro následující modely
VozidloRoku výrobyHPZdvihový objemCyl.Kód motoru
ABARTH Ritmo (138A_) 125 TC 2.011.19811251995 ccm4138 AR1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1978751498 ccm4138 C3.048
FIAT RITMO I (138A) 1.508.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.601.19831001585 ccm4149 A4.000
FIAT RITMO Kabriolet 100 1.610.19851001585 ccm4138 AR.048
FIAT RITMO Kabriolet 100 1.610.19851051585 ccm4138 AR.000
FIAT RITMO Kabriolet 85 1.503.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO Kabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921861995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.19921901995 ccm4AR 67203
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo10.19871741995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 Turbo02.19881751995 ccm4AR 06476
ALFA ROMEO 164 (164) 3.010.19941972959 ccm6AR 64399
ALFA ROMEO 164 (164) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.19921802959 ccm6AR 64305
ALFA ROMEO 33 (905) 1.305.1983791351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983751351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 (905.A2)07.19861021490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 (905) 1.701.19861181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (905) 1.701.19861291712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (905) 1.7 QV (905.A3)03.19881141712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.501.19901051490 ccm4AR 30734
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e01.1990971490 ccm4AR 30751
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.5 i.e. (907A2A)07.19901011490 ccm4AR 30750
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)04.19921051712 ccm4AR 30737 A
ALFA ROMEO 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.703.19881181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)04.19921051712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.19901071712 ccm4AR 30737
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)09.19861501779 ccm4AR 06134
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)02.19861551779 ccm4AR 06158
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1)01.1979831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti (901F1)04.1978871490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 (105)01.1964781290 ccm4AR 00506
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 Super (115)01.1974871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO Giulia Sedan (105_) 1300 TI (105,39)04.196984 ccm
ALFA ROMEO GT 1300 Junior (105)01.1966871290 ccm4AR 00530
ALFA ROMEO GT 1600 (115)09.19721031570 ccm4AR 00526 S
ALFA ROMEO GT 1600 (115)06.19711091570 ccm4AR 00536
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E01.19851151994 ccm5KP
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 E Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821312144 ccm5KF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.308.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.0 Cat01.19881151994 ccm5RT
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.108.19821362144 ccm5WC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19821302144 ccm5KF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Cat quattro06.19891372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5PX
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 E Turbo quattro08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 quattro08.19841372226 ccm5KU
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.2 Turbo08.19861652226 ccm5MC
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E10.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 E quattro08.19861362309 ccm5NF
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.3 quattro01.19901332309 ccm5NF
AUDI 200 (43) 2.1 5E10.19791362144 ccm5WC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro09.19831652226 ccm5MC
AUDI 200 Avant (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.1 5E08.19831362144 ccm5WC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.208.19841372226 ccm5KU
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo08.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19881902226 ccm52B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo02.19882002226 ccm51B
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro01.19851652226 ccm5MC
AUDI 200 Sedan (44, 44Q) 2.2 Turbo quattro02.19882002226 ccm51B
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.808.1983931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1985931781 ccm4JN
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE08.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE10.19841121781 ccm4DZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 GTE quattro (85Q)03.19851101781 ccm4PV
AUDI 80 (81, 85, B2) 2.2 quattro08.19821312144 ccm5KL
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.19901021595 ccm4ABB
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E06.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 E quattro09.19861121781 ccm4DZ
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 quattro09.19861131847 ccm4SD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986901781 ccm4NE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E quattro08.19881131984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro08.19881121984 ccm43A
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro10.19901151984 ccm4AAD
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 quattro10.19871332309 ccm5NG
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.007.1992901984 ccm4ABT
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 E07.19921151984 ccm4ABK
AUDI 80 Avant (8C5, B4) 2.0 quattro11.19931071984 ccm4ADW
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 1.6 E06.19931011595 ccm4ADA
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 E09.19911151984 ccm4ABK
AUDI 80 Sedan (8C2, B4) 2.0 quattro11.19931071984 ccm4ADW
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.010.19841151994 ccm5HP
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.201.19851152226 ccm5KX
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.210.19841362226 ccm5HY
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.2 E quattro11.19841362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.007.19881151994 ccm5PS
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.2 E quattro04.19871362226 ccm5KV
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871332309 ccm5NG
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro04.19871362309 ccm5NG
AUDI A6 Avant (4A5, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941011984 ccm4AAE
AUDI A6 Sedan (4A2, C4) 2.006.19941151984 ccm4ABK
AUDI Cabriolet (8G7, B4) 2.0 E01.19931151984 ccm4ABK
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT08.19861071781 ccm4PV
AUDI COUPE (81, 85) 2.003.19861131994 ccm5SK
AUDI COUPE (81, 85) 2.009.19831151994 ccm5HP
AUDI COUPE (81, 85) 2.1 GT09.19821312144 ccm5KE
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT07.19811152226 ccm5KX
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 GT09.19841362226 ccm5HY
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro08.19851202226 ccm5JT
AUDI COUPE (81, 85) 2.2 quattro10.19841362226 ccm5KV
AUDI COUPE (81, 85) 2.3 quattro01.19871362309 ccm5NG
AUDI COUPE (89, 8B) 1.808.19891121781 ccm4DZ
AUDI COUPE (89, 8B) 2.005.19891151984 ccm4AAD
AUDI COUPE (89, 8B) 2.2 quattro11.19881362226 ccm5KV
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V11.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo11.19931901995 ccm4175 A1.000
AUDI QUATTRO (85) 2.2 quattro12.19841212226 ccm5JT
AUDI QUATTRO (85) 2.2 Turbo08.19872002226 ccm5MB
AUSTIN Maestro (XC) 1.603.1983801598 ccm416 H956AK
AUSTIN Maestro (XC) 2.0 EFi10.19841131994 ccm420 HC51AA
MG MAESTRO 2.0 EFi10.19841171994 ccm420HE
AUSTIN Metro Hatchback 1.3 Turbo10.1983901273 ccm412 HA85AA
AUSTIN Montego Combi (XE) 2.0 HLI10.19841131994 ccm420 H
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Mayfair04.19841131994 ccm420 H(EFI)
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 Turbo04.19841501994 ccm420 HC85
ROVER MONTEGO 2.0 GTi10.19881171994 ccm420 H
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 Abarth09.197158982 ccm4A112A1.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 Abarth01.1974701050 ccm4A112A2.000
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 Abarth (A112B2/5)03.1978691050 ccm4A112 A2.000
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23E A)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 Kabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16
BMW 02 Kabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Kupé 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T200) 1.501.2005841498 ccm4LV8(91CUL4)
CHEVROLET KALOS 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
CHEVROLET KALOS limuzína 1.403.2005831399 ccm4LX5(85CUL4)
CHEVROLET Niva I 1.7 4x409.200280 ccm
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 160011.1991771569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x410.2000821690 ccm421214
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i 4x409.2010831690 ccm421214
LADA NIVA II (2123) 1.709.2002801690 ccm421214
LADA NIVA II (2123) 1.708.2004831690 ccm421214
LADA NIVA II (2123) 1.7 LPG09.2002781690 ccm421214
CITROËN Ami Combi 10 Super (AM3)03.1973541015 ccm4G10
CITROËN Ami Sedan 10 Super (AM3)03.1973541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Break A Spezial07.1980571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
DAEWOO NEXIA limuzína 1.507.2008801498 ccm4Y15L
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100)03.1987101993 ccm3CB 80 T
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.811.199642847 ccm3ED 20
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.801.199543847 ccm3ED 20
DAIHATSU HIJET autobus (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET karoserie (S85) 1.012.199245993 ccm3CB41
DAIHATSU HIJET karoserie (S85) 1.0 i07.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU HIJET pick-up (_U60) 1.012.199246993 ccm3CB41
DAIHATSU HIJET pick-up (_U60) 1.010.199448993 ccm3CB42
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601)01.199742847 ccm3ED 20
FERRARI 208/308 Kupé 308 GTB09.1975255 ccm
FERRARI 208/308 Kupé 308 GTB Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI 208/308 Kupé 308 GTS Qv09.19822402927 ccm8F 105 A..
FERRARI MONDIAL 807.19802142927 ccm8F 106 B..
FIAT 124 Familiare (124_) 120004.1967601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Familiare (124_) 120005.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Kupé (124_) 160001.1973105 ccm
FIAT 124 Kupé (124_) 160001.1973109 ccm
FIAT 124 Kupé (124_) 1600 (BC 1)11.19711001608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Kupé (124_) 1600 (BC 1)04.19701101608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Kupé (124_) 1600 Sport08.19721041592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Kupé (124_) 1600 Sport08.19721081592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Kupé (124_) 1800 Sport01.1973114 ccm
FIAT 124 Kupé (124_) 1800 Sport (CC1)01.1973118 ccm
FIAT 124 Sedan (124_) 120002.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 1200 (TA)07.1966601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 140012.1968701438 ccm4124 B2.000
FIAT 124 Sedan (124_) 150001.1973751438 ccm4124 B2.000
FIAT 124 Spider (124_) 160001.19731091592 ccm4132 AC.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS)11.19691121608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1)11.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (BS1)01.19691081608 ccm4125 B.000
FIAT 124 Spider (124_) 1600 Sport (CS)01.19691041608 ccm4125 B.000
SEAT 124 Sedan LS120001.1968651197 ccm4FA12
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)07.1967901608 ccm4125 A.000
FIAT 126 (126_) 60009.197223594 ccm2126 A.000
FIAT 126 (126_) 65007.197723652 ccm2126 A1.000
FIAT 126 (126_) 65007.198124652 ccm2126 A1.048
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.0 Sport07.1978701049 ccm4127 A1.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.3 Sport12.1981751301 ccm4127 A3.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Racing06.19781151995 ccm4131 B2.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 1.605.1977881585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.603.1977901585 ccm4132 C6.000
FIAT 132 (132_) 1.601.1976981585 ccm4132 C.000
FIAT 132 (132_) 1.604.1972981592 ccm4132 BB OA O
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)04.19741071756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 1.7 GLS (A1)11.19751121756 ccm4132 B1.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
SEAT 132 Sedan 1.605.1973981592 ccm4132B0000
SEAT 132 Sedan 1.805.1973105 ccm
FIAT 850 0.807.196434843 ccm4100 G.000
FIAT 850 0.807.196437843 ccm4100 G.002
FIAT 850 0.8 Special (GB)03.196848843 ccm4100 GB.000
SEAT 850 Sedan 0.907.197052903 ccm4100 GL.040
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CROMA (154) 160012.1985831585 ccm4154 A.048
FIAT CROMA (154) 2000 16V08.19921371995 ccm4154 E1.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT01.19911001995 ccm4154 C5.000
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AD)03.19871201995 ccm4834 B.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM)03.19861131995 ccm4834 B.048
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.19871161995 ccm4834 B.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo11.19861511995 ccm4834 C.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.19851551995 ccm4154 A2.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.19871501995 ccm4154 C4.046
FIAT CROMA (154) 2500 V606.19931622492 ccm6834 G.000
FIAT FIORINO karoserie (146) 1.411.1992711372 ccm4146 C5.000
FIAT FIORINO karoserie (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO karoserie (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO karoserie (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.601.1994751581 ccm4146 D6.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 90004.199240899 ccm41170 A1.046
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.1983951585 ccm4149 C3.000
FIAT REGATA (138) 100 Super 1.610.19831011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA (138) 75 1.512.1983751498 ccm4138 C3.048
FIAT REGATA (138) 85 1.505.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT REGATA (138) 85 1.610.1983821585 ccm4149 A.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA Weekend (138) 100 1.6 (RF)09.19841011585 ccm4149 A4.000
FIAT REGATA Weekend (138) 85 1.501.1984821498 ccm4138 B3.000
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT Seicento / 600 Van (287_) 0.9 (187AXA)01.199839899 ccm41170 A1.046
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.604.1990691581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE)06.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP)10.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC)03.1991781372 ccm4159 A2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992691372 ccm4836 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.607.1993691581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.612.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE)10.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994901581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19921051756 ccm4159 A4.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN)03.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AV)09.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993901756 ccm4835 C4.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP)01.19911131995 ccm4159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.19921131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC)07.1987711372 ccm4160 A1.048
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989701372 ccm4836 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.603.1993761581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.603.1988791581 ccm4160 A2.000
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992751581 ccm4159 A3.048
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF)07.1990781581 ccm4159 A3.046
FIAT TIPO (160) 1.6 SX DGT05.1989901581 ccm4159 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.10.19901101756 ccm4159 A4.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY)10.19901051756 ccm4159 A4.046
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED)04.19931031756 ccm4835 C2.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.19941011756 ccm4836 A5.000
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.16V Sport11.19891361756 ccm4160 A5.000
FIAT TIPO (160) 2.010.19901161995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.003.19931411995 ccm4836 A3.011
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.19901131995 ccm4159 A6.046
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.19931391995 ccm4836 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.006.198942999 ccm4156 A2.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 i.e. 1.409.1989701372 ccm4160 A1.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 S 1.410.1988711372 ccm4160 A1.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 75 i.e. 1.510.1985751498 ccm4138 C2.048
FIAT X 1/9 (128_) 1.310.1975731290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.305.1973751290 ccm4128 AS.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.511.1978851498 ccm4138 AS.000
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 1600 GT01.196982 ccm
FORD Capri (ECJ) 170012.1968751699 ccm4TV 17 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD Capri (ECJ) 300001.19731402993 ccm6HY
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD Consul Kupé (GGCL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Kupé (GGCL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Sedan (GGFL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Sedan (GGFL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Sedan (GGFL) 200009.1974901998 ccm6NY
FORD Consul Sedan (GGFL) 250001.19721202495 ccm6EV 25 HRB
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS12.1974841598 ccm4LC
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977731699 ccm4MY
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.8 i08.19771602792 ccm6PRB
FORD Granada Combi (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Combi (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Combi (GGNL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Combi (GGNL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Granada Combi (GNU) 1.708.1977741699 ccm4MYE
FORD Granada Combi (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD TAUNUS 15M (28G) 1.7 XL/RS07.1968751699 ccm4TV 17 HC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FSO 125P Combi 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Sedan 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedan 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
FSO Polonez I 1.501.1978821481 ccm4115 C.074
HOLDEN Camira Sedan (JD) 1.611.1984851598 ccm416JH
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.406.19971122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 4WD02.19981122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H-1 Van (A1) 2.403.20001122351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobus (P) 2.401.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 autobus (P) 2.407.19931222351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 karoserie 2.410.19971112351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 karoserie 2.408.19971142351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 karoserie 2.4 TD07.19931222351 ccm4G4CS
HYUNDAI H100 valník/podvozek 2.405.19961142351 ccm4G4CS
HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 16V03.20001361997 ccm4G4JP
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.008.20011351997 ccm4G4JP
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V02.20011362351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V02.20011462351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x402.20011362351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x402.20011462351 ccm4G4JS
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V05.19991391997 ccm4G4JP
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V 4x405.19991391997 ccm4G4CP-D
MITSUBISHI Santamo MPV 2.0 16V05.19991391997 ccm44G63 (DOHC 16V)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V10.20011311997 ccm4G4JP
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V06.19981361997 ccm4G4JP
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.003.20001361997 ccm4G4JP
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.001.20041401975 ccm4G4GC
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.003.20011401997 ccm4G4CP-D
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.011.20031411975 ccm4G4GC
INNOCENTI ELBA (146) 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994671372 ccm4146 D5.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.5 i.e. (146C9)08.1992751498 ccm4149 C1.000
INNOCENTI ELBA (146) 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994751580 ccm4146 D6.000
JEEP CJ5 - CJ8 SUV Cabrio 2.001.1983851995 ccm4J5R-800
KIA JOICE 2.009.20011201997 ccm4G4CP
KIA JOICE 2.002.20001391997 ccm4G4CP
KIA Magentis (GD, MS) 2.005.20011361997 ccm4G4JP
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD04.1994951998 ccm4FE (8V)
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm42110
LADA 110 (2110) 1.506.1996711499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 110 (2110) 1.601.2000821597 ccm421114
LADA 111 (2111) 1.501.1997711499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.501.1996781499 ccm42111
LADA 111 (2111) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 111 (2111) 1.609.2004821597 ccm421114
LADA 111 (2111) 1.609.2004901597 ccm421124
LADA 112 (2112) 1.510.2000761499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 112 (2112) 1.5 16V10.2000911499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.5 16V01.1995951499 ccm42112
LADA 112 (2112) 1.601.2005821597 ccm421114
LADA 1200-1500 kombi 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm42101
LADA 1200-1500 kombi 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm42101
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedan 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)01.1984761569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA Granta (2190) 1.610.2011871597 ccm411186
LADA Kalina Combi (1117) 1.610.2007821597 ccm421114
LADA Kalina Sedan (1118) 1.610.2004821597 ccm411183
LADA KALINA Sikma zadni cast (1119) 1.610.2004821597 ccm421114
LADA KALINA Sikma zadni cast (2192) 1.606.2013871597 ccm411186
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm42101
LADA NOVA (2105) 130009.1983661294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm421083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1600 (WAS21074)01.1988761569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1700 i Classic (VAZ2107)06.1996841690 ccm4B032123
LADA NOVA kombi (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA kombi (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA kombi (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.504.1996761499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.508.2003801499 ccm42111
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1.602.2009821597 ccm411183
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130009.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1991681499 ccm421083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm421083
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150001.1986751499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1990631288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150007.1991681499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm42111
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm421083
LADA Toscana (2107) 130012.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 1600 (828BF0)08.19801011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200004.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 200005.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) 2000 Volumex07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA (828_B_) 1300 (828CB3)04.197683 ccm
LANCIA BETA (828_B_) 1600 (828CB0, 828AB0)08.19731011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)07.19781151995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)04.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA kupé (828BC) 1300 (828BC3)12.1981841367 ccm4828 D3.000
LANCIA BETA kupé (828BC) 1300 (828BC_)07.197782 ccm
LANCIA BETA kupé (828BC) 1600 (828AC_)09.1974106 ccm
LANCIA BETA kupé (828BC) 1600 (828BC0)04.19761011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA kupé (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA kupé (828BC) 2000 (828BC_)01.19811161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA kupé (828BC) 2000 VX07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA BETA MONTE CARLO (137AS, 137BS) 2.009.19751201995 ccm4134 AS.000
LANCIA BETA MONTE CARLO (137AS, 137BS) 2.0 (137AS)06.19811221995 ccm4828 B1.000
LANCIA Beta Sedan (828_) 1600 (828DB13)01.19811001585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 1600 (828BS0)05.19761001585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)04.19791161995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Spider (828BS) 2000 (828BS1)05.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AA)08.1989901581 ccm4835 A1.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.19891091756 ccm4835 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP)11.19901691995 ccm4835 A7.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI)09.19891171995 ccm4835 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.19911621995 ccm4835 A8.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO)05.19901651995 ccm4835 A7.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 Turbo (835AQ)11.19901771995 ccm4835 A8.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.309.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.3 (831AB.011)09.1979751301 ccm4831 A2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT11.19821051585 ccm4831 A4.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.010)05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo10.19831311585 ccm4831 A7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020)08.19861401585 ccm4831 B3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020S)04.19871321585 ccm4831 B7.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)06.19932111995 ccm4831 E5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026)03.19891961995 ccm4831 D5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.19861661995 ccm4831 B5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.19871811995 ccm4831 C5.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)12.19861771995 ccm4831 C5.046
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994691372 ccm4836 A4.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE)06.19931031756 ccm4835 C2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL)07.1994901756 ccm4836 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA)06.19931391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AB)06.19931861995 ccm4836 A2.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.19952051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA kupé (838) 2.0 16V Turbo (838CB)11.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.19962051995 ccm4838 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.301.1983791301 ccm4831 A2.000
LANCIA Prisma (831_) 1.509.1985751498 ccm4831 B1.048
LANCIA Prisma (831_) 1.508.1986801498 ccm4831 B1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 (831AB)08.1987971585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e. Super05.1987901585 ccm4149 C2.000
LANCIA Prisma (831_) 2.0 i.e. pohon na 4 kola04.19861151995 ccm4831 B4.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V (834FA)08.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)10.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e (834AB)09.19881171995 ccm4834 B1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834B)11.19841201995 ccm4834 B.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. (834BV)09.19871151995 ccm4834 B.146
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19881471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. Turbo (834C)11.19841661995 ccm4834 C.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e.Turbo (834CV)07.19861501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 16V (834FA)05.19921521995 ccm4834 F1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19891471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AC)12.19881811995 ccm4834 C1.000
LANCIA THEMA SW (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo12.19881501995 ccm4834 C.146
LANCIA THEMA SW (834) 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.19922011995 ccm4834 F2.000
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA TREVI (828DB) 1600 (828DB03)05.19801001585 ccm4828 B.000
LANCIA Y10 (156) 1.3 i.e. (156AF)02.1989721297 ccm4146 A 5.046
LOTUS Eclat Kupé 2.010.19751621969 ccm4907
LOTUS Eclat Kupé 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Elite Kupé 2.005.19741621969 ccm4907
LOTUS ESPRIT S2 2.2 Turbo02.19802142174 ccm4910
LOTUS Esprit S3 2.205.19801622172 ccm4912
LOTUS Esprit S4 (082) 2.2 16V Turbo SE05.19892682174 ccm4910 S
LOTUS Excel Kupé 2.210.19831622172 ccm4912
LOTUS Excel Kupé 2.2 SE/SA10.19841842172 ccm4912 S
MASERATI Biturbo (70, 77) 222 SE11.19892242790 ccm6473
MASERATI BITURBO Spider 2.801.19892242790 ccm6473
MASERATI Indy Kupé 4.701.1972290 ccm
MASERATI Indy Kupé 4.901.1972320 ccm
MASERATI SPYDER Kabriolet 2.804.1988250 ccm
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.010.1988901998 ccm4FE (8V)
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.001.1985841998 ccm4FE (8V)
MAZDA B-série Pick-up (UF) 2.001.1985881998 ccm4FE (8V)
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupé 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) kupé 250 CE (114.022)04.19691502496 ccm6M 114.980
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ SL (W121) 190 SL (121.042, 121.040)01.19551051897 ccm4M 121.928
MERCEDES-BENZ Třída G SUV (W460) 230 G (460,2)03.1979902307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ Třída G SUV (W460) 230 G (460,2)02.19801022307 ccm4M 115.973
MERCEDES-BENZ Třída G SUV (W463) G 500 E (463.228)09.19932414973 ccm8M 117.965
MERCEDES-BENZ Třída S Kupé (C126) 560 SEC (126.045)10.19852425547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ Třída S Kupé (C126) 560 SEC (126.045)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ Třída S Kupé (C126) 560 SEC (126.045)10.19852795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W108, W109) 300 SEL (109.016)01.19681602778 ccm6M 130.981
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W108, W109) 300 SEL 3.5 (109.056)01.19702003500 ccm8M 116.981
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W126) 560 SE, SEL08.19872795547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W126) 560 SE, SEL (126.038)10.19852725547 ccm8M 117.968
MERCEDES-BENZ Třída S Sedan (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.19852425547 ccm8M 117.968
MG MGR V8 3.909.1992190 ccm
MITSUBISHI Cordia (A21_A, AB, AC) 1.8 Turbo ECi (A213A)10.19841361795 ccm44G62 T
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 1.8 (D21A)12.1989921755 ccm44G37
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A)04.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2.009.19951411997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A)12.19951461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V12.19952141997 ccm44G63-T (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)11.19871091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19871441997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881451997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI GALANT IV limuzína (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)09.19911501997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 (E39A, E38A, E33A)04.19891091997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)11.19881461997 ccm44G63 (DOHC 16V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 (K32T, K12T)01.1987941997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (K32T, K22T)11.19861021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI L 300 / Delica II Mikrobus (LO3_P/G, L0_2P) 1.803.1983821795 ccm44G62
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)06.1992751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)07.1990751299 ccm44G13 (12V)
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.6 GLX08.19891241596 ccm44G61
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) EVO II (CE9A)01.19942611997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) EVO III (CE9A)08.19952691997 ccm44G63 Turbo
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSL (A164A)08.19801021997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SAPPORO II (A16_A) 2.0 GSR (A164A)08.19801121997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SAPPORO III (E16A) 2.4 (E16A)06.19871242351 ccm44G64 (8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W)06.19881011997 ccm44G63 (SOHC 8V)
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A)06.19821701997 ccm44G63-T (ECI)
MITSUBISHI STARION (A18_A) 2.0 Turbo ECi (A183A)05.19851801997 ccm44G63-T/C
MORGAN PLUS FOUR 2.0 i01.19851221995 ccm4132 C3.000
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.505.198969 ccm
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 (Y61)12.19971974479 ccm6TB45E
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.5 i06.19972004479 ccm6TB45E
NISSAN PICK UP (720) 2.2 4WD04.1983972188 ccm4Z22
NSU 1000 Sedan C08.196340 ccm
NSU Prinz Sedan 1000 (67)09.196939 ccm
NSU Prinz Sedan 600 (47)09.196930 ccm
NSU Prinz Sedan 600 4L (47)08.196130 ccm
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.6 i07.1989821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 (C19, D19)01.19861121796 ccm418 SE
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 i GT (F68, M68)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i (F19, M19)09.19881291998 ccm420 SEH
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)01.19891291998 ccm420 SEH
PEUGEOT 204 1.110.1965531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 1.107.1969551130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 Break 1.1 Grand Luxe05.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 Kabriolet 1.101.1967531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 Kabriolet 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 kupé 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 (M02)08.1972751290 ccm4XL5S
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GL (M01)09.1972651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GT (A01)10.1969651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.3 (D01)09.1970651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 Kabriolet (_04B_) 1.3 (B01)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Kabriolet (_04B_) 1.3 (B02)09.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 304 kupé (_04C_) 1.3 (CO1)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 kupé (_04C_) 1.3 (CO2)03.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo07.1985179 ccm
PEUGEOT 505 (551A) 2.2 Turbo Injection03.19841552155 ccm4176B (N9TE)
PUCH G-Modell (W460) 230 G02.19801022307 ccm4M 115.973
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT 15 (130_) 1.6 (1302)03.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 17 Kupé 1.603.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 17 Kupé 1.606.1974921647 ccm4843.05
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.709.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.707.1988941721 ccm4F2N 722
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.706.19891071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)09.1988731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)09.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991951721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.709.1990941721 ccm4F2N 721
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533)09.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)10.1989731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)07.1988901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F)08.19881071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.705.19921071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.601.199383 ccm
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533)01.1993921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989751721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989881721 ccm4F2N 754
RENAULT 21 karoserie (S48_) 1.706.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 kombík (K48_) 1.7 (K/S481)06.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 kombík (K48_) 1.7 (K/S482)10.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 kombík (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 kombík (K48_) 1.7 (K48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.704.1986951721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.7 (L48E)09.1989901721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.7 (L48E)03.1986941721 ccm4F3N 723
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 limuzína (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.709.1988901721 ccm4F2N 740
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G)06.1987871721 ccm4F2N 742
ROVER 800 (XS) 82010.1988100 ccm
ROVER MINI 130010.1992501273 ccm412 A2B
ROVER MINI 130001.1992531273 ccm412 A2D
ROVER MINI 130005.1996531275 ccm412 A2L
ROVER MINI 130001.1992631273 ccm412 A2E
ROVER MINI Kabriolet (XN) 1.3 S02.1998631275 ccm412 A2L
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -1601.19861251985 ccm4B202XI
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -1601.19891261985 ccm4B202I
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -1601.19861251985 ccm4B202XI
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -1601.19891261985 ccm4B202I
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 i09.19851101985 ccm4B201
SAAB 99 2.0 EMS04.19721101985 ccm4B201
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 Turbo10.19771461985 ccm4BSI 20
SEAT AROSA (6H) 1.005.199750999 ccm4AER
SEAT AROSA (6H) 1.405.1997601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.412.1997541390 ccm4ANX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i06.1994601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i02.1993751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i05.1994751595 ccm41F
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.8 i02.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 2.0 i02.19931151984 ccm42E
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.4 i09.1996601391 ccm4AEX
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.6 i09.1996751598 ccm4ALM
SEAT Cordoba Vario (6K5) 1.8 i08.1996901781 ccm4ACC
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i09.199650999 ccm4AER
SEAT Ibiza II (6K1) 1.3 i03.1993541272 ccm4AAV
SEAT Ibiza II (6K1) 1.412.1997541390 ccm4ANX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i09.1993601391 ccm4AEX
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i03.1993751598 ccm4ALM
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i03.1993901781 ccm4ADZ
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i03.19931151984 ccm42E
SEAT Inca (6K9) 1.4 i11.1995601391 ccm4AEX
SEAT Inca (6K9) 1.6 i06.1997751598 ccm4ALM
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i11.1993901781 ccm4ADZ
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i05.19911151984 ccm42E
SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX08.1995750 ccm0
SKODA FELICIA I kombík (6U5) 1.6 GLX08.1995751598 ccm4AEE
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.606.1997751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II (6U1) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA FELICIA II kombík (6U5) 1.601.1998751598 ccm4AEE
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.609.1996751598 ccm4AEE
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.607.1998751598 ccm4AEE
SUBARU JUSTY I (KAD) 120005.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD10.1990751189 ccm3EF12E
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A)05.1987671189 ccm3EF12
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x410.1995681298 ccm4EF13
SUBARU LEGACY I (BC) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I (BC) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 180001.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEGACY I kombík (BC, BJF) 1800 4WD01.19891031820 ccm4EJ18 SPI
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I kombík 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I kombík 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE II 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II 1800 4WD01.1988981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombík 1.8 4WD09.1989901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombík 1800 4WD11.1984901781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombík 1800 4WD12.1986981781 ccm4EA82
SUBARU LEONE II kombík 1800 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUBARU LEONE II kombík 1800 Super Catalytic-Conv 4WD07.1986951781 ccm4EA82
SUBARU LIBERO autobus (E10, E12) 1.208.1987521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO autobus (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8)08.1986521189 ccm3EF12
SUBARU LIBERO autobus (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA)08.1991541189 ccm3EF12
SUBARU XT kupé (XT) 1.8 Turbo 4WD01.19881201781 ccm4EA82T
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)10.1984681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)10.1984731324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)08.1986641324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II limuzína (AH, AJ) 1.001.199453993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II limuzína (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35)03.1989711299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II limuzína (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)01.1991681299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)01.199553993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)03.198954993 ccm3G10A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 (SF 413)03.1989691298 ccm4G13BA
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 (SF 413)06.2001861299 ccm4G13BB
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)03.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)03.1989681324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)10.1989711324 ccm4G13A
SUZUKI SWIFT II Sikma zadni cast (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)03.19891011299 ccm4G13B
SUZUKI SWIFT Kabriolet (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)09.1991681298 ccm4G13BA
SUZUKI Wagon R Hatchback 1.007.200353993 ccm3G10A
TALBOT 180 Sedan 1.801.19821011800 ccm47S2
TALBOT Simca 1000 1005 LS,GLS10.197639944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 1006 SR,GLS10.1976541118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.3 Spezial TI10.1972821294 ccm43G4
TALBOT Simca 1301 1.3 LS08.196660 ccm
TALBOT Simca 1301 1.3 LS,GL,GLS08.196654 ccm
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme 1.308.196654 ccm
TALBOT Simca Sunbeam 1.6 Ti10.19781011598 ccm4TB
TOYOTA Celica Kupé (_A2_) 2.0 (RA28, RA23)01.1973981968 ccm418R
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.308.1983821296 ccm42E
TOYOTA COROLLA (_E8_) 1.3 (AE80/EE80)10.1984751296 ccm42E-LC
TOYOTA COROLLA FX Compact (E8B) 1.3 (EE80_)08.1985751296 ccm42E-L
TOYOTA COROLLA Liftback (_E8_) 1.3 (EE80)01.1985751296 ccm42E-LC
TOYOTA CRESSIDA limuzína (_X6_) 2.0 (RX60)05.19811051972 ccm421R-C
TOYOTA MODELL F autobus (_R2_, 31) 2.2 (YR22LG, YR31LG)08.1985982237 ccm44Y-EC
VOLVO 240 (P242, P244) 2.009.19841211986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.010.19821361986 ccm4B 19 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19831312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19801362316 ccm4B 23 F
VOLVO 240 (P242, P244) 2.308.19781402316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.008.19831171986 ccm4B 200 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.010.19821361986 ccm4B 19 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19741222127 ccm4B 21 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo08.19801552127 ccm4B 21 ET
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19841332316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.308.19801362316 ccm4B 23 E
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 Cat08.19911362316 ccm4B 230 F
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1982631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1983711397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821131986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19821151986 ccm4B 19 E
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.401.1983631397 ccm4B 14.3 E
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.408.1986681397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzína (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 limuzína (344) 2.008.19831131986 ccm4B 19 E
VOLVO 440 K (445) 1.609.1988831596 ccm4B 16 F
VOLVO 440 K (445) 1.609.1991931596 ccm4B 16 FI
VOLVO 440 K (445) 1.708.1988951721 ccm4B 18 F
VOLVO 440 K (445) 1.708.19891021721 ccm4B 18 FP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881061721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.709.19881091721 ccm4B 18 EP
VOLVO 440 K (445) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 1.809.1995901794 ccm4B 18 U
VOLVO 440 K (445) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 440 K (445) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 1.607.1992831596 ccm4B 16 F
VOLVO 460 L (464) 1.709.1988871721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.709.1990901721 ccm4B 18 KP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 460 L (464) 1.708.19891091721 ccm4B 18 E
VOLVO 460 L (464) 1.808.1991901794 ccm4B 18 U
VOLVO 460 L (464) 2.008.19931091998 ccm4B 20 F
VOLVO 460 L (464) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.1987951721 ccm4B 18 F
VOLVO 480 E (482) 1.708.19891021721 ccm4B 18 EP
VOLVO 480 E (482) 2.008.19921101998 ccm4B 20 F
VOLVO 740 (744) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 (744) 2.012.19831501986 ccm4B 19 ET
VOLVO 740 (744) 2.0 GLE09.19871401986 ccm4B 204 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19831292316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19841312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 (744) 2.308.19881512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 (744) 2.3 GLE08.19841402316 ccm4B 23 E
VOLVO 740 (744) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.001.19871171986 ccm4B 200 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.0 16V09.19871361986 ccm4B 204 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.0 GLE09.19871401986 ccm4B 204 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19851312316 ccm4B 230 E
VOLVO 740 Kombi (745) 2.307.19891512316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19881562316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.308.19871592316 ccm4B 234 F
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19861562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 740 Kombi (745) 2.3 Turbo08.19891902316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.301.19881652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (704)08.19821732315 ccm4B 23 ET
VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo09.19871562316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 (944) 2.009.19901211986 ccm4B 200 G
VOLVO 940 (944) 2.009.19901391986 ccm4B 204 FT
VOLVO 940 (944) 2.0 GL09.19901401986 ccm4B 204 E
VOLVO 940 (944) 2.0 Turbo08.19901551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 (944) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 (944) 2.308.19901312316 ccm4B 230 G
VOLVO 940 (944) 2.308.19901562316 ccm4B 234 G
VOLVO 940 (944) 2.309.19901602316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 (944) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 940 II (944) 2.0 GLT10.19941891986 ccm4B 200 GT
VOLVO 940 II (944) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II (944) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II (944) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II (944) 2.3 Turbo01.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II kombík (945) 2.0 Turbo04.19961551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 II kombík (945) 2.308.19941162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 II kombík (945) 2.308.19941312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 II kombík (945) 2.3 ti01.19951352316 ccm4B 230 FK
VOLVO 940 II kombík (945) 2.3 Turbo08.19941652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 II kombík (945) 2.3 Turbo08.19951712316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.001.19921121986 ccm4B 200 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 GL09.19901401986 ccm4B 204 E
VOLVO 940 Kombi (945) 2.0 Turbo01.19911551986 ccm4B 200 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19921162316 ccm4B 230 FD
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901312316 ccm4B 230 FB
VOLVO 940 Kombi (945) 2.308.19901552316 ccm4B 234 F
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 940 Kombi (945) 2.3 Turbo08.19911902316 ccm4B 230 FT+
VOLVO 960 (964) 2.009.19901111986 ccm4B 200 F
VOLVO 960 (964) 2.009.19901401986 ccm4B 204 E
VOLVO 960 (964) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 (964) 2.3 Turbo09.19901652316 ccm4B 230 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.008.19901901986 ccm4B 204 FT
VOLVO 960 Kombi (965) 2.3 Turbo09.19901652316 ccm4B 230 FT
VW Caddy II Combi (9K9B) 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Combi (9K9B) 1.606.1997751598 ccm4AEE
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.606.1996751598 ccm4AEE
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.411.1995601390 ccm4APQ
VW Caddy II Van (9K9A) 75 1.611.1995751598 ccm4AEE
VW CITYGOLF 1.301.1999711324 ccm4AJD
VW CITYGOLF 1.612.19991011595 ccm4AFX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19831111781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.8 i08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF III (1H1) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.410.1991601390 ccm4ABD
VW GOLF III (1H1) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW GOLF III (1H1) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)01.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III (1H1) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW GOLF III (1H1) 2.0 GL08.19951071984 ccm4AEP
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW Golf III Cabrio (1E7) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Van (1H1) 1.808.1991901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.407.1993601390 ccm4APQ
VW GOLF III Variant (1H5) 1.807.1993901781 ccm4ABS
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro10.1994901781 ccm4ADZ
VW GOLF III Variant (1H5) 2.008.19951071984 ccm4AEP
VW GOLF III Variant (1H5) 2.007.19931151984 ccm4AGG
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro08.19951151984 ccm4AGG
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.806.1998901781 ccm4ADZ
VW Golf IV Cabrio (1E) 2.006.19981151984 ccm4AGG
VW CORRADO (53I) 1.8 G6009.19881601781 ccm4PG
VW CORRADO (53I) 2.0 i04.19931151984 ccm4ADY
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19851051781 ccm4HT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta Mk1 (16) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I autobus (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Valník / Podvozek (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 40-55 I Valník / Podvozek (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Valník / Podvozek (293-909) 2.408.1988952383 ccm61E
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW Lupo (6X1, 6E1) 1.009.199850999 ccm4AER
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW PASSAT (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW PASSAT (32B) 2.208.19851152226 ccm5KX
VW PASSAT (32B) 2.201.19851362226 ccm5KV
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT limuzína (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT limuzína (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.812.19831121781 ccm4DZ
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW Passat Variant (33B) 2.0 Syncro05.19841161994 ccm5JS
VW Passat Variant (33B) 2.2 Syncro08.19841362226 ccm5HY
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.802.1988901781 ccm4ABS
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881071781 ccm4PF
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.804.19881121781 ccm4PB
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.003.19951071984 ccm4AEP
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.002.19901151984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.010.19931161984 ccm4AGG
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro10.19901151984 ccm4AGG
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW Polo Classic (6V2) 54 1.401.1998541390 ccm4ANX
VW Polo Classic (6V2) 60 1.412.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Classic (6V2) 75 1.611.1995751598 ccm4ALM
VW Polo Classic (6V2) 90 1.801.1997901781 ccm4ABS
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Hatchback (6N1) 45 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Hatchback (6N1) 50 1.009.199650999 ccm4AER
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.310.1994551296 ccm4ADX
VW Polo Hatchback (6N1) 55 1.408.1995551390 ccm4AEX
VW Polo Hatchback (6N1) 60 1.407.1995601390 ccm4APQ
VW Polo Hatchback (6N1) 75 1.610.1994751598 ccm4AEE
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1990761272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo III Van Kasten / Combi (6V5) 1.408.1997601390 ccm4AEX
VW Polo Kupé (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Kupé (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Kupé (86C, 80) 1.303.1991781272 ccm43F
VW Polo Kupé (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW POLO PLAYA 1.405.1996841390 ccm4AGY
VW Polo Van Van / Hatchback (6N1) 1.010.1994451043 ccm4AEV
VW Polo Variant (6V5) 1.405.1997601390 ccm4APQ
VW Polo Variant (6V5) 1.605.1997751598 ccm4ALM
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 2.008.19831151994 ccm5HP
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW Transporter I Valník / Podvozek (26) 1.608.196448 ccm
VW Transporter I Van (21, 23) 1.608.1964481584 ccm4B
VW TRANSPORTER II autobus 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II autobus 1.708.1971661679 ccm4CB
VW TRANSPORTER II autobus 1.811.1973681795 ccm4AP
VW TRANSPORTER II autobus 2.008.1975701970 ccm4GE
VW TRANSPORTER II karoserie 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II karoserie 1.708.1971671679 ccm4CB
VW TRANSPORTER II karoserie 1.811.1973681795 ccm4AP
VW TRANSPORTER II karoserie 2.008.1976691970 ccm4GE
VW TRANSPORTER II valník/podvozek 1.608.1968501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobus 1.908.1987921913 ccm4SP
VW TRANSPORTER III autobus 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III autobus 2.108.19841122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III autobus 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III karoserie 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III karoserie 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III karoserie 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III karoserie 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III karoserie 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.909.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 2.103.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III valník/podvozek 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW Transporter IV Mikrobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Valník / Podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Vento (1H2) 1.411.1991551390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.411.1991601390 ccm4ABD
VW Vento (1H2) 1.609.1992751598 ccm4AEE
VW Vento (1H2) 1.811.1991901781 ccm4ABS
VW Vento (1H2) 2.011.19911151984 ccm4AGG
VW Vento (1H2) 2.0 GL05.19961071984 ccm4AEP
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, také kupují:
Hodnocení produktu

BOSCH Zapalovací svíčka Rozměr klíče: 20,8 Nikl



Ohodnotit nyní

BOSCH Zapalovací svíčka Rozměr klíče: 20,8 Nikl.

INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3100 CZK hodnota zboží
  • Zapalovací svíčka (7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC Rozměr klíče: 20,8) zdarma POSTNORD
  • Zapalovací svíčka (průměr vlákna [mm]: 19 7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC) zdarma GLS
  • 7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC Zapalovací svíčka (rozteč [mm]: 1,25) zdarma DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • 7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC Zapalovací svíčka Utahovaci moment [Nm]: 28 nákup se PayPal způsob platby
  • Zapalovací svíčka (vzdálenost elektrod: 0,8 7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC) BOSCH nákup se VISA způsob platby
  • Zapalovací svíčka (Utahovací úhel [Stupeň]: 90 7995, 12, WR6DC, WR6D, Set40242240849, BlisterN15WR6DC) nákup se MasterCard způsob platby
  • UnicreditBank
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě