Vyberte vozidla

Hledat

Katalog ROVER náhradní díly: Autodíly pro všechny modely ROVER


Nabízíme vám jednoduchý a přehledný přehled našeho velkého výběru autodíly pro ROVER, který byl vytvořen v rámci kompatibility s vaším vozem prostřednictvím našeho vyhledávacího systému. Stačí si pouze vybrat váš model ROVER a uvidíte všechny vhodné náhradní díly pro ROVER výjimečné kvality a nízké ceny.


Nejoblíbenější automobilové díly z katalogu dílů pro ROVER

Auto-díly vysoké kvality pro ROVER koupit levné online

V našem katalogu náhradních dílů jsou k dispozici všechny díly pro ROVER

Společnost ROVER je britská tradiční značka v rámci automobilového průmyslu, jejíž původ sahá do společnosti vyrábějící kola - J. K. Starlet & Sutton v anglickém městě Coventry. Po výrobě prvního motocyklu v roce 1902 bylo vyrobeno i první auto Model Eight. Výsledkem bylo, že společnost začala používat název ROVER Company Ltd. Díky velmi dobrému prodeji modelů 16/20 HP, 10/12 HP a 12 HP a 20 HP začala být značka ROVER používána na všech modelech. Dvouválcový model s výkonem 8 HP byl prvním velkým úspěchem. V následujících letech byla tato značka známá především výrobou modelů se čtyřmi a šesti válci.

Land Rover bylo off-road auto, které se začalo vyrábět v roce 1947 a bylo velmi důležitým prvkem pro trh až do oddělení této sekce od společnosti Rover. V roce 1967 se tato firma stala součástí společnosti Leyland Group a proto i součástí British Leyland Corporation, která vyráběla různé značky aut, jako například Austin, Morris, Triumph a Jaguar. Austin Rover Group se vytvořila v roce 1982 a následně byla přejmenována na Rover Group. Značka oficiálně patřila pod BMW Group v letech 1994 až 2000. Dnes patří pod indickou společnost Tata Group, která aktivně nevyužívá tuto značku.

Kvalitní vozy pro sofistikované potřeby

Po válce společnost Rover představila nový sedan P 4 v roce 1949, který byl vytvořen jako sofistikované auto pro střední třídu podle tehdejších standardů. Kromě tohoto modelu se také vyráběl model P 5 v roce 1985, který byl dostupný jako sedan a jako čtyřdveřové kupé s objemem motoru 3.0 l nebo 3.5 l. Díky vysoké kvalitě vybavení, velmi dobrému materiálu a prostornosti přesvědčil model P 5 veřejnost o své kvalitě, a i dnes je tento model považován za kvalitního veterána. Tento "Rolls-Royce střední třídy" byl vyráběn do roku 1973 a po něm následoval model P 6, který se vyráběl v letech 1963 až 1977. Model P 6 byl kompaktní sedan s motorem 3.5 l V8. V rámci vývoje modelu hatchback sedan SD 1 (později známý jako Vitesse) v roce 1976, značka Rover byla ve své poslední fázi spolupráce s British Leyland Group a prožívala těžké časy, aby se vůbec udržela na trhu. Během 80.tých letech se vytvořila nová spolupráce se společností Honda (modely 400, 600 a 800) a ve spolupráci s BMW se vytvořil model 75. V našem online obchodě najdete široký výběr dílů pro jakýkoliv model značky Rover.

Košík

0 Položek, 0,00 CZK

K pokladně
PŘIHLÁSIT SE
Zapomněli vaše heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte se
INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • ROVER autodíly doprava s UPS
  • ROVER náhradní díly doprava s GLS
  • ROVER auto-díly doprava s DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • Náhradní díly auto ROVER koupit s mc způsob platby
  • Automobilové součástky ROVER koupit s paypal způsob platby
  • Automobilové díly ROVER koupit s visa způsob platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě