Vyberte vozidla

Hledat

Katalog MAZDA náhradní díly: Autodíly pro všechny modely MAZDA


Nabízíme vám jednoduchý a přehledný přehled našeho velkého výběru autodíly pro MAZDA, který byl vytvořen v rámci kompatibility s vaším vozem prostřednictvím našeho vyhledávacího systému. Stačí si pouze vybrat váš model MAZDA a uvidíte všechny vhodné náhradní díly pro MAZDA výjimečné kvality a nízké ceny.


Nejoblíbenější automobilové díly z katalogu dílů pro MAZDA

Auto-díly vysoké kvality pro MAZDA koupit levné online

V našem katalogu náhradních dílů jsou k dispozici všechny díly pro MAZDA

Původ společnosti Mazda

Společnost, jejímž původním zaměřením byla výroba korku, byla založena i pod jiným názvem v Japonsku v roce 1920. V roce 1927 vyrobila tato firma první díly pro stroje a v roce 1930 již vyrobila první motocykl. V tomto období se změnil název firmy na Mazda, tedy slovo, které je odvozeno od asijského slova božskost. Kromě toho začala tato firma vyrábět i motorizované tříkolky a malá přepravní auta. Po druhé světové válce, v rámci které tato firma vyráběla i stroje pro armádu a zbraně, se vrátila k výrobě malých aut od roku 1950.

Úspěch značky

První osobní auto Mazda R360 Coupé bylo představeno v květnu 1960. O rok později se tato společnost spojila s německou společností NSU pro využití Wankelova motoru, který byl instalován do modelu Mazda 110 S Cosmo. V roce 1972 byla založena německá divize této společnosti a od roku 1973 jsou auta pro blízký trh distribuovány přímo z Německa. Vedle výzkumného centra ve městě Oberusel (Hessen), které bylo vytvořeno v roce 1990, leží i evropské ředitelství společnosti Mazda. Jejich produkty se liší od malých, středních, až po luxusní a sportovní vozy. Roadster MX-5 inspiroval jako jediný model v okru 1989 mnohé zákazníky ke koupi malého otevřeného sportovního vozu. V roce 1991 se tento výrobce stal prvním japonským účastníkem, který vyhrál soutěž 24 hodin v Le Mans. Vítězství bylo o to lepší, že bylo dosaženo díky Wankelovmu rotačnímu motoru. Celkově se prodalo asi 2 miliony kusů modelu RX-7, který měl i původní motor od společnosti Mazda.

Výhody a nevýhody tohoto výrobce aut

Kromě sedanu vyšší třídy s názvem Mazda-6 je v nabídce i SUV, které je prodáváno v USA. Nižší prodej aut této značky byl zaznamenán od roku 2008, což bylo způsobeno faktem, že sedany, jako Mazda-6, měli problém s výdrží baterie a zátěží kladenou na baterii.

Rovněž byl v tomto modelu problém s blokováním pevných částic v dieselovém motoru, případně se vyskytovalo poškození palivových čerpadel. Navzdory malým problémům se společnosti Mazda v Evropě výjimečně dařilo, stejně jako i po celém světě. V našem online obchodě si můžete koupit všechny potřebné náhradní díly pro vaše auto, jako brzdy nebo brzdové destičky.

Košík

0 Položek, 0,00 CZK

K pokladně
PŘIHLÁSIT SE
Zapomněli vaše heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte se
INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • MAZDA autodíly doprava s UPS
  • MAZDA náhradní díly doprava s GLS
  • MAZDA auto-díly doprava s DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • Náhradní díly auto MAZDA koupit s mc způsob platby
  • Automobilové součástky MAZDA koupit s paypal způsob platby
  • Automobilové díly MAZDA koupit s visa způsob platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 885 111

adresa

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě