Vyberte vozidla

Hledat

Katalog KIA náhradní díly: Autodíly pro všechny modely KIA


Nabízíme vám jednoduchý a přehledný přehled našeho velkého výběru autodíly pro KIA, který byl vytvořen v rámci kompatibility s vaším vozem prostřednictvím našeho vyhledávacího systému. Stačí si pouze vybrat váš model KIA a uvidíte všechny vhodné náhradní díly pro KIA výjimečné kvality a nízké ceny.


Nejoblíbenější automobilové díly z katalogu dílů pro KIA

Auto-díly vysoké kvality pro KIA koupit levné online

V našem katalogu náhradních dílů jsou k dispozici všechny díly pro KIA

Úspěšný příběh od kola až po auto

Společnost Kyongseong Precision Industry byla založena v Koreji v roce 1944. Pod názvem Kia Industry Company vyráběla tato firma kola a první motocykly. V roce 1961 vyrobili první tříkolové motocykly a o deset let později tento korejský výrobce představil první plnohodnotné auto se čtyřmi koly ve verzi nákladního auta. Dnes je model Titan stále považován za první prototyp kamionu v Koreji. V roce 1973 představila tato firma veřejnosti první model s benzinovým motorem vyrobeným v Koreji. O rok později se na trhu objevil i první model prodáván touto společností - Kia Brisa. V roce 1978 se již vyráběly i dieselové verze tohoto modelu a následně se vyráběly modely Fiat a Peugeot pod licencí těchto společností, aby bylo možné pokrýt asijský trh.

Modelová řada společnosti KIA

V roce 1986 se začala úspěšná spolupráce této společnosti s firmami Ford a Mazda a model Kia Pride se prodal více než 2 milionkrát. Na americký a německý trh vstoupila tato značka v roce 1992 a 1993. V letech 1995 až 1998 byla v Německu vyráběna Kia Sportage (v blízkosti města Karmann, Osnabrück). Kvůli asijské finanční krizi se společnost Kia dostala do bankrotu, a proto byla odkoupena firmou Hyundai Group v letech 1999/2000. Značka Kia stále existuje a v roce 2004 je spolu se značkou Hyundai sedmým největším výrobcem automobilů na světě. Výroba modelů této značky pokrývá téměř všechny segmenty na trhu. Kromě malých modelů Rio nebo Soul je v nabídce i střední model Venga a Picanto. Sedany Magentis, Opiros nebo Optima jsou stejně oblíbené, jako známé SUV Sportage, která se vyrábí dodnes. V Německu se dnes nabízí celkem 11 až 12 modelů, které jsou vyrobeny společnostmi Kia a Hyundai v německém městě Rüsselsheim.

Neuvěřitelná 7-letá záruka od společnosti Kia

Jakož i mnoho jiných modelů německého původu, jako Audi A4 nebo VW Golf, i model Kia Ceed je vyráběn na Slovensku od roku 2006. Tento model je vyvíjen v Německu a vyráběn na Slovensku, proto je považován za evropský produkt. V roce 2012 společnosti Kia a Hyundai ohromili trh a hlavně ostatní německé konkurenty, protože na svá auta začali nabízet až 7-letou záruku, do ujetí 150,000 km. Zahrnuje to také údržbové práce, kompletní záruku mobility po celou dobu 7 let nebo ujetí uvedených kilometrů. Doporučujeme vám objednat si brzdové kotouče a destičky online, protože ceny KIA obchodů jsou relativně drahé. Kromě toho si můžete všechny potřebné díly objednat v našem online obchodě. Například pro vás máme vyhřívací zařízení, která se často kazí na modelech Sportage.

Košík

0 Položek, 0,00 CZK

K pokladně
PŘIHLÁSIT SE
Zapomněli vaše heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte se
INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • KIA autodíly doprava s UPS
  • KIA náhradní díly doprava s GLS
  • KIA auto-díly doprava s DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • Náhradní díly auto KIA koupit s mc způsob platby
  • Automobilové součástky KIA koupit s paypal způsob platby
  • Automobilové díly KIA koupit s visa způsob platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě