Vyberte vozidla

Hledat

Katalog FORD náhradní díly: Autodíly pro všechny modely FORD


Nabízíme vám jednoduchý a přehledný přehled našeho velkého výběru autodíly pro FORD, který byl vytvořen v rámci kompatibility s vaším vozem prostřednictvím našeho vyhledávacího systému. Stačí si pouze vybrat váš model FORD a uvidíte všechny vhodné náhradní díly pro FORD výjimečné kvality a nízké ceny.


Nejoblíbenější automobilové díly z katalogu dílů pro FORD

Auto-díly vysoké kvality pro FORD koupit levné online

V našem katalogu náhradních dílů jsou k dispozici všechny díly pro FORD

Historie automobilky Ford

FORD je základní součástí skupiny FORD Motor Company, která má sídlo v americkém městě Dearborn ve státě Michigan. Henry FORD, který se v automobilovém průmyslu pohyboval od roku 1899, založil pátou největší automobilku světa již v roce 1903. Výroba se začala modelem Ford A, který byl známý i jako "Fordmobile". Zvrat nastal výrobou modelu "Tin Lizzy", který se vyrobil v nové továrně ve městě Detroit v roce 1908. V roce 1913 byl vyráběn sériový model pomocí dopravníku, čímž se výrazně snížily náklady na výrobu a také samotná cena tohoto produktu. Tímto přispěla tato značka automobilů k významnému vývoji automobilového průmyslu v rámci USA.

Marketing v Německu

Od roku 1925 má společnost FORD své sídlo i v Německu. Známá továrna byla otevřena ve městě Kolín v roce 1930 a na starosti ji má německá divize této společnosti. Kromě modelu T, FORD vytvořil velký program pro vývoj aut kompaktní nebo střední třídy. Dnes se tato značka soustřeďuje na výrobu snadno prodejních osobních aut, dodávek a SUV v rámci kompaktní a střední třídy. V USA hrají modely SUV ("Explorer"), pickup (F-série) a také luxusní modely v prodeji pod názvem Lincoln velmi důležitou roli.

Vozidla žádané na celosvětovém trhu pro své technologické vlastnosti

Sláva značky FORD se začala výrobou modelu T, který se vyráběl v letech 1908 až 1927. Celkem se prodalo více než 15 milionů kusů tohoto modelu, který byl nejprodávanějším modelem až do roku 1972. Následně společnost Ford pokračovala ve výrobě cenově dostupných aut střední třídy pro americký trh. Až do přerušení výroby v roce 1940 byly modely "Cologne", "Eifel" a "Taunus" velmi dobře prodávané zejména v Německu. Po druhé světové válce byl legendární model "Buckel-Taunus" znovu vyráběn v továrně v Kolíně. V 50-letech byl model "Globe-Taunus" nejúspěšnějším modelem v Evropě. V následujícím desetiletí se vytvořily moderní modely s předním pohonem 12 M a 15 M a také větší model 17 M, který se vyráběl a prodával jako série pod názvem "Tub". V 70. letech se přidal do této rodiny model Taunus ("Knudsen-Taunus") a rodinná limuzína Consul, stejně jako i kombi verze Granada vyšší střední třídy. Kupé se sedadly 2+2 Capri a kompaktní model Escort byly součástí anglické produkce a tyto modely sklidily na tomto trhu největší úspěch. Po výrobě modelů limuzín a kombi verzí Sierra a Scorpio, následovalo období výroby modelů Fiesta, Focus a Mondeo, které se vyrábějí dodnes. Na trhu můžeme vidět i oblíbené větší modely C-Max a S-Max a dodávkové modely a minibusy Tourneo Connect a Transit Courier. Výkonné sportovní auto GT a Mustang kupé a kabriolet jsou oblíbené zejména na americkém trhu. Náš online obchod vám nabízí široký výběr různých dílů pro všechny modely aut značky FORD.

Košík

0 Položek, 0,00 CZK

K pokladně
PŘIHLÁSIT SE
Zapomněli vaše heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte se
INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • FORD autodíly doprava s UPS
  • FORD náhradní díly doprava s GLS
  • FORD auto-díly doprava s DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • Náhradní díly auto FORD koupit s mc způsob platby
  • Automobilové součástky FORD koupit s paypal způsob platby
  • Automobilové díly FORD koupit s visa způsob platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 885 111

adresa

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě