Vyberte vozidla

Hledat

Katalog DAEWOO náhradní díly: Autodíly pro všechny modely DAEWOO


Nabízíme vám jednoduchý a přehledný přehled našeho velkého výběru autodíly pro DAEWOO, který byl vytvořen v rámci kompatibility s vaším vozem prostřednictvím našeho vyhledávacího systému. Stačí si pouze vybrat váš model DAEWOO a uvidíte všechny vhodné náhradní díly pro DAEWOO výjimečné kvality a nízké ceny.


Nejoblíbenější automobilové díly z katalogu dílů pro DAEWOO

Auto-díly vysoké kvality pro DAEWOO koupit levné online

V našem katalogu náhradních dílů jsou k dispozici všechny díly pro DAEWOO

Původ značky Daewoo

Původně byla tato skupina založena v roce 1937 jako National Motor v jihokorejském městě Incheon, které bylo stále pod japonskou koloniální vládou. Konglomerát Daewoo byl založen v Soulu v roce 1967, který se následně rovněž začlenil do této skupiny. Výroba se skládala z výroby lodí a aut, zpracování oceli, výroby zbraní a kromě toho se tato společnost zabývala i finančním sektorem. Skupina byla rozpuštěna v roce 1999 a rozdělila se na samostatná oddělení. Po finančních potížích byl automobilový sektor převzat společností General Motors, americkým výrobcem aut. Přesto má jihokorejská rozvojová banka stále právo veta v rámci této skupiny. Japonská skupina Suzuki Group také vlastní menší část této společnosti.

Široký výběr aut

Dovoz aut Daewoo do Evropy se začal až v roce 1995. V nabídce byly zejména auta střední třídy, jako limuzína Espero, Nubira a Leganza. Model Nexia byl také velmi oblíbený. Modely Rezzo a Lanos byly dva kompaktní vozy v rámci modelové řady Daewoo. Model Matiz bylo malé auto vytvořeno zejména do městských ulic a byl to zástupce laciné verze ve srovnání s modelem značky Smart. Od únoru 2005 se tento model v Evropě vyráběl pod značkou Chevrolet. General Motors Group prodávalo tento model i pod značkou Daewoo a Opel v Evropě. Příkladem je i GM Daewoo Winstorm MaXX, který se prodával v letech 2006 až 2014 jako Opel Antara v Evropě. Tento model je SUV, které ani zdaleka není off-road modelem a vyrábí se v továrně GM Korea, v předchozí společnosti Daewoo.

Levné vozy mohou být v konečném důsledku velmi drahé

Malé auto Matiz, které se prodávalo v Německu jako Chevrolet Matiz, je relativně levným malým autem, avšak často se kazilo a opravy byly poměrně drahé. Na základě zprávy TÜV, přední a zadní náprava tohoto modelu byla ve většině případů po několika letech používání zcela prorezivělá a nedokázala odolat větší zátěži. Kromě toho se poruchy objevovaly v zadních světlech a v brzdách, což představovalo neustálé nebezpečí. Tyto díly bylo zapotřebí ihned vyměnit. Obecně existuje mnoho samostatných dílů, jako alternátory nebo celé pohonné jednotky, které se používají ve vozidlech vyrobených General Motors v rámci Chevrolet nebo Opel, a také v rámci Suzuki Group. Všechny tyto potřebné díly pro všechny modely najdete v našem online obchodě.

Košík

0 Položek, 0,00 CZK

K pokladně
PŘIHLÁSIT SE
Zapomněli vaše heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte se
INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • DAEWOO autodíly doprava s UPS
  • DAEWOO náhradní díly doprava s GLS
  • DAEWOO auto-díly doprava s DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • Náhradní díly auto DAEWOO koupit s mc způsob platby
  • Automobilové součástky DAEWOO koupit s paypal způsob platby
  • Automobilové díly DAEWOO koupit s visa způsob platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě