Vyberte vozidla

Hledat

Katalog CHEVROLET náhradní díly: Autodíly pro všechny modely CHEVROLET


Nabízíme vám jednoduchý a přehledný přehled našeho velkého výběru autodíly pro CHEVROLET, který byl vytvořen v rámci kompatibility s vaším vozem prostřednictvím našeho vyhledávacího systému. Stačí si pouze vybrat váš model CHEVROLET a uvidíte všechny vhodné náhradní díly pro CHEVROLET výjimečné kvality a nízké ceny.


Nejoblíbenější automobilové díly z katalogu dílů pro CHEVROLET

Auto-díly vysoké kvality pro CHEVROLET koupit levné online

V našem katalogu náhradních dílů jsou k dispozici všechny díly pro CHEVROLET

Konkurence se značkou Ford

Louis Chevrolet, narozen ve Švýcarsku v roce 1878, imigroval do Kanady v roce 1900. V roce 1901 šel do New Yorku a pracoval ve společnosti Fiat. V roce 1909 přešel do společnosti Buick Motor Company, kde se naučil mnoho o konstrukci aut. O něco později, 3.11.1911 založil svou vlastní společnost ve městě Detroit s obchodním partnerem Williamem Durantem. Hlavním záměrem bylo konkurování modelu Ford Model T.

Ford a Chevrolet dominují v USA

V roce 1915 se společnost Chevrolet nedohodla na spolupráci se svým partnerem a následně byly akcie prodány a vznikla společnost Chevrolet Motor Car Company. O rok později v roce 1916 odkoupila tuto společnost firma General Motors a Louis Chevrolet se začal věnovat závodění. V 20.tych letech se tento výrobce vozů stal největším konkurentem společnosti Ford a v roce 1927 získala tato společnost v USA vedoucí postavení v rámci objemu prodeje. V následujících letech byl prodej aut v USA čistě v režii dvou společností - Ford a Chevrolet, i když ani jedna neposkytovala svým autům žádné technologické inovace.

První sportovní auto znamenalo úspěch

Poté, co USA vstoupilo do druhé světové války v roce 1942, výroba osobních aut byla nahrazena výrobou vojenských zařízení a zbraní. O tři roky později byla opět vyráběna osobní auta, avšak jejich technický stav byl stejný, jako modely z období před válkou.

První sportovní auto Corvette bylo představeno v roce 1953. Trvalo velmi dlouho, dokud se toto dnes velmi úspěšné auto a bestseller na americkém trhu, skutečně prosadilo.

Mnoho značek, jedna skupina

V 50-letech společnost Chevrolet také vyráběla velká auta s velmi velkými kovovými zadními částmi. V 60.tych letech tento počin zopakovala i společnost Ford, která vpustila na trh nové modely tohoto druhu. Technicky byly modely Chevrolet horší kvality a modely na trhu vydržely vždy jen dva nebo tři roky. V letech 1979 a 1982 se začalo s výrobou modelů s předním pohonem - do Evropy se tento trend dostal již v 60.tych letech.

Během této doby rostl tlak ze strany japonské společnosti Toyota. Továrna na výrobu modelu Corolla a továrna Chevrolet vytvořili společně podobný model s názvem Nova.

Chevrolet je první značkou v rámci skupiny General Motors Group v USA. Kromě toho se zde nacházejí značky Opel, Cadillac, Pontiac, Buick, Saturn, Vauxhaull, Saab, Daewoo a Hummer. Označení GMC se používá pro osobní vozy vyrobeny společností General Motors. Náš online obchod vám nabízí široký výběr náhradních dílů pro většinu modelů Chevrolet, jako například malé auto Matiz, SUV Captiva nebo sportovní model Camaro. Kromě toho vám nabízíme top díly pro brzdový systém, brzdové destičky nebo brzdovou kapalinu, a také díly pro zapalovací systém vašeho vozu.

Košík

0 Položek, 0,00 CZK

K pokladně
PŘIHLÁSIT SE
Zapomněli vaše heslo? Nový zákazník? Zaregistrujte se
INFOBOX

Doručení zdarma

na objednávky nad 3000 CZK hodnota zboží
  • CHEVROLET autodíly doprava s UPS
  • CHEVROLET náhradní díly doprava s GLS
  • CHEVROLET auto-díly doprava s DHL
:

Zabezpečené připojení

Způsoby platby
  • Náhradní díly auto CHEVROLET koupit s mc způsob platby
  • Automobilové součástky CHEVROLET koupit s paypal způsob platby
  • Automobilové díly CHEVROLET koupit s visa způsob platby
Pondělí – Pátek: 08 - 18 hod.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

+420 228 883 889

adresa

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Německo
Zobrazit na mapě